Malom Étterem Baja

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Balaton >>
Malom Étterem Baja
6500 Baja, Szegedi út 19.

Malom Étterem Baja a térképen

Békéscsaba
Makó

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Malom étterem már a célpontjaim között szerepel egy ideje, november végén villányi turnénk alkalmával hazafelé itt vacsoráztunk. Két egyszerű fogást rendeltünk, elég volt estére: halászlevet és rántott „harcsacsíkokat” salátaágyon. A halászlé kifejezetten jó volt, nem szenvedett a szokásos hibáktól (túlsózottság, túlpaprikázottság) finom volt a halhús és a tészta is benne.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éttermet kipróbáltunk már a helyi felhozatalból,de eddig minden tekintetben számunkra ez a befutó. Nagyon sok helyzetre megoldás, mivel több terem, és többféle lehetőség közül ajánlhatnak, így megfelelő hely családi ünnepekre, nagy dínomdánomra,közösségi alkalmakra, előadások utáni megvendégelésre, egyszerű randira, vagy egy vasárnapi svédasztalos ebédre a családdal, ha a kisgyerekek mellett anyának nem jut ideje valami remeket összedobni.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4.
Többször jártunk már az étteremben családommal, munkatársaimmal, barátokkal. Ha fontos az alkalom, mindig őket választjuk. Bőséges a választék, finomak az ételek, udvarias, barátságos a személyzet, mindez reális árakkal párosul. Elegáns, mégis barátságos kellemes hely. A komplexum más részeit is rendszeresen látogatjuk, a bowling és a hozzátartozó bár is kedves nekünk, valamint a különtermi rendezvények is mindig kiválóak.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén is részt vettünk a Torkos Csütörtök akcióban. A Malom étterembe voltunk , a svédasztalos verziót választottuk. Volt itt minden, mi szem -szájnak ingere. A pincérek nagyon kedvesek, a használt tányért rögtön leszedték az asztalról, buzdítottak, hogy minél több fogást kipróbáljunk, van tiszta tányér bőven. Degeszre ettük magunkat.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Többször látogattunk el családommal az étteremben. Szilveszteri buliban is, és más rendezvényen is voltam már az étteremben, és az ételek mindig finomak voltak. A választék nagy, és az ételek is finomak. A mennyiség is megfelelő és az ára sem kifizethetetlen. Az étteremhez tartozó egyéb szolgáltatások lehetőséget adnak a további kikapcsolódáshoz amennyiben valaki szert bowlingozni.

2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Több alkalommal jártam az étteremben.Voltam a családdal,de közösségi rendezvényeken is.Sőt! A jubileumi születesnapomat is itt tartottuk. Az étterem az alkalomhoz illően megterítve,díszítve.A személyzet figyelmes,gyors,nem tolakodó.Az ételválaszték bőséges,finom es nem utolsó sorban elfogadható áron kapható.

2013. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Osztálytalálkozónkat szervezték ide. A jelenleg Baján élő ismerősök aktuális legjobbnak tartott helye, ide szerveznek mindent. A hely szép, tágas, sok különböző részből áll, jó. A kiszolgálás remek. Ami nekem nem tetszik itt, 1. a városbéli elhelyezkedése, sokkal jobban tetszenek a sugóparti, a főtéri sétálóutcai részek. Ez nem zavaró dolog.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Ha Baján járunk - és ez viszonylag gyakran előfordul - csak ebben az étteremben (komplexumban) gondolkodunk, akár családi ebédről, baráti találkozóról, vagy romantikus vacsoráról legyen is szó. Évek óta mindig ugyanaz a magas színvonal jellemzi minden tekintetben a helyet. Igényes küldő, magas színvonalú, sokféle szolgáltatás, jó minőségű/ízletes ételek, kedves/udvarias - ugyanakkor nem túl tolakodó - személyzet.

2013. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Mint minden évben, az idén is részt vettünk a torkos csütörtök akcióban. A városban több helyen is van, de mi , mindig ide megyünk. Nem is keresünk másikat. A svédasztal minden igényt kielégítő, választékos, ízletes és bőséges. Folyamatos pótlásról a kedves pincérek gondoskodnak, akik nagyon barátságosak, mosolygósak. De hétvégén, ünnepeken is szeretettel látnak mindenkit.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.09. - 2016.12.31.
Hotel Szent János Mohács
Mohács
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finnrelax szauna használattal, belépővel a Mohácsi Történelmi Emlékhelyre, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.31.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
5 nap/4 éjszaka 14.975,- Ft/apartman/éj ártól: szállás ellátás nélkül, jakuzzi és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.02.26. - 2016.11.30.
Apponyi Kiskastély
Medina
8 nap/7 éjszaka 12.321,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis vagy félpanziós ellátással
2016.06.01. - 2016.08.31.
Blum Vendégház & Pince
Villány
2-4 éjszaka 7.488,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egy alkalom vacsorával, üdvözlőitallal, borkóstolós pincetúrával, kedvezményes fürdőbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.15. - 2016.08.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 9.900,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.07.01. - 2016.08.28.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
1-3 éjszaka 8.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.31.
Tókert Fogadó & Wellness
Nagymányok
5 nap/4 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.07.01. - 2016.08.31.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-3 éjszaka 10.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, fürdőbelépővel, parkolással, internet eléréssel
2016.01.19. - 2016.12.31.
Ponty-Lak Vendégház
Dávod
5 nap/4 éjszaka 19.975,-Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szórakozási lehetőségekkel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.20. - 2016.08.31.

Szállodák Baja környékén
Tókert Fogadó & Wellness Baja
A Tókert Fogadó & Wellness gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a...
Zichy Park Hotel Baja
Bor és wellness (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 4 éj)
Extra nyári akció (min. 2 éj)

Malom Étterem BajaX