Malom Étterem, Baja

6500 Baja, Szegedi út 19.
06 30 6164306

Értékelés szövege:
(minimum 300 karakter)

Felhasználói értékelések

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4.
Több éttermet kipróbáltunk már a helyi felhozatalból,de eddig minden tekintetben számunkra ez a befutó. Nagyon sok helyzetre megoldás, mivel több terem, és többféle lehetőség közül ajánlhatnak, így megfelelő hely családi ünnepekre, nagy dínomdánomra,közösségi alkalmakra, előadások utáni megvendégelésre, egyszerű randira, vagy egy vasárnapi svédasztalos ebédre a családdal, ha a kisgyerekek mellett anyának nem jut ideje valami remeket összedobni.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4.
Többször jártunk már az étteremben családommal, munkatársaimmal, barátokkal. Ha fontos az alkalom, mindig őket választjuk. Bőséges a választék, finomak az ételek, udvarias, barátságos a személyzet, mindez reális árakkal párosul. Elegáns, mégis barátságos kellemes hely. A komplexum más részeit is rendszeresen látogatjuk, a bowling és a hozzátartozó bár is kedves nekünk, valamint a különtermi rendezvények is mindig kiválóak.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén is részt vettünk a Torkos Csütörtök akcióban. A Malom étterembe voltunk , a svédasztalos verziót választottuk. Volt itt minden, mi szem -szájnak ingere. A pincérek nagyon kedvesek, a használt tányért rögtön leszedték az asztalról, buzdítottak, hogy minél több fogást kipróbáljunk, van tiszta tányér bőven. Degeszre ettük magunkat.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Többször látogattunk el családommal az étteremben. Szilveszteri buliban is, és más rendezvényen is voltam már az étteremben, és az ételek mindig finomak voltak. A választék nagy, és az ételek is finomak. A mennyiség is megfelelő és az ára sem kifizethetetlen. Az étteremhez tartozó egyéb szolgáltatások lehetőséget adnak a további kikapcsolódáshoz amennyiben valaki szert bowlingozni.

2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Több alkalommal jártam az étteremben.Voltam a családdal,de közösségi rendezvényeken is.Sőt! A jubileumi születesnapomat is itt tartottuk. Az étterem az alkalomhoz illően megterítve,díszítve.A személyzet figyelmes,gyors,nem tolakodó.Az ételválaszték bőséges,finom es nem utolsó sorban elfogadható áron kapható.

2013. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Osztálytalálkozónkat szervezték ide. A jelenleg Baján élő ismerősök aktuális legjobbnak tartott helye, ide szerveznek mindent. A hely szép, tágas, sok különböző részből áll, jó. A kiszolgálás remek. Ami nekem nem tetszik itt, 1. a városbéli elhelyezkedése, sokkal jobban tetszenek a sugóparti, a főtéri sétálóutcai részek. Ez nem zavaró dolog.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Ha Baján járunk - és ez viszonylag gyakran előfordul - csak ebben az étteremben (komplexumban) gondolkodunk, akár családi ebédről, baráti találkozóról, vagy romantikus vacsoráról legyen is szó. Évek óta mindig ugyanaz a magas színvonal jellemzi minden tekintetben a helyet. Igényes küldő, magas színvonalú, sokféle szolgáltatás, jó minőségű/ízletes ételek, kedves/udvarias - ugyanakkor nem túl tolakodó - személyzet.

2013. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Mint minden évben, az idén is részt vettünk a torkos csütörtök akcióban. A városban több helyen is van, de mi , mindig ide megyünk. Nem is keresünk másikat. A svédasztal minden igényt kielégítő, választékos, ízletes és bőséges. Folyamatos pótlásról a kedves pincérek gondoskodnak, akik nagyon barátságosak, mosolygósak. De hétvégén, ünnepeken is szeretettel látnak mindenkit.

Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre!

Szállodák Baja környékén
Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa Baja
A Gere család panziójának kibővítésével megszületett négycsillagos hotel, a Crocus Gere Bor...
Zichy Park Hotel Baja
Tókert Fogadó & Wellness Baja
A Tókert Fogadó & Wellness gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a...
3=4 éjszaka akció
Családi nyaralás állati élményekkel (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 5 éj)

Malom Étterem BajaX