Tó Wellness Hotel Bánk

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
1. helyezett Bánk

2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk a térképen

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Házassági évfordulónkra férjemnek szerettem volna meglepetést. Három gyermekünket beavattam, munkahelyeken elintéztem a szabadságot, Édesanyámat megkértem,hogy gondoskodjon a fiúk étkezéséről. Szerdán este az ünnepi vacsoránál adtam oda páromnak szépen becsomagolva a kinyomtatott visszaigazolást. Egy napja volt,hogy lelkileg felkészüljön.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Tó Hotel rendkivül szép, mesés helyen épült. A panoráma a szobából és az étteremből gyönyörű. A wellnes rész is igényes, tiszta. Szoba amiben voltunk tágas, igényesen berendezett. A reggeli bőséges, de a vacsoránál több választékra számitottunk, de ami volt az nagyon finom. Étkezések vége felé is tele voltak a tárolók. (Sajnos volt már más helyen rossz tapasztalat.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Régen - még lánykoromban - sokat jártunk Bánkra, a tóra fürödni. Már akkor is nagyon elnyerte tetszésemet ez a környezet és most, hosszú idő után, végre jól és kellemes környezetben pihenhetett együtt a mi kis családunk! A férjem és gyermekem első alkalommal járt itt, de biztosan nem utoljára, mert nagyon megtetszett nekik is ez a környezet.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Szép három napot töltöttünk Bánkon a szállodában. Kiváló volt: a környezet és a konyha. A szoba fekvése is kiváló, ám kissé szűk, alig lehet elférni az ágy mellett. Az étterem árai rendkívül magasak, semmiképpen sem háromcsillagosak. A személyzet udvarias, készséges. Kiemelendő a séf. Igazi gasztronómiai élményekben volt részünk.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi kirándulásunk ismét remekül sikerült, egy fantasztikus wellness központ szolgáltatásai által.
Nagyon köszönjük az élményeket, a remek ételeket és a rendkívül kedves kiszolgálást!
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba tiszta,az ágy kényelmes a személyzet kedves, nem tolakodó.A wellness minden igényt kielégít,a félpanziós ellátás teljesen rendben van.
Pici gond a fürdőszoba:néha csatorna szag érezhető,és a tusoló ajtó befelé nyilik ezért necces a kilépés (kevés a hely)

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon szép elhelyezkedés, családi szobában voltunk, melyben praktikus a 2 légtér, kényelmes pihenés a gyerekeknek és a szülőknek egyaránt. A wellness részlegben mindenki megtalálja a neki való szórakozási lehetőségeket. Az étteremben finom ételek voltak. A lávaköves masszázs szenzációs volt.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami már az érkezéskor elkápráztatott minket, az a környezet, a természet ami körülveszi a szállást. Gyönyörű szép helyen van, a bánki tó mellett. Amikor mi szálltunk meg, pont jazz hétvége volt, bár lehet ez az fő irányvonal itt is egyébként, ezt nem tudjuk. Nem a kedvencünk a jazz zene, mégis nagyon tetszett az egész, iszonyatosan hangulatos volt az egész.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban töltöttünk itt három napot a párommal. A szoba kicsit kicsi volt, de kényelmes, csodálatos volt a kilátás a tóra. A környezet gyönyörűszép, sok a kirándulási lehetőség, a szoba tiszta volt, az étel kiemelkedően remek, nagyon finomakat ettünk. A szálloda könnyen megközelíthető, tömegközlekedéssel is hamar odaértünk.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Gyönyörű elhelyezkedésű szálloda. Nagyon tetszett a terasszal összenyitható wellness, a kinti medencék, a kilátás. Sajnos a kinti rész nélkül a wellness nagyon kicsi a szobák és a hétvégi külsős vendégek számához viszonyítva. A hotel folyosóin könyvespolcok, mellettük kanapék, fotelek. Aki szeret olvasni, az választhat itt egy könyvet a pihenés idejére.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, frissítő itallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszírozógép és hidromasszázskád használattal, kerékpár kölcsönzéssel vagy sószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.12.31.
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, csónakázással, fitnesz terem és wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan juice fogyasztással, üdvözlőitallal, kedvezményes étel- és italfogyasztással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.06. - 2017.05.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Jagelló Business Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, városnézéssel
2015.01.22. - 2017.12.28.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2-3 éjszaka 10.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.06.30.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, koktéllal, délutáni kávézással, wellness-részleg használattal, privát wellness használattal és pezsgővel, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Bánk
3 nap/2 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, süteménybüfével, kincskereséssel, éjszakai túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.

Szállodák Bánk környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)

BánkX