Sobri Halászcsárda Panzió Baja

Sobri Halászcsárda Panzió Baja
Sobri Halászcsárda Panzió BajaSobri Halászcsárda Panzió Baja
Sobri Halászcsárda Panzió BajaSobri Halászcsárda Panzió Baja

Sobri Halászcsárda Panzió Baja bemutatkozása

A Sobri Halászcsárda és Panzió Baján a Sugovica partján, a Petőfi-sziget szívében csodálatos természeti környezetben található.
A szobáink a Sugovica folyóra néző erkéllyel biztosítják a pihenést ideérkező vendégeink részére.

4Szolgáltatás
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Sobri Halászcsárda Panzió Baja vélemények

2018. augusztus 8.barátokkal járt itt
Mint, ahogy azt mindenki tudja, Baján nagyon finom a halászlé, és a halászcsárdák közül a Sobri az egyik leghíresebb.
A csárda nagyon szép helyen, a Petőfi szigeten a Sugovica közvetlen partján található. A szobák a folyóra néznek, terasz is tartozik hozzájuk. A szoba felszereltsége teljesen megfelelt az igényeinknek, ár érték arányban a szállás nagyon jó.
Az étteremben finomakat ettünk, a személyzet is nagyon kedves volt.
Kiváló 2015. április 16.a párjával járt itt
Egy hétköznap párommal tértünk be ebbe a csárdába. Elhelyezkedése szerintem az egyik legszebb helyen van. Mivel halászcsárdában voltunk, a rántott harcsát kóstóltuk meg ami nagyon sok étteremtől eltérően itt nem pangasius harcsából volt hanem szürkeharcsából. Nagyon bő volt a bor ital ételválaszték. Finom volt minden! Köszönjük