Malom Étterem Baja

Hová utazol a hosszú hétvégéken? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Március 15-i csomagok >>  |  Húsvéti csomagok >>
Malom Étterem Baja
6500 Baja, Szegedi út 19.

Malom Étterem Baja a térképen

Békéscsaba
Makó

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Malom étterem már a célpontjaim között szerepel egy ideje, november végén villányi turnénk alkalmával hazafelé itt vacsoráztunk. Két egyszerű fogást rendeltünk, elég volt estére: halászlevet és rántott „harcsacsíkokat” salátaágyon. A halászlé kifejezetten jó volt, nem szenvedett a szokásos hibáktól (túlsózottság, túlpaprikázottság) finom volt a halhús és a tészta is benne.

evaibolya TOP szállásértékelő
evaibolya TOP fotófeltöltő
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén is részt vettünk a Torkos Csütörtök akcióban. A Malom étterembe voltunk , a svédasztalos verziót választottuk. Volt itt minden, mi szem -szájnak ingere. A pincérek nagyon kedvesek, a használt tányért rögtön leszedték az asztalról, buzdítottak, hogy minél több fogást kipróbáljunk, van tiszta tányér bőven. Degeszre ettük magunkat.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Többször látogattunk el családommal az étteremben. Szilveszteri buliban is, és más rendezvényen is voltam már az étteremben, és az ételek mindig finomak voltak. A választék nagy, és az ételek is finomak. A mennyiség is megfelelő és az ára sem kifizethetetlen. Az étteremhez tartozó egyéb szolgáltatások lehetőséget adnak a további kikapcsolódáshoz amennyiben valaki szert bowlingozni.

2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Több alkalommal jártam az étteremben.Voltam a családdal,de közösségi rendezvényeken is.Sőt! A jubileumi születesnapomat is itt tartottuk. Az étterem az alkalomhoz illően megterítve,díszítve.A személyzet figyelmes,gyors,nem tolakodó.Az ételválaszték bőséges,finom es nem utolsó sorban elfogadható áron kapható.
Ha kíváncsi vagy a régebbi értékelésekre is, kattints ide.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Hetényi Családi Pincészet Vendégháza
Mecseknádasd
3 nap/ 2 éjszaka 8.000,-Ft /fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék üveg borral
2016.02.12. - 2016.12.20.
Apponyi Kiskastély
Medina
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis vagy félpanziós ellátással
2016.06.01. - 2016.06.30.
Hotel Szent János Mohács
Mohács
Akár 1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi, finnrelax, fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.31.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2016.02.12. - 2016.02.14.

Szállodák Baja környékén
Tókert Fogadó & Wellness Baja
A Tókert Fogadó & Wellness gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a...
Hotel Szent János Mohács Baja
A Hotel Szent János Mohácson várja vendégeit. A 2008 tavaszán nyílt háromcsillagos superior hotel...
Márciusi ifjak (min. 3 éj)
Mohács instant (1 éjtől)
Romantikus hétvége (min. 2 éj)

Malom Étterem BajaX