Geleta Cukrászda Balatonlelle

05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Geleta Cukrászda Balatonlelle vélemények

Kiváló 2023. augusztus 24.barátokkal járt itt
Széles választék, tágas hely, kedves kiszolgálás, finom fagylalt és az egyik legfinomabb jegeskávé amit valaha ittam.
Kiváló 2018. november 18.barátokkal járt itt
Másodjára jártam ebben a cukrászdában, de most is nagyon jó benyomásom volt róla. Nagy a választék, sokféle sütemény, édesség (pl. gesztenyepüré, madártej, somlói galuska), pogácsák és finom kávék. Minden, amit megkóstoltunk, nagyon ízlett, és közben néztük, hogy sokan zacskószámra viszik elvitelre a pogácsákat, gesztenyepüréket.
Geleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - Belső
Kiváló 2018. május 2.a párjával járt itt
Hát nem éppen az olcsók közé tartozik, de itt talán ez érthető. A torták, illetve sütemények remek ízűek, bár nehéz lenne egy-egy választás alapján teljes képet kapni a minőségről. A lényeg inkább a "körítésen" van, avagy a miliőn. A kínált termékeken keresztül leginkább ez utóbbit kell megfizetnie a vendégnek aki betér ide, márpedig a megjelenés valóban első osztályú!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 20.a párjával járt itt
Nem tagadom,mielőtt megírom a saját véleményemet,elolvasom a másokét is. Nem azért,mert nincs saját gondolatom,csak hogy biztosan jó helyen járok-e? Hát most nem vagyok benne biztos. Az előttem fanyalgók talán nem itt jártak. Röviden,nagyon kedves kiszolgálás,óriási választék,nagyon finom fagyi,hatalmas terasz és vendégtér.
Kiváló 2017. január 29.a párjával járt itt
Nagyon sokszor voltam itt nyáron. Nagyon finomak a sütik,nem a legolcsóbb hely,de megéri betérni ide. Szép a hely,tiszta,ízléses a berendezés,kiszolgálás gyors,kedvesek az alkalmazottak. Egyik alkalommal ott felejtettem a kabátomat,két hét múlva megint arra jártam,és meg volt a kabátom. Ez is egy plussz pont a részemről. Ajánlani tudom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. január 6.barátokkal járt itt
Színvonalas cukrászda, nagy süteményválasztékkal. Nyáron kapható fagyi is, az nem kimondottan finom. A sütemények elég drágák, és ahhoz képest elég kicsi szeletet kap érte az ember. A kiszolgáló hölgy udvarias volt, bár nem kimondottan kedves. Belülről tiszta, letisztult stílusú a hely.
2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Balatonlelle forgalmas főútja mellett található a Geleta Cukrászda, a tóparttól távolabbi - páratlan - oldalon, így a gyalogos átkelés sokszor szinte veszélyes, mert rendszerint nagy az úton a forgalom, zebra nincs, a gyalogosok átfutkosnak, az autósok pedig nem mindig lassítanak. Az autósok az út mellett a padkán állnak meg, ahol bírnak, mert nincs elegendő parkolóhely.
Geleta Cukrászda Balatonlelle - Külső képGeleta Cukrászda Balatonlelle - BelsőGeleta Cukrászda Balatonlelle - MosdóGeleta Cukrászda Balatonlelle - BelsőGeleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - Étel/italGeleta Cukrászda Balatonlelle - BelsőGeleta Cukrászda Balatonlelle - Külső képGeleta Cukrászda Balatonlelle - Külső kép