Fantasztikus 4 nap

Aura Hotel BalatonfüredAura Hotel Balatonfüred a térképen

Kiváló 2017. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. március 21.
A szoba tisztaságával nem volt probléma, de egy-két napig a lift előtt egy kis porszívózásra lett volna szükség, ezért adtam a jó minősítést. Az ár értékarány megfelelő, több helyről is kaptunk nagyon hasonló árajánlatot, de szerencsére ezt választottuk. A szolgáltatásokkal kapcsolatban annyi lenne ez észrevételünk, hogy hiányoltuk a várossal kapcsolatos látnivalókról a tájékoztatást (szórólap, stb.)és talán a fakultatív programok szervezését.
A szállóda remek helyen van, minden nagyon szép és jó, az ételek kiválóak, valamint a személyzet figyelmessége fantasztikus.
Úgy, hogy köszönünk mindent, biztos, hogy felkeressük még a szállodát, de vigyázzanak és tartsák meg ezeket az értékeket a későbbiekben is.
Még egy apróság, talán a Törzsvendég kártya (pld.: Hunguest Hotels Törzsvendég kártya, minden szállódájukban érvényes) bevezetése jó lenne, visszatérésre is ösztönző, úgy gondlom.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Aura Hotel további értékelései

2023.06.05a párjával
Tudom az étkezés nálam rizíkó faktor , hát itt is bejött ..két éjszakat voltunk félpanzióval ...a meghírdetett csomag nem is volt , a szoba tiszta kellemes illatú az ágy alvásra alkalmatlan túl puha süppedős nekünk kényelmetlen ..szóval az étkezés a reggeli szuper tökéletes választékos , a...
2023.05.03a párjával
A szobai világítás nem volt megfelelő az esti ill. kora reggeli olvasásra. Ez nagyon hiányzott nekünk! A szűrt víz szolgáltatás remek ötlet a minibár helyett, viszont 2 fő részére kevés. A szekrényben lévő fogasok száma kevés. A szoba mérete lehetővé tenné még egy fotel, v. szék elhelyezését.
2023.02.15a párjával
3 nap és 2 éjszakát töltöttünk a hotelben!Első látásra bele szerettünk! Gyönyörű, tiszta, személyzet nagyon kedves mindenhol! Ételek isteniek és különlegesek!Reggelihez pezsgőt kínáltak,mindent megtesznek a vendég kényelméért! Ide vissza térünk!

Az Aura Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat (1 éjtől)
Last minute ajánlat (1 éjtől)
Aura Hotel Balatonfüred - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
03.28-04.01.