a 19 lajosmizsei étterem közül

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kiss Cuki Lajosmizse vélemények

Kiváló 2022. október 4.gyerekekkel járt itt
Szeptember elején egy dragversenyről jöttünk éppen hazafele mikor gondoltunk egyet Lajosmizsén,hogy enni kellene valami finom süteményt vagy fagyit. Ekkor találtunk rá egy lakóövezetben erre a Kiss cukrászdára. Egy kicsit furcsa volt hogy nem a főút közelében van,de megérte letérni a főútról. Nagyon kedves volt a kiszolgálás.
Kiss Cuki Lajosmizse - EgyébKiss Cuki Lajosmizse - EgyébKiss Cuki Lajosmizse - EgyébKiss Cuki Lajosmizse - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 27.gyerekekkel járt itt
Lakóövezetben található cukrászda nagyon finom fagyival. A cukrászda előtt néhány játszótéri játék is van, de kicsikre vigyázni kell, hogy ne fussanak ki az autók közé. Sokféle nagyon finom fagyi közül lehet választani, amiket árnyékos teraszon ülve lehet elfogyasztani. Kedves kiszolgálás. Van parkolási lehetőség. Érdemes felkeresni a főúttól kicsit beljebb.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 13.a párjával járt itt
Átutazóban Lajosmizsén jutott eszembe,hogy egy ismerősöm emlegetett egy fagyizót,ami nagyon tetszett neki. Ha már itt vagyunk,megkeressük,határoztuk el. A fő úton tábla hirdeti,így túl sokat keresgélni sem kellett. Hangulatos teraszos hely,jó időben kint is helyet lehet foglalni. A belső hangulatos, a pultban nagy választék.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 13., kollégákkal járt itt
Legelőször 6-7 éve voltam a cukrászdában, akkor a születésnapomra kaptam egy szelet tortát, amit sokáig emlegettem, olyan finom volt. Most ismét felfedeztem magamnak a helyet, és még mindig csak ajánlani tudom! A gyümölcstorta elképesztően finom! Csak természetes alapanyagokat használnak, még a lekvár is házi, ami a tortákban van.