Véndió Étterem Baja

Véndió Étterem Baja
Véndió Étterem BajaVéndió Étterem Baja
Véndió Étterem BajaVéndió Étterem Baja

Véndió Étterem Baja bemutatkozása

A 2014-ben nem csak a külsőjében újult meg a Véndió Étterem, hanem a bérlőjétől való visszavétel után a tulajdonos üzemeltetésébe is került.
Az étterem belső 70 férőhelyét, tavasztól őszig 120 fős kerthelyiség egészíti ki. Baja tradicionális vendéglátó egységében a legmodernebb konyhánk, friss alapanyagokból készíti házias ételeinket, elérhető áron.

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Véndió Étterem Baja vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 26.a párjával járt itt
At étterem a Sugó partján a Petőfi szigeten található. Idén kétszer is betértem ide. Egyszer sem csalódtam. Az ételek ízletesek,a kiszolgálás figyelmes . A hal ételeik is jók. ( rántott süllő ) . A leveseket forrón tálalják . A kerthelyiség nagy és hangulatos.
Véndió Étterem Baja - Étel/italVéndió Étterem Baja - Étel/italVéndió Étterem Baja - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 17.családjával járt itt
„A stewardess az utashoz: - Üdítőt? Utas: - Miből lehet választani? Stewardess: - Igen vagy nem. ”
Star Wars vagy Startrek? Marvel vagy DC? Coca vagy Pepsi? Ha már két dolog között lehet dönteni, mindkettőnek lesznek támogatói és ellenzői. (Na meg persze a középen vállukat vonogatók, hogy nekik mindegy.
Kiváló 2018. szeptember 11.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül tértünk be ide, mivel nem jártunk még erre eddig, azt gondoltuk a halászcsárdánál vagyunk, mivel az volt a fő cél. Szerencsére! Hangulatos hely, foglalásunk nem volt, de lett helyünk. Minket kiszolgáló fiatal pincér rendkívül barátságos, segítőkész volt. A hely zsúfolásig tele, ami gondolom jó cégér :).
Kiváló 2017. december 14.családjával járt itt
Korábban már ajánlották ezt az éttermet mások is és nekünk is megtetszett a szép környezet. Csodálatos helyen van az étterem. Belépve mintha családtagként kezeltek volna bennünket azonnal fogadtak és szabad helyet keresve asztalt ajánlottak. (megjegyzem nem sok szabad hely volt). A választott ételek ízlésesen voltak tálalva és nagyon finomak voltak.
Gyenge 2017. október 9.gyerekekkel járt itt
A Petőfi szigeten kirándultunk 2017. 10. 08. -án. Ez egy egész szépnek mondható talán utolsó őszi vasárnap volt mikor kint lehet lenni a szabadban. Gondoltuk a kirándulás lezárása ként a szigetről kifelé haladva, pótoljuk az elégetett kalóriákat. Az étterem kintről mindig csábított évek óta, nem nézett ki rosszul sosem.
Gyenge 2017. május 1.családjával járt itt
Egy áprilisi napon betértünk az étterembe, egy kis "halas" napra. A környezet nagyon szép és tiszta volt. A személyzet kedves volt, de kissé rutintalan Választottunk,vártuk,hogy egy finomat együnk. Az ételek mennyiségével nem volt gond bőséges volt. Ami a minőségét illeti ott voltak gondok. A harcsapaprikás számomra inkább paradicsomos volt,mint hagymás.
Kiváló 2016. november 2.a párjával járt itt
2016. 10. 31-én a "végelgyengülés" határán találtunk a Véndió Étteremre. Kétszemélyes bőségtállal vetettük magunkat a kulináris élvezetekbe. Kifogott rajtunk :) Hatalmas adagok. Minden amit találtunk, nagyon ízletes. Gyors, udvarias kiszolgálás. Tisztaság. Figyelmes személyzet. Nincs, amibe bele tudnék kötni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. október 12.a párjával járt itt
A hely csodálatos,víz partján,csendes helyen helyezkedik el a felújított étterem. A belső terek szépek tiszták és esztétikus megjelenést tükröz! Az ételekre elég sokat vártunk,de nagyon finom volt a frissen sült. Halászlé az elfogadható. Az árak megfelelő az adaghoz mérten.
Kiváló 2016. augusztus 26.a párjával járt itt
Egy teljes hétvégét töltöttünk Baján és minden nap ide tértünk be. Profi kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak és ízletesek voltak. Megkóstoltuk az országtortát is ami nagyon finom volt. Az étterem csodás helyen van, szuper panoráma. Aki szereti a kézműves söröket annak feltétlen ajánlom! Köszönjük a vendéglátást és visszatérünk jövőre is!
Átlagos 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
2016. augusztus 16-án ebédeltünk itt. A bajai vegyes halászlét tésztával jobbnak reméltem, közepesnek ítélem. A pljeskavica majonézes burgonyával minősíthetetlen: az 5 mm vastagságú hús cipőtalpnak sem lenne jó! Ezt a fogást nem ajánlom senkinek!
Értékelésem lehet, hogy túl rövid, de megfelel a valóságnak. A kiszolgálással egyébként messzemenően meg voltunk elégedve!
Véndió Étterem Baja a térképen
6500 BajaPetőfi-sziget 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség
H-CS
P-Szo