Kitűnő velős pirítós, felháborító kiszolgálással

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred a térképen

Szörnyű 2016. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. március 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Csak a tisztán látás érdekében 10 éve járunk ide az isteni finom, lekörözhetetlen velős piritós miatt. (De ez volt az utolsó!!!)
Így tettünk idén először 2016. 03.14.-én is. Szerettük a helyet, mert egyszerű, kutyabarát a kerthelyiség, és a nagy pörgés ellenére is egészen eddig mindig kapunk egy-egy kedves mosolyt a felszolgálóktól. Kivéve most, sőt!
Megérkeztünk hárman, 2 kutyával. Szokás szerint egy szélső asztalt választottunk, hogy az esetleges kutyákat nem szerető vendégeket ne zavarjuk. Az asztal és a pad is koszos volt, a padot alattunk letöröltük, hogy le tudjunk ülni.
Vártunk, hogy a 4 pincér közül valaki odajöjjön hozzánk. Többen is jöttek utánunk, akikhez rögtön odaléptek, és felvették tőlük a rendelést, csak hozzánk nem. Kb. 10 perc után, többszöri Elnézést, Neharagudj, integetés után végre odajött az egyik "pincérlány" , hogy mit kérünk. Elmondtam a rendelést, kértem, hogy a padokra, ha van párna Legyen szíves hozni, mert elég hideg volt, és az asztalt töröljék le.
Elment. Nemsokára meghozták a rendelést, gyorsan letéve a koszos asztalra, már rohant is tovább. Fogtuk letöröltük az asztalt is, majd a várva várt pirítósokat elfogyasztottuk. Ja, persze párna se lett.
Szerettünk volna fizetni, de ismét jöttek az Elnézést, Neharagudj, Szeretnénk fizetni, Integetés. De semmi...... ha ránk is néztek, mintha észre sem vettek volna. Kb 15 perc várakozás után felálltunk az asztaltól, és egyikünk bement, hogy vagy valaki most azonnal hozza a számlát, mert nem vagyunk hajlandóak tovább várni, vagy fizetés nélkül távoznunk.
Ekkor nagy nehezen az évek óta ott dolgozó pincérnő hozta a számlát. Próbáltam megosztani vele a problémát, hogy ez a kiszolgálás minősíthetetlen volt, hiába ilyen finom az étel, ha ilyen a körítés. A válasz annyi volt, hogy sokan vannak, ha nem tetszik nem kell jönni. Hiába mondtam, hogy máskor is sokan voltak, 10 éve idejárunk, ő csak elvette a pénzt, és sarkon fordult.
Se egy Elnézést, se semmi. Elképedve hagytuk el az éttermet, és biztos, hogy SOHA többé nem megyünk vissza.
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) további értékelései

2023.10.02családjával
Nagyon finom és bőséges ételeket ettünk, a kiszolgálás és kitűnő volt. Többször voltunk már itt, de mindenképp visszatérünk, másnak is szívesen fogom ajánlani.
2021.07.14a párjával
Mi mindig a velős piritós miatt térünk be. Izletes csipős, imádjuk. Bár a szine és kicsit az állaga változott sajnos. Most megpróbáltuk a Csülköset is, de elég száraz, csalódás MINT EGY MELEG szendvics. Maradunk továbbra is a velős piritósnál. Ez rövid értékelés ? Mit kéne még írnom?
2020.02.09a párjával
Többször is írtam dicsérő szavakat erről a helyről, melyeket most a legnagyobb sajnálatomra meg kell változtatnom. Balatonfüredi félpanziós wellness hétvégénk szombatján sétálni indultunk. Együnk egy velős pirítóst a hatlépcsősben! - mondtuk egybehangzóan. Pár percet vártunk az asztalra, mert...
Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig