Malom Étterem Baja
6500 Baja, Szegedi út 19.
06 30 ... megmutat

Békéscsaba
Makó

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Malom étterem már a célpontjaim között szerepel egy ideje, november végén villányi turnénk alkalmával hazafelé itt vacsoráztunk. Két egyszerű fogást rendeltünk, elég volt estére: halászlevet és rántott „harcsacsíkokat” salátaágyon. A halászlé kifejezetten jó volt, nem szenvedett a szokásos hibáktól (túlsózottság, túlpaprikázottság) finom volt a halhús és a tészta is benne.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén is részt vettünk a Torkos Csütörtök akcióban. A Malom étterembe voltunk , a svédasztalos verziót választottuk. Volt itt minden, mi szem -szájnak ingere. A pincérek nagyon kedvesek, a használt tányért rögtön leszedték az asztalról, buzdítottak, hogy minél több fogást kipróbáljunk, van tiszta tányér bőven. Degeszre ettük magunkat.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Többször látogattunk el családommal az étteremben. Szilveszteri buliban is, és más rendezvényen is voltam már az étteremben, és az ételek mindig finomak voltak. A választék nagy, és az ételek is finomak. A mennyiség is megfelelő és az ára sem kifizethetetlen. Az étteremhez tartozó egyéb szolgáltatások lehetőséget adnak a további kikapcsolódáshoz amennyiben valaki szert bowlingozni.

2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Több alkalommal jártam az étteremben.Voltam a családdal,de közösségi rendezvényeken is.Sőt! A jubileumi születesnapomat is itt tartottuk. Az étterem az alkalomhoz illően megterítve,díszítve.A személyzet figyelmes,gyors,nem tolakodó.Az ételválaszték bőséges,finom es nem utolsó sorban elfogadható áron kapható.

2013. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Osztálytalálkozónkat szervezték ide. A jelenleg Baján élő ismerősök aktuális legjobbnak tartott helye, ide szerveznek mindent. A hely szép, tágas, sok különböző részből áll, jó. A kiszolgálás remek. Ami nekem nem tetszik itt, 1. a városbéli elhelyezkedése, sokkal jobban tetszenek a sugóparti, a főtéri sétálóutcai részek. Ez nem zavaró dolog.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Ha Baján járunk - és ez viszonylag gyakran előfordul - csak ebben az étteremben (komplexumban) gondolkodunk, akár családi ebédről, baráti találkozóról, vagy romantikus vacsoráról legyen is szó. Évek óta mindig ugyanaz a magas színvonal jellemzi minden tekintetben a helyet. Igényes küldő, magas színvonalú, sokféle szolgáltatás, jó minőségű/ízletes ételek, kedves/udvarias - ugyanakkor nem túl tolakodó - személyzet.
Ha kíváncsi vagy a régebbi értékelésekre is, kattints ide.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
4 nap/3 éjszaka 7.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs-bekészítéssel, wellness részleg és kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.01.01. - 2015.12.28.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, 1 dl musttal vagy fröccsel, wellness-részleg és fitneszterem, kerékpár használattal, borkóstolóval, hétvégenként és szezonban levesbüfével és masszázskuponnal
2015.07.16. - 2015.10.31.
Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa
Villány
3 nap/2 éjszaka 18.700,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egy alkalommal gyertyafényes borvacsorával, borfürdővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.01.01. - 2015.12.31.
Szüret Vendégház és Szállás Szekszárd
Szekszárd
Akár 1 éjszaka 5.890,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes borkóstolóval
2015.05.15. - 2015.12.21.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és sportpályák használatával, horgászjeggyel, kerékpár és kajak- vagy kenubérléssel
2015.08.05. - 2015.10.31.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
1-3 éjszaka 8.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.01.01. - 2015.12.31.

Szállodák Baja környékén
Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Baja
A Gere család panziójának kibővítésével megszületett négycsillagos hotel, a Crocus Gere Bor...
Tókert Fogadó & Wellness Baja
A Tókert Fogadó & Wellness gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a...
Hotel Szent János Mohács Baja
A Hotel Szent János Mohácson várja vendégeit. A 2008 tavaszán nyílt háromcsillagos superior hotel...
Tőlem, neked, veled... (min. 2 éj)
Ajándék éjszakák 5=7
A Duna partján (min. 2 éj)

Malom Étterem BajaX