Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Szeretettel, tisztelettel és barátsággal vár mindenkit a balatonfüredi Borcsa Étterem. A Balaton kétség kívül egyik legszebb sétányánál, a Tagore-sétány keleti végénél található étterem hangulatát a magyar tenger közelsége, este kellemes élőzene teszi fantasztikussá.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Kiváló 2020. augusztus 16.a párjával járt itt
Minőségi ételek, italok és minőségi kiszolgálás.
Kétszer ebédeltünk a Borcsa étterem teraszán, mindkét alkalommal kellemesen éreztük magunkat.
A vendégek toleranciájára viszont ráférne némi bárdolás, különösen a többi vendéggel szemben.

A Tagore sétányra néző teraszon a bajúszos pincér úrnak külön dícséret.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2020. június 24.gyerekekkel járt itt
Családdal érkeztünk ide. Már többször is jártunk itt mert mindig elégedetten távoztunk innen Ezért amikor a környéken kirándultunk már vártuk, hogy ismét kinyissanak. Előre foglaltunk asztalt, jól is tettük mert telt ház fogadott minket. Gyors volt a kiszolgálás. A rendelt fogások színvonala továbbra is magas. Az ár-érték arány megfelelő.
Kiváló 2019. december 23.a párjával járt itt
Férjemmel házassági évfordulónkat ünnepeltük az étteremben. Tetszik,hogy bár elég sok vendég foglal helyet a földszinti nagy teremben, mégis hangulatosan, jól elkülöníthetők az asztalok. Különleges ételeket választottunk, előételnek lazactatárt, főételnek óriásgarnélát és szarvast. Minden finoman volt elkészítve, ízlésesen tálalva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 21.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és a fiammal indultunk a borhetek ideje alatt étterem keresőbe este 21:00 után, miután a szerencsétlenül választott vacsorázó helyünkön elfogyasztott vacsora kevésnek bizonyult, és megéheztünk. A fiammal desszertre ültünk be (gundel palacsinta) a férjem Bécsi szeletet rendelt.
Kiváló 2019. szeptember 2.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen a Balaton parton van az étterem. Mi kétszemélyes tálat ettünk és nagyon bőséges volt. Minden friss volt a tálon, nem mirelit semmi. Az ízesítés nagyon jó. Az étterem tisztasága megfelelő. A kiszolgálás is jó volt. Volt kétszemélyes asztal is így kényelmesen tudtunk a párommal vacsorázni. Ha legközelebb Balatonfüreden járunk biztosan eljövünk még egyszer ide.
Kiváló 2019. június 4.családjával járt itt
Finom ételek kellemes ízek, adagok teljesen megfelelőek.
Több alkalommal jártunk itt, biztos visszatérünk.
Személyzet udvarias ,kilátás, környezet pazar. Minden évszakban kipróbáltuk, még soha nem csalódtunk. Családi eseményekre kiválóan alkalmas. Ár érték arányban. Mindenki talált kedvére valót ételt is italt is. Mindenkinek szívből ajánlom.
Kiváló 2019. január 19.a párjával járt itt
Telente egyszer-kétszer ki szoktunk látogatni a füredi mólóra vizimadarakat etetni. Ezt követően pedig általában a Borcsa következik. Jó volt beülni a kellemesen temperált étterembe, ahol hamar megjelent a pincérünk. Nagy vonalakban ismerem már a gazdag étlapot, mégis jól esett az ételek között mazsolázgatni.
Borcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Étlap/itallapBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső kép
2018. október 2.a párjával járt itt
Először jártunk a Borcsában, késői (10 óra utáni) érkezésünk ellenére is kedvesen fogadtak bennünket. A választék bőséges, az ételekre (frissensültekre) aligha 10 percet kellett várni. A bennünket kiszolgáló pincér kedves, jó humorú egyén volt. A hangulat kellemes, nyugalmat árasztott.
Kiváló 2018. szeptember 24.barátokkal járt itt
Balatonfüreden a legjobb étterem számunkra. Az árak nem magasak, az ételek mennyisége és minősége kiváló. Sajnos elég sokat kellett várni az ebédünkre, a számlára pedig még többet. Viszont jó idő volt, kint ültünk a teraszon, így nem volt olyan vészes. Maga az étterem szép, nagyon jó helyen van.
2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Szép helyen van, kellemes az étterem is. Ami nem tetszett, hogy összesen 4 nem dohányzó asztal van, a bejárat mellett közvetlenül, a fal mellett, ahol a pincérek és a vendégek 30 másodpercenként mennek el melletted ki-be. Amikor kérdeztem, hogy hol van nem dohányzó rész, még meg voltak sértődve. . .