2,1

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Terasz Étterem Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2023. április 11.családjával járt itt
Húsvéthétfőn mentünk be, fél órát vártunk, hogy felvegyék a rendelést, összesen másfél órát vártunk, hogy kihozzák az ételt, pedig messze nem volt teltház. Felszámoltak olyan ételt-italt is, amit ki sem hoztak nekünk (4 tétellel többet fizettünk, mint amit fogyasztottunk). A felszámolt szervizdíj meglehetősen magas volt. Többszörösen becsaptak bennünket. Húsvét
Kiváló 2022. augusztus 26.családjával járt itt
Ebédelni trtünk be az étterembe ahol udvarias kiszolgáls, finom bőséges étel várt bennünket.
Legközelebb is ide fogunk jönni. Üdvözlettel: Szegediék Győrből
Szörnyű 2022. július 26.gyerekekkel járt itt
Keddi nap 13h körüli időpontban tértünk be, több csoport is egyszerre. Kicsit vártunk, senki nem szólított meg bennünket az étterem dolgozói közül, így kerestünk egy számunkra megfelelő asztalt, igaz terítő nem volt rajta, de mivel egy német párt is épp előttünk ültettek le egy ilyen asztalhoz, ígérve, hogy hozzák az abroszt mindjárt, helyet foglaltunk mi is.
Szörnyű 2022. július 14.családjával járt itt
Sajnos rosszul döntöttünk és betértünk az étterembe.Kecskesajtot kértem rukkolasalátával.Ami nagyon rossz volt száraz kecskesajt pár fonnyadt rukkola szinte semmi öntet .Soha többet nem megyünk oda.
Szörnyű 2022. június 6.családjával járt itt
Hangulatosnak tűnő étterem de nagyon gáz!
Koszos foltos terítő tele kenyér morzsával. Ár érték arányban drága . Egészében borzasztó volt az egész még soha nem jártam ilyen helyen amit ennyire nem ajánlok senkinek.
2021. július 29.gyerekekkel járt itt
A pincér nagyon kedves volt,az étel elfogadható!De!Gusztustalan,hogy Szervízdíjat számolnak fel,amit ráadásul a pincérek meg se kapnak!Nagyon kíváncsi lennék,hogy a kedves tulajdonos Úr ezt mivel magyarázná meg!Nyilván adtunk a pincérnek is pluszba így duplán jattoltunk!
Kiváló 2021. július 7.barátokkal járt itt
A Gemini miatt mentünk. A helyről elég vegyes leírást olvastam előtte. Ehhez képest:
a hely kellőképpen nagy területű, sok fával, kis tóval, a hangulata varázslatos
a pincérkislány közvetlen, kedves, és pontos, a kiszolgálás korrekt
az étel fejedelmi, és bőséges
az árak megfizethetőek
Többször is voltunk itt 2020 nyarán, és mindannyiszor nagyon élveztük.
Ki nem hagynánk 2021-ben sem!
Szörnyű 2020. augusztus 12.a párjával járt itt
Már sokszor elmentünk mellette és mindig sokan vannak, gondoltuk, hogy ez biztosan nagyon jó hely lehet. Csábító a környezet az árnyas fákkal, rattan bútorokkal, tavacskával, aranyhalakkal, élő zenével, de a jó eddig tart csupán! Hosszú percekig ültünk (majdnem elmentünk ez miatt), mire a pultnál támaszkodó 6 pincér közül valaki méltóztatott észrevenni és kihozni az étlapot.
Szörnyű 2020. augusztus 10.családjával járt itt
A helyszín csalógatóan gyönyörű, ami a kertet illeti, de onnantól minden egy rémálom. Ebédelni szerettünk volna, és mivel megfogodd a kert látványa betévedtünk. A kínálat ismertetése a kapunál egy kis asztalon eldugva, egy Bankomat mögött, csak segítséggel találtuk meg. Választék ugyan nem volt nagy, de bíztunk az ízekben.
Szörnyű 2020. augusztus 7.családjával járt itt
A családdal gondoltam beülök mert van egy kis tó körülötte de nagyon megbántam. A kaja rossz mint ha beraktak volna a tegnapi ételt a sütőbe és azt adtak, az italoknál kólának kóla íze volt [hala istennek] a limonádé meg egy szörp nehéz lenne azt is elrontani, a pincérek bunkók és amikor elmondod a véleményed lekezelően visszaszólnak senkinek nem ajánlom ezt a helyet semmilyen körülmény között csak annak aki kínozni akarja saját magát vagy a családját.