Tó Wellness Hotel Bánk

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
1. helyezett Bánk

2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk a térképen

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 7.
Családi kirándulásunk ismét remekül sikerült, egy fantasztikus wellness központ szolgáltatásai által.
Nagyon köszönjük az élményeket, a remek ételeket és a rendkívül kedves kiszolgálást!
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szoba tiszta,az ágy kényelmes a személyzet kedves, nem tolakodó.A wellness minden igényt kielégít,a félpanziós ellátás teljesen rendben van.
Pici gond a fürdőszoba:néha csatorna szag érezhető,és a tusoló ajtó befelé nyilik ezért necces a kilépés (kevés a hely)

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon szép elhelyezkedés, családi szobában voltunk, melyben praktikus a 2 légtér, kényelmes pihenés a gyerekeknek és a szülőknek egyaránt. A wellness részlegben mindenki megtalálja a neki való szórakozási lehetőségeket. Az étteremben finom ételek voltak. A lávaköves masszázs szenzációs volt.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Ami már az érkezéskor elkápráztatott minket, az a környezet, a természet ami körülveszi a szállást. Gyönyörű szép helyen van, a bánki tó mellett. Amikor mi szálltunk meg, pont jazz hétvége volt, bár lehet ez az fő irányvonal itt is egyébként, ezt nem tudjuk. Nem a kedvencünk a jazz zene, mégis nagyon tetszett az egész, iszonyatosan hangulatos volt az egész.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban töltöttünk itt három napot a párommal. A szoba kicsit kicsi volt, de kényelmes, csodálatos volt a kilátás a tóra. A környezet gyönyörűszép, sok a kirándulási lehetőség, a szoba tiszta volt, az étel kiemelkedően remek, nagyon finomakat ettünk. A szálloda könnyen megközelíthető, tömegközlekedéssel is hamar odaértünk.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Gyönyörű elhelyezkedésű szálloda. Nagyon tetszett a terasszal összenyitható wellness, a kinti medencék, a kilátás. Sajnos a kinti rész nélkül a wellness nagyon kicsi a szobák és a hétvégi külsős vendégek számához viszonyítva. A hotel folyosóin könyvespolcok, mellettük kanapék, fotelek. Aki szeret olvasni, az választhat itt egy könyvet a pihenés idejére.
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 26.
A szálloda nagyon szép helyen fekszik. Kiváló lehetőség van a kellemes kikapcsolódásra, pihenésre. A szálloda személyzete nagyon kedves, figyelmes, előzékeny volt. A Wellness minden igényt kielégítő. Az étterem személyzete különösen figyelmes volt. Az ételek változékonyak, finomak voltak. Mindig találtunk kedvünkre való finomságokat.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 18.
2016 márciusában voltunk itt a gyerekekkel 2 éjszakát. A hotel szép helyen van, kellemes hangulatú, a személyzet kedves és segítőkész is amire szükség is volt. Kicsit hideg volt a szoba, de kaptunk olajradiátor, mert időbe tellett a fűtés elindítása, utána jó meleg lett. A szoba nagyon zajos volt! ! ! 101-es.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 22. - 6 látogató hasznosnak vélte
A hotelről sok jót hallottam, örültem, hogy végre eljutottunk! A megérkezéstől kezdve tulajdonképpen csak csalódás ért bennünket! Először is nem volt parkoló /később kiderült, hogy azért nem, mert nyitott fürdőnek is hirdetik, jönnek is sokan! ! ! ! / Megvártuk, míg lett, aztán felmehettünk a szobába. . . . Hát ennél kisebb szobát nemigen láttam még!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 23.
Minden rendben volt, különösen a személyzet udvariassága és a remek konyha. Emellett a csodálatos környezet remek a pihenésre, jó sétákat lehet tenni a tó körül. Tetszett, hogy a vendégeket tájékoztatják a környék nevezetességeiről, nem tetszett viszont, hogy e felsorolásból a tereskei templom hiányzott, noha itt az ország egyik legszebb középkori freskója látható.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, süteménybüfével, borkóstolóval, éjszakai fáklyás túra, játszószoba, parkolással, internethasználat
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot, csónak vagy kerékpár kölcsönzéssel, télen sószoba használattal, zsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.05.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes pályabérléssel, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,szervezett túrával, éjszakai fürdőzéssel, íjászkodással, kézműves foglalkozással, húsvéti programokkal, kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.06. - 2017.03.09.
Bánk
4 nap/3 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoláriumzsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.16. - 2017.03.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.170 - 14.671,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.15. - 2017.03.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 12.879 - 17.460,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
2017.01.16. - 2017.03.28.

Szállodák Bánk környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)

BánkX