Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

4,4
a 20 balatonszárszói szállás közül
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel BalatonszárszóKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

A Két Korona Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Nyárindító wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
Nyárindító wellness akció a Balatonon
05.31-06.28.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Tavaszi wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció a Balatonon
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2024. január 22.egyedül járt itt
Az ember azt gondolja, a Balatonra csak nyáron jó menni, amikor fürdeni lehet a kellemesen meleg vízben. Én 2023. április 15-én voltam, esett az eső, olyan nemszeretem idő volt! Hát most akkor mit csináljak? Kérdeztem magamtól. Először is megnéztem a Balaton partját, imádom télen-nyáron, tavasszal-ősszel.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - KörnyékKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Medence/kertKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Külső képKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - EgyébKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - KörnyékKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Egyéb
Kiváló 2024. január 9.a párjával járt itt
Szép környezetben töltöttünk el pár napot. A nagyon finoman elkészített ételek változatosak különlegesek voltak. A személyzet nagyon kedves segítőkész volt. A wellness rész nagyon szép, tökéletes vízhőmérséklet, szauna élménydús programot nyújtott. A szobákban padlófűtés van, aki nincs hozzá szokva annak melege lehet.
2023. december 29.a párjával járt itt
Többször hideg volt pár főétel a vacsoránál, egyébként minden jó volt.

Nem a hotel hibája, de talán kérhetnék, hogy az ünnepi vacsorához ne melegítőben, pólóban jöjjenek a vendégek. A hölgyek még csak rendesen felöltöztek, de a férfiak többségének az öltözéke az ünnepi vacsoránál kritikán aluli volt.
Gyenge 2023. november 26.a párjával járt itt
Már a fogadás sem tetszett a recepción.Nem tájékoztattak semmiről. Úgy találtuk ki mikor van vacsora,reggeli .Szobánkból a kilátás egy másik udvarra nézett.Szerintünk nem is ezt a kategóriájú szobát foglaltuk Kaja rántott része túlságosan megsütve mintha el aludt volna sütés közben a szakács .Nekünk csalódás volt.
Kiváló 2023. június 10.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt,ami nagyon szuper volt.Nagyon kedves,és segítő kész a személyzet,maximális a kiszolgálás,és a konyhát főként kiemelném,mert nagyon bőséges a választék,és nagyon ízletesek az ételek.
Biztos,hogy vissza fogunk ide még menni,és csak ajánlani tudom mindenkinek!
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Egyéb
2023. június 6.a párjával járt itt
A szálloda személyzete udvarias, figyelmes volt. A wellness jó, a víz hőfoka kellemes, de ha sokan vannak a vízben nincs olyan hely ahol le lehessen ülni. Meglepő volt, hogy egy nagyobb törülköző volt a szobához, wellnesshez. Az ágynak nincs kerete, így a két matrac, éjjel mozog az ágyon. Összeségében mi jól éreztük magunkat, az ételek finomak voltak.
2023. március 5.a párjával járt itt
A szálloda tökéletes pihenésre, az ételek háziasak es nagyon nagyon finomak. Az egyedüli negatívum számunkra az, hogy a wellness részlegre csak műanyag palackos inni való vagy műanyag pohárban ital vihető be, ami viszont nem kapható. Így ha valaki nem készül ra, mert nem tud róla, nincs sok lehetősége, max vizes fürdőruhában a bárnál ácsorogva inni egyet.
Kiváló 2022. május 19.a párjával járt itt
A szállodát úgy ismertük meg, hogy egy netes honlapon vettünk egy nagyon jó ajánlattal kupont. A szállodával való egyeztetés nagyon gyorsan és szakszerűen történt, első jó pont volt számunkra. A vasútállomástól kb. 1 km-re található az épület, (sétával 15 percre), nyugodt, csendes kis balatoni utcában, mely kívülről is nyugodtságot, csendet, tisztaságot sugároz.
Kiváló 2022. április 26.a párjával járt itt
Sok helyen megfordultam már, de itt minden egységesen jó. A tisztaság, a személyzet, minden. Legközelebb is visszatérek az biztos. A svédasztal bőséges választékkal es finom ízletes ételekkel várt minket reggelinél és vacsoránál is. Folyamatosan utántöltötték.
2022. február 22.egyedül járt itt
Nagyon jó volt minden, most csak azt írom, amit hiányoltam a wellness részen. Mivel idős vagyok, hiányzott a korlát, kapaszkodó a medencék lépcsőjénél. A légágyaknál ugyanúgy, mivel így elsodort a víz, de ha kapszkodni lehetne, nagyon élvezetes lenne.
Ivóvíz szintén a wellness részen. Másik szállón pl. ballon volt.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen
8624 BalatonszárszóCsárda u. 18.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem