Malom Étterem Baja

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Malom Étterem Baja
6500 Baja, Szegedi út 19.

Malom Étterem Baja a térképen

Malom Étterem Baja értékelése:

4. helyezett a 35 bajai étterem közül
62. helyezett Dél Alföldön - 676 étterem közül

H-P 08:00-22:00
Szo-V 08:00-23:00
étterem, bár, szálláshely étterme, vendéglő
házias ételek
bowling, rendezvényhelyszín, sqash

Malom Étterem Baja képei

Szállások Baja városában
Wellness csomagok Baja városában

Malom Étterem Baja vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
Nagyon színvonalas hely ez az étterem. Már voltunk itt de most írok először véleményt. Az ételek nagyon finomak, és bőséges a választék. Nagyon szép rendezett és tiszta hely. Bowling pályát foglaltunk közben ebédet rendeltünk mire lejárt a pálya hozták a kajcsit. Nagyon finom volt és bőséges! ! ! Biztos, hogy sokszor megyünk még ide.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Nagyon színvonalas hely. A kiszolgálás kiváló, nagyon kedves felszolgàló van. Az ételek változatosak# aki akar az kedvére válogathat finomabbnál finomabbak közül. Nagyon tiszta, nagyon szépen berendezett hely! Mi biztosan sokszor leszünk még vendégek! A májgombóc leves külön elismerést érdemel!! Köszönjük!
Szeged
Mád
Battonya

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Malom étterem már a célpontjaim között szerepel egy ideje, november végén villányi turnénk alkalmával hazafelé itt vacsoráztunk. Két egyszerű fogást rendeltünk, elég volt estére: halászlevet és rántott „harcsacsíkokat” salátaágyon. A halászlé kifejezetten jó volt, nem szenvedett a szokásos hibáktól (túlsózottság, túlpaprikázottság) finom volt a halhús és a tészta is benne.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éttermet kipróbáltunk már a helyi felhozatalból,de eddig minden tekintetben számunkra ez a befutó. Nagyon sok helyzetre megoldás, mivel több terem, és többféle lehetőség közül ajánlhatnak, így megfelelő hely családi ünnepekre, nagy dínomdánomra,közösségi alkalmakra, előadások utáni megvendégelésre, egyszerű randira, vagy egy vasárnapi svédasztalos ebédre a családdal, ha a kisgyerekek mellett anyának nem jut ideje valami remeket összedobni.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4.
Többször jártunk már az étteremben családommal, munkatársaimmal, barátokkal. Ha fontos az alkalom, mindig őket választjuk. Bőséges a választék, finomak az ételek, udvarias, barátságos a személyzet, mindez reális árakkal párosul. Elegáns, mégis barátságos kellemes hely. A komplexum más részeit is rendszeresen látogatjuk, a bowling és a hozzátartozó bár is kedves nekünk, valamint a különtermi rendezvények is mindig kiválóak.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén is részt vettünk a Torkos Csütörtök akcióban. A Malom étterembe voltunk , a svédasztalos verziót választottuk. Volt itt minden, mi szem -szájnak ingere. A pincérek nagyon kedvesek, a használt tányért rögtön leszedték az asztalról, buzdítottak, hogy minél több fogást kipróbáljunk, van tiszta tányér bőven. Degeszre ettük magunkat.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Többször látogattunk el családommal az étteremben. Szilveszteri buliban is, és más rendezvényen is voltam már az étteremben, és az ételek mindig finomak voltak. A választék nagy, és az ételek is finomak. A mennyiség is megfelelő és az ára sem kifizethetetlen. Az étteremhez tartozó egyéb szolgáltatások lehetőséget adnak a további kikapcsolódáshoz amennyiben valaki szert bowlingozni.

2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Több alkalommal jártam az étteremben.Voltam a családdal,de közösségi rendezvényeken is.Sőt! A jubileumi születesnapomat is itt tartottuk. Az étterem az alkalomhoz illően megterítve,díszítve.A személyzet figyelmes,gyors,nem tolakodó.Az ételválaszték bőséges,finom es nem utolsó sorban elfogadható áron kapható.

2013. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Osztálytalálkozónkat szervezték ide. A jelenleg Baján élő ismerősök aktuális legjobbnak tartott helye, ide szerveznek mindent. A hely szép, tágas, sok különböző részből áll, jó. A kiszolgálás remek. Ami nekem nem tetszik itt, 1. a városbéli elhelyezkedése, sokkal jobban tetszenek a sugóparti, a főtéri sétálóutcai részek. Ez nem zavaró dolog.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Ha Baján járunk - és ez viszonylag gyakran előfordul - csak ebben az étteremben (komplexumban) gondolkodunk, akár családi ebédről, baráti találkozóról, vagy romantikus vacsoráról legyen is szó. Évek óta mindig ugyanaz a magas színvonal jellemzi minden tekintetben a helyet. Igényes küldő, magas színvonalú, sokféle szolgáltatás, jó minőségű/ízletes ételek, kedves/udvarias - ugyanakkor nem túl tolakodó - személyzet.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
4 nap/ 3 éjszaka 7.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.09. - 2017.12.31.
Hotel Szent János Mohács
Mohács
3 nap/2 éjszaka 9.025,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnrelax szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.04.30.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg használattal és szabadidős szolgáltatásokkal, masszázskedvezménnyel, állatpark megtekintéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.31. - 2017.06.16.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2 vagy 3 éjszaka 10.965,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpárhasználattal, élményfürdő belépővel, borkóstolóval, meglepetés bekészítéssel, parkolással, internet eléréssel
2016.01.26. - 2017.12.31.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 27.900,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni uzsonnával, borkóstolóval, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2016.12.15. - 2017.12.31.
Rozmaring Vendégház
Zengővárkony
2-3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, borkóstolással, múzeum belépővel, könyvvel
2017.04.01. - 2017.10.01.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
8 nap/ 7 éjszaka 1.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.05.01. - 2017.10.15.
Rózsa Porta
Zengővárkony
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, rózsaszirom, jégbe hűtött pezsgő, bonbon bekészítéssel, Zengővárkony könyvvel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/ 2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, húsvéti meglepetés bekészítéssel, kisvonattal történő városnézéssel, éttermi kedvezménnyel, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Tó Szálló
Dunapataj
5 nap/4 éjszaka 5.363,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Waterball használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Tókert Fogadó & Wellness
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
1-3 éjszaka 11.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.12.29.

Szállodák Baja környékén
Tókert Fogadó & Wellness Baja
A Tókert Fogadó & Wellness gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a...
Zichy Park Hotel Baja
Húsvét (min. 2 éj)
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

Malom Étterem BajaX