Malom Étterem Baja
6500 Baja, Szegedi út 19.
06 30 ... megmutat

Békéscsaba
Makó

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Malom étterem már a célpontjaim között szerepel egy ideje, november végén villányi turnénk alkalmával hazafelé itt vacsoráztunk. Két egyszerű fogást rendeltünk, elég volt estére: halászlevet és rántott „harcsacsíkokat” salátaágyon. A halászlé kifejezetten jó volt, nem szenvedett a szokásos hibáktól (túlsózottság, túlpaprikázottság) finom volt a halhús és a tészta is benne.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éttermet kipróbáltunk már a helyi felhozatalból,de eddig minden tekintetben számunkra ez a befutó. Nagyon sok helyzetre megoldás, mivel több terem, és többféle lehetőség közül ajánlhatnak, így megfelelő hely családi ünnepekre, nagy dínomdánomra,közösségi alkalmakra, előadások utáni megvendégelésre, egyszerű randira, vagy egy vasárnapi svédasztalos ebédre a családdal, ha a kisgyerekek mellett anyának nem jut ideje valami remeket összedobni.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4.
Többször jártunk már az étteremben családommal, munkatársaimmal, barátokkal. Ha fontos az alkalom, mindig őket választjuk. Bőséges a választék, finomak az ételek, udvarias, barátságos a személyzet, mindez reális árakkal párosul. Elegáns, mégis barátságos kellemes hely. A komplexum más részeit is rendszeresen látogatjuk, a bowling és a hozzátartozó bár is kedves nekünk, valamint a különtermi rendezvények is mindig kiválóak.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén is részt vettünk a Torkos Csütörtök akcióban. A Malom étterembe voltunk , a svédasztalos verziót választottuk. Volt itt minden, mi szem -szájnak ingere. A pincérek nagyon kedvesek, a használt tányért rögtön leszedték az asztalról, buzdítottak, hogy minél több fogást kipróbáljunk, van tiszta tányér bőven. Degeszre ettük magunkat.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Többször látogattunk el családommal az étteremben. Szilveszteri buliban is, és más rendezvényen is voltam már az étteremben, és az ételek mindig finomak voltak. A választék nagy, és az ételek is finomak. A mennyiség is megfelelő és az ára sem kifizethetetlen. Az étteremhez tartozó egyéb szolgáltatások lehetőséget adnak a további kikapcsolódáshoz amennyiben valaki szert bowlingozni.

2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Több alkalommal jártam az étteremben.Voltam a családdal,de közösségi rendezvényeken is.Sőt! A jubileumi születesnapomat is itt tartottuk. Az étterem az alkalomhoz illően megterítve,díszítve.A személyzet figyelmes,gyors,nem tolakodó.Az ételválaszték bőséges,finom es nem utolsó sorban elfogadható áron kapható.

2013. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Osztálytalálkozónkat szervezték ide. A jelenleg Baján élő ismerősök aktuális legjobbnak tartott helye, ide szerveznek mindent. A hely szép, tágas, sok különböző részből áll, jó. A kiszolgálás remek. Ami nekem nem tetszik itt, 1. a városbéli elhelyezkedése, sokkal jobban tetszenek a sugóparti, a főtéri sétálóutcai részek. Ez nem zavaró dolog.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Ha Baján járunk - és ez viszonylag gyakran előfordul - csak ebben az étteremben (komplexumban) gondolkodunk, akár családi ebédről, baráti találkozóról, vagy romantikus vacsoráról legyen is szó. Évek óta mindig ugyanaz a magas színvonal jellemzi minden tekintetben a helyet. Igényes küldő, magas színvonalú, sokféle szolgáltatás, jó minőségű/ízletes ételek, kedves/udvarias - ugyanakkor nem túl tolakodó - személyzet.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
6 nap/5 éjszaka 6.900,- Ft/f?/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözl?itallal, gyümölcs-bekészítéssel, wellness részleg és kerékpár használattal, parkolással, internet elérhet?séggel
2015.01.01. - 2015.12.28.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
8 nap/7 éjszaka 1.670 Ft/f?/éj átlagártól: szállás önellátással
2015.05.01. - 2015.10.31.
Hotel Szent János Mohács
Mohács
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/f?/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi, finnrelax szauna és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhet?séggel
2015.01.01. - 2015.12.31.
Blum Vendégház & Pince
Villány
4 nap/3 éjszaka 4.884,- Ft/f?/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözl?itallal, pincelátogatással, kedvezményes fürd?belép?vel, parkolással, internet eléréssel
2015.03.20. - 2015.05.31.
Tókert Fogadó & Wellness
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/f?/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhet?séggel
2015.05.22. - 2015.05.25.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/f?/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kerékpár- és csónakkölcsönzéssel, internet elérhet?séggel
2015.05.22. - 2015.05.26.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/f?/éj ártól: teljes ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2015.03.01. - 2015.05.30.
Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa
Villány
4 nap/3 éjszaka 19.433,- Ft/f?/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözl?itallal, 1 alkalommal snack ebéddel, borospince látogatással és borkóstolóval, 1 alkalommal páros regeneráló borfürd?vel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhet?séggel
2015.01.01. - 2015.12.31.
Apponyi Kiskastély
Medina
8 nap/7 éjszaka 10.357,- Ft/f?/éj ártól: szállás reggelis vagy félpanziós ellátással
2015.01.03. - 2015.12.23.

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Baja
Tókert Fogadó & Wellness Baja
A Tókert Fogadó & Wellness gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a...
Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Baja
A Gere család panziójának kibővítésével megszületett négycsillagos hotel, a Crocus Gere Bor...
A fiatalodás napjai Bikácson (min. 2 éj)
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 3 éj)
2=3 éjszaka akció

Malom Étterem BajaX