Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Szeretettel, tisztelettel és barátsággal vár mindenkit a balatonfüredi Borcsa Étterem. A Balaton kétség kívül egyik legszebb sétányánál, a Tagore-sétány keleti végénél található étterem hangulatát a magyar tenger közelsége, este kellemes élőzene teszi fantasztikussá.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Kiváló 2016. május 15.a párjával járt itt
Tegnap jártam a férjemmel a Borcsa vendéglőben. Sajnos az esős idő miatt nem tudtunk a teraszon ebédelni, így a belső étteremrészben foglaltunk helyet. Spárgakrém levest ettem, ami kicsit másabb ízű, mint ahogy én készítem, de nagyon ízlett. Egy személyes Szárnyastálat kértünk, melyen annyi ízletes hús és köret volt, hogy a leves után ketten alig bírtuk elfogyasztani.
Kiváló 2016. február 16.a párjával járt itt
Hangulatos hely.Kedves, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Finom kávé. Pedig februárban voltunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Átlagos 2015. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Régen nagyon jó hely volt és mindig boldogan mentünk oda akár minden étkezésre egész nap. Viszont csak a gyönyörű panoráma maradt meg. Az étterem valószínűleg túl sokat bővült és nem tudnak olyan ütemben kiszolgálni ahogyan az elvárható lenne.
Átlagos 2015. szeptember 17.családjával járt itt
A hely szép az ételek finomak(a pizzán lenne még mit javitani) az árak kicsit drágák de még elfogatható egyedül az étel mérete a zavar ami felebtébb kicsi máshol nagyobbat kapni
Kiváló 2015. augusztus 14.a párjával járt itt
Párommal nyaralásunk során a Borcsa Étteremben vacsoráztunk. Az étterem nagyon szép, jó kialakítású, mivel közvetlen a strand mellett van, jól lehet látni a Balaton vizét.
A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Sült kacsát kértem, ami nagyon finom, omlós volt, ízletesen elkészítve. A borok is finomak voltak.
Szívesen visszatérünk erre a helyre és másoknak is ajánlani fogjuk.
2015. július 20.barátokkal járt itt
Egy teljesen korrekt ár-érték arányú étterem, kiváló felszolgálással és kitünő ételekkel. Csak azért adtam jó osztályzatot rá, mert ismerve a helyet többet vártam volna. Nem, nem volt hiba semmiben, de a milliő adta érzetem többet kívánt. Nem tudom meghatározni, hogy mit.
Kiváló 2015. június 23.barátokkal járt itt
Pár napja jártunk az étteremben. Már záróra előtt kicsivel, pizzázni támadt kedvünk. Kedves, udvarias fiatal felszolgáló azonnal a rendelkezésünkre állt. Nem volt probléma a késői időpont, sőt nagyon kedvesen elbeszélgetett velünk miután a fenséges Hawaii pizzát felszolgálta. Sok helyen ettünk már pizzát, de ez tökéletes volt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 15.a párjával járt itt
Kellemes hely, hosszú étlappal. Ízletes volt az étel amit ettünk, bár másokhoz hasonlóan a roston harcsát kicsit keveseltem, valamint a leves is kevesebbnek tűnt az altalam megszokott mennyiségnél. Mivel nagyon ízletes volt, ezért természetesen visszatérünk, hiszen akad még jó pár fogás az étlapon, amit végig akarunk enni.
2015. április 16.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal is jártunk már itt, mindig kedvesek és udvariasak voltak. Az étel és a kiszolgálás is hibátlan volt. Télen és nyáron is, 4x voltunk már itt. Volt már itt nagycsaládos vacsoránk, családi kisgyerekes vacsoránk, romantikus kétszemélyes este, és volt egy őszi sétálós nagycsaládi vacsora is.
Kiváló 2015. április 12.barátokkal járt itt
2015. 04. 11-én először jártam én itt barátokkal. A barátaim ajánlásával jöttem el ide. A pincérek kedvesek,udvariasak. Kiszolgálással sem volt semmi gond. Az ételek nagyon finomak voltak. Nekem/nekünk minden nagyon ízlet. Köszönöm ,hogy ilyen remek helyett ismerhetem meg. Remélem hamarosan ismét el tudok ide látogatni. Csak ajánlani tudom én is.