Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

4,2
a 100 balatonfüredi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház, koktél bár
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred
Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredKarolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Húsvét
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

Kiváló 2024. március 11.a párjával járt itt
Véletlen arra sétálva kerültünk a Karolina kávézóba.Közeledve egy úriember invitált bennünket,megmutatva a kávézót a sütemény ajánlatokat,a reggeli lehetőségeket.Szuper kiszolgálás, különféle kavekkal,italokkal,ételekkel.Legközelebb újra visszatérünk.
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred - Egyéb
Kiváló 2023. január 13.a párjával járt itt
Véletlenszerűen esett a választásunk a Karolinára. Hideg volt, egy Balaton partján tett séta után meleg italra vágytunk. Amikor beléptünk, még nem is sejtettük, hogy hova jöttünk. A pincérek kedvesen fogadtak, a környezet rögtön magával ragadott. Igazából minden nagyon tetszett, kényelem, elegancia, tisztaság, bőséges választék.
Szörnyű 2022. június 15.a párjával járt itt
Sajnos 3szor voltunk(nem hoztunk elhamarkodott döntést) , de mindhárom alkalommal csalódás volt. . . Arrogáns főpincér,aki úgy beszél a vendégek előtt a többi pincérrel mintha a s. . . húzta volna ki őket. . .
Szörnyű 2021. július 5.a párjával járt itt
Eddig nem okozott csalódást a cukrászda, a sütemények mutatósak és finomak.
Tegnap kávézni mentünk be, süteményt nem ettünk, fenti értékelésem a kávéra vonatkozik, ami kimondottan nagy csalódás volt. Híg, ízetlen, kritikán aluli löttyöt szolgáltak fel, a kettőt közel 2000.- forintért….. Óriási csalódás volt!
Kiváló 2021. február 3.családjával járt itt
Kedvenc helyünk a Balaton környékén - ahányszor csak erre járunk, be kell mennünk. Igazi kávéházi élmény, főleg ha az ember szezon közben csöppen oda; a csodás nyüzsgés, fenséges italok, még fenségesebb édességek, kedves személyzet - ezek mind hozzájárultak, hogy erre a helyre gondolunk vissza a legszívesebben, ha a balatoni élményeket idézzük fel családi körben vagy barátokkal.
Csak így tovább!
2019. július 7.a párjával járt itt
Füreden már sokadszor jártunk,de a kávéházban először. Ismerős ajánlására mentünk. Nagyon jó központi helyen a vitorlás kikötőben van. Igényes. Bécsi jegeskávét és limonádét fogyasztottunk. Személyzet kedves,lelkes. Kihelyezett hirdetőtáblán láttuk,h sűrűn van esti zenés program. Mi pont Király Viktor estéjén jártunk ott. Visszatérő vendégek leszünk!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 4.családjával járt itt
Igazi sznob hely a legjobb értelemben. Exkluziv környezet. Füred legelegànsabb részén a vitorláskikötöben. Pàr éve csinàltàk meg a sétálót, modern hotel és apartmanok, èttermek bàrak. Karolina mindig tele van. Nem olcsó és néha vàrni kell a pincérre de azèrt mert sokan vannak.
Kiváló 2018. április 1.a párjával járt itt
Nem a komenteket kell olvasni, hanem odamenni és enni - inni. MEGÉRI! !
Jó helyen lévő elegánsan berendezett hangulatos kávéház minőségi termékekkel és profi pincérekkel.
Az elfogyasztott citromtorta és a már nem tudom minek nevezett somlói régi nagy idők ízeire emlékeztettek. Az adagok nagyok és ezt figyelembe véve nem is drágák.
Balatonfüred és Karolina együtt élmények.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
Gyenge 2018. február 2.a párjával járt itt
2x jártam ezen a helyen, elég is volt. Jó helyen van,közvetlen a parton egy vitorlás kikötőnél. Jó a design, rózsaszín párnás elegáns kávézó, sok pincérrel. Legjobb helyek állandóan foglaltak. Bécsi kávénk negyed órás várakozás után sem érkezett meg. Jeleztem ezt egy másik pincérnek, az előző aki felvette a rendelést ránk se hederített.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Idén augusztusban ismét alig vártuk, hogy legyen időnk betérni a Karolinába. Magával ragadó a hely hangulata, a part közelsége, a kilátás, a cukrászda rendezettsége, a gazdag süteményválaszték, a pompás borok. . . A személyzet gyors, rendkívül udvarias, jól nevelt, igazán ritkaság a mai vendéglátásban!