Malom Étterem Baja

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Balaton >>
Malom Étterem Baja
6500 Baja, Szegedi út 19.

Malom Étterem Baja a térképen

Békéscsaba
Makó

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Malom étterem már a célpontjaim között szerepel egy ideje, november végén villányi turnénk alkalmával hazafelé itt vacsoráztunk. Két egyszerű fogást rendeltünk, elég volt estére: halászlevet és rántott „harcsacsíkokat” salátaágyon. A halászlé kifejezetten jó volt, nem szenvedett a szokásos hibáktól (túlsózottság, túlpaprikázottság) finom volt a halhús és a tészta is benne.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éttermet kipróbáltunk már a helyi felhozatalból,de eddig minden tekintetben számunkra ez a befutó. Nagyon sok helyzetre megoldás, mivel több terem, és többféle lehetőség közül ajánlhatnak, így megfelelő hely családi ünnepekre, nagy dínomdánomra,közösségi alkalmakra, előadások utáni megvendégelésre, egyszerű randira, vagy egy vasárnapi svédasztalos ebédre a családdal, ha a kisgyerekek mellett anyának nem jut ideje valami remeket összedobni.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4.
Többször jártunk már az étteremben családommal, munkatársaimmal, barátokkal. Ha fontos az alkalom, mindig őket választjuk. Bőséges a választék, finomak az ételek, udvarias, barátságos a személyzet, mindez reális árakkal párosul. Elegáns, mégis barátságos kellemes hely. A komplexum más részeit is rendszeresen látogatjuk, a bowling és a hozzátartozó bár is kedves nekünk, valamint a különtermi rendezvények is mindig kiválóak.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén is részt vettünk a Torkos Csütörtök akcióban. A Malom étterembe voltunk , a svédasztalos verziót választottuk. Volt itt minden, mi szem -szájnak ingere. A pincérek nagyon kedvesek, a használt tányért rögtön leszedték az asztalról, buzdítottak, hogy minél több fogást kipróbáljunk, van tiszta tányér bőven. Degeszre ettük magunkat.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Többször látogattunk el családommal az étteremben. Szilveszteri buliban is, és más rendezvényen is voltam már az étteremben, és az ételek mindig finomak voltak. A választék nagy, és az ételek is finomak. A mennyiség is megfelelő és az ára sem kifizethetetlen. Az étteremhez tartozó egyéb szolgáltatások lehetőséget adnak a további kikapcsolódáshoz amennyiben valaki szert bowlingozni.

2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Több alkalommal jártam az étteremben.Voltam a családdal,de közösségi rendezvényeken is.Sőt! A jubileumi születesnapomat is itt tartottuk. Az étterem az alkalomhoz illően megterítve,díszítve.A személyzet figyelmes,gyors,nem tolakodó.Az ételválaszték bőséges,finom es nem utolsó sorban elfogadható áron kapható.

Bonca TOP étteremértékelő
2013. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Osztálytalálkozónkat szervezték ide. A jelenleg Baján élő ismerősök aktuális legjobbnak tartott helye, ide szerveznek mindent. A hely szép, tágas, sok különböző részből áll, jó. A kiszolgálás remek. Ami nekem nem tetszik itt, 1. a városbéli elhelyezkedése, sokkal jobban tetszenek a sugóparti, a főtéri sétálóutcai részek. Ez nem zavaró dolog.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Ha Baján járunk - és ez viszonylag gyakran előfordul - csak ebben az étteremben (komplexumban) gondolkodunk, akár családi ebédről, baráti találkozóról, vagy romantikus vacsoráról legyen is szó. Évek óta mindig ugyanaz a magas színvonal jellemzi minden tekintetben a helyet. Igényes küldő, magas színvonalú, sokféle szolgáltatás, jó minőségű/ízletes ételek, kedves/udvarias - ugyanakkor nem túl tolakodó - személyzet.

2013. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Mint minden évben, az idén is részt vettünk a torkos csütörtök akcióban. A városban több helyen is van, de mi , mindig ide megyünk. Nem is keresünk másikat. A svédasztal minden igényt kielégítő, választékos, ízletes és bőséges. Folyamatos pótlásról a kedves pincérek gondoskodnak, akik nagyon barátságosak, mosolygósak. De hétvégén, ünnepeken is szeretettel látnak mindenkit.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
3 nap/2 éjszaka 10.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcs-bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, múzeumbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.05.31.
Ponty-Lak Vendégház
Dávod
5 nap/4 éjszaka 14.975,-Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szórakozási lehetőségekkel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.20. - 2016.08.31.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kerékpár használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős programokkal
2016.05.20. - 2016.06.13.
Apponyi Kiskastély
Medina
8 nap/7 éjszaka 10.536,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis vagy félpanziós ellátással
2016.03.25. - 2016.12.22.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
8 nap/7 éjszaka 8.571 Ft/apartman/éj ártól: szállás önellátással, strandolási- és horgászási lehetőségekkel
2016.03.01. - 2016.10.31.
Tókert Fogadó & Wellness
Nagymányok
8 nap/7 éjszaka 4.821,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.07.01. - 2016.08.31.
Hotel Szent János Mohács
Mohács
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi, finnrelax szauna és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.31.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
1-3 éjszaka 9.816,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, tereplovaglással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.01. - 2016.08.31.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2 vagy 3 éjszaka 10.965,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpárhasználattal, élményfürdő belépővel, borkóstolóval, meglepetés bekészítéssel, parkolással, internet eléréssel
2016.01.26. - 2016.12.20.
Szüret Vendégház és Szállás Szekszárd
Szekszárd
Akár 1 éjszaka 5.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással
2016.03.03. - 2016.12.21.

Szállodák Baja környékén
Tókert Fogadó & Wellness Baja
A Tókert Fogadó & Wellness gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a...
Hotel Szent János Mohács Baja
A Hotel Szent János Mohácson várja vendégeit. A 2008 tavaszán nyílt háromcsillagos superior hotel...
Nyári családi akció 6=7
Csobbanás (min. 2 éj)