Malom Étterem Baja

4,3
a 40 bajai étterem közül
étterem, bár, kifőzde, szálláshely étterme, vendéglő
Malom Étterem Baja
Malom Étterem BajaMalom Étterem Baja
Malom Étterem BajaMalom Étterem Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Malom Étterem Baja vélemények

2055
2022. február 19.a párjával járt itt
Néztük, hogy Baján hol együnk, nos, az ittjartam. hu szerint ez a hely az elsők között van, és még az út mellett is jól látszik, tehát jó is lesz. A bajai halászlével vannak gondjaim, amúgy nagy halászlé-fan vagyok, de ezzel a tésztással nem sikerült még igazán megbarátkozni, pedig adtam neki már pár esélyt.
Malom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - Étlap/itallapMalom Étterem Baja - Étlap/itallapMalom Étterem Baja - Étlap/itallapMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - MosdóMalom Étterem Baja - MosdóMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - Külső képMalom Étterem Baja - Külső képMalom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - Belső
2020. február 18.gyerekekkel járt itt
A svédasztalos étterembe mentünk,Meglepődtem,hogy ugyan az, az ételsor szerepelt mint amikor nincs akció. A kiszolgáló személyzetnek minden elismerésem. Pörögtek ezerrel és még mosolyogtak is . Majdnem mindent megkóstoltunk. Két étel ami ízlésem szerint "SÓS" volt és a töltött káposzta túl savanyú lett,biztos férfi a szakács. Bocsi. . . Mindenkinek ajánlom, Legközelebb is ott a helyünk. . . Olinka
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk már itt mert eddig még nem csalódtunk ezért választottuk most is ezt a helyet egy ebédre. Az ételek nagyon finomak, a pincérek segítőkészek, barátságosak. Hétvégén svédasztalos menüből lehet választani de étlapról is bármit rendelhetsz. Csütörtökön és pénteken féláras pizza akció van. Bowlingozni is lehet. Szóval egy helyen több minden! Nagyon szuper!
Kiváló 2017. május 17.családjával járt itt
Több alkalommal voltunk már itt. Az étterem rész nagyon kulturált,pincérek segítőkészek.
Ételek változatosak és mind mennyiségben,mind minőségben megfelelőek.
Pizzeria rész különösen kitűnő. A környék legjobb pizzáját tudják elkészíteni(szerintünk). Csütörtökön es pénteken "féláras akció" van,ami az amúgy sem drága ételt még olcsóbbá teszi.
Ajánlom mindenkinek :)
Átlagos 2017. április 28.gyerekekkel járt itt
Rendkívül sokoldalú hely. Van külön étterem rész a nyugodt környezetet kedvelőknek, de a bowling pálya mellett is ugyan úgy fogyasztható ételünk. Sőt, jó időben a teraszra is ki lehet ülni. Esküvők, találkozók részére több rendezvény terem is található. Az ételek finomak, árban is megfelelnek. Lényegében semmi komoly probléma a hellyel, de inkább átlagosnak mondható.
Kiváló 2016. november 14.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas hely. A kiszolgálás kiváló, nagyon kedves felszolgàló van. Az ételek változatosak# aki akar az kedvére válogathat finomabbnál finomabbak közül. Nagyon tiszta, nagyon szépen berendezett hely! Mi biztosan sokszor leszünk még vendégek! A májgombóc leves külön elismerést érdemel!! Köszönjük!
Gyenge 2015. január 2.barátokkal járt itt
A Malom étterem már a célpontjaim között szerepel egy ideje, november végén villányi turnénk alkalmával hazafelé itt vacsoráztunk. Két egyszerű fogást rendeltünk, elég volt estére: halászlevet és rántott „harcsacsíkokat” salátaágyon. A halászlé kifejezetten jó volt, nem szenvedett a szokásos hibáktól (túlsózottság, túlpaprikázottság) finom volt a halhús és a tészta is benne.
Malom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - Külső kép
Kiváló 2014. június 4.családjával járt itt
Több éttermet kipróbáltunk már a helyi felhozatalból,de eddig minden tekintetben számunkra ez a befutó. Nagyon sok helyzetre megoldás, mivel több terem, és többféle lehetőség közül ajánlhatnak, így megfelelő hely családi ünnepekre, nagy dínomdánomra,közösségi alkalmakra, előadások utáni megvendégelésre, egyszerű randira, vagy egy vasárnapi svédasztalos ebédre a családdal, ha a kisgyerekek mellett anyának nem jut ideje valami remeket összedobni.
Kiváló 2014. június 4.családjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben családommal, munkatársaimmal, barátokkal. Ha fontos az alkalom, mindig őket választjuk. Bőséges a választék, finomak az ételek, udvarias, barátságos a személyzet, mindez reális árakkal párosul. Elegáns, mégis barátságos kellemes hely.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 16.a párjával járt itt
Az idén is részt vettünk a Torkos Csütörtök akcióban. A Malom étterembe voltunk , a svédasztalos verziót választottuk. Volt itt minden, mi szem -szájnak ingere. A pincérek nagyon kedvesek, a használt tányért rögtön leszedték az asztalról, buzdítottak, hogy minél több fogást kipróbáljunk, van tiszta tányér bőven. Degeszre ettük magunkat. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.