Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Tökéletes három éjjelt töltöttünk a szállodában. A párom kapta tőlem a 40. születésnapjára a nyaralást. Köszönjük a finom ételeket, a kellemes szállást, a tökéletes kiszolgálást. Egyszerűen nem tudok semmi rosszat mondani.
zt hiszem életem legjobb nyaralása volt és biztosan egyszer még visszatérünk, akkora volt a nyugalom.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Tó Wellness Hotel Bánk - Környék
Kiváló 2013. augusztus 26.a párjával járt itt
A hotelt a viszonylagos közelsége, a környezete, a fotói és ára alapján választottuk ki párommal annak idején. Azóta minden évben visszajárunk 2-4 éjszakára, éppen, ahogy sikerül összehoznunk - előfordult olyan is, hogy aznap délelőtt foglaltunk, mikor délután mentünk, és megoldották az elhelyezésünket.
Kiváló 2013. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A szoba kényelmes, minden igényt kielégítő. Az ellátás /étkezés / változatos, házias sem a minőségre sem a mennyiségre nem volt kifogásunk. A személyzet udvarias, tapintatos. A szolgáltatásaik - már amit igénybe vettünk - rendben voltak. Most úgy gondoljuk, hogy az elkövetkezendő időkben szívesen leszünk a vendégeik újra és tiszta lelkiismerettel ajánljuk ezt másoknak is.
Átlagos 2013. augusztus 13.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor kifogásoltuk a kapott szobát, de nagyon készségesek voltak, azonnal lecserélték egy jobbra. Jó volt a hosszabbítási lehetőség. Sajnos a wellnes részlegben szemfertőzést kaptam, jelenleg ápolnom kell. Tetszett a péntek éjszakai wellnes program is. A 4 csillagra még messze nem érett a hotel.
2013. július 21.a párjával járt itt
Ami nagyon nem tetszett, hogy a tetőtéri standard szobához nem tartozik erkély, és ezt a foglalás során sehol nem említették, erre való információt nem találtam. Picike nehezen hozzáférhető az ablaka, kilátás egyenlő a nullával. Mindez ugyanannyiba kerül, mint az erkélyes standard szoba. . . . ez elég elszomorító.
2013. július 11.a párjával járt itt
A szobánk - csodálatos kilátással a tóra - kényelemes, nagy erkéllyel. A személyzet - mind a recepción, mind a takarítást végző hölgyek, mind a wellness részlegen dolgozók - kedvesek, segítőkészek voltak. A reggeli lehetett volna változatosabb pl. tükörtojás (nem csak rántotta), körözött. A vacsora változatos, ízletes, nekünk nagyon ízlett.
Kiváló 2013. július 2.barátokkal járt itt
A szálloda nagyon szép helyen épült, a kertje , a tópart nagyon szép , rövidebb túrára is alkalmas hely. A személyzet kedves és készséges, a kiszolgálás kitűnő, kedves fogadtatásban volt részünk. A wellness részleg és a medencék is nagyon kellemesek. Összességében mi nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el, gazdag élményekkel tértünk haza.
2013. június 24.gyerekekkel járt itt
Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Szuper a wellness részleg, nagyon jók a medencék és a bennük lévő élmény elemek + az egyéb wellness szolgáltatások. Tisztaság volt mindenhol. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész. A svédasztalos vacsora kifogástalan volt, finom és ízletes.
Kiváló 2013. április 30.családjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése csodálatos.A szálloda kertje és a tópart is szuper A wellness részleg nagyszerű tágas valóban ki lehet kapcsolódni. Az étteremben az ellátás és az ételek is remekek.A személyzet udvarias kedves.
Mindenkinek csak ajánlani tudom aki néhány jó napot szeretne magának.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2013. április 23.egyedül járt itt
Ennek a szállodának csodás az elhelyezkedése. A tóra néző szobák kilátása remek. A környezet pazar, a konyha szuper. Szeretem azt, hogy roppant családias, ezért idén negyedik alkalommal térek ide vissza. Amióta a wellness-részleget bővítették, semmi kifogásunk sem lehet ellene. Egyedül a szobák kényelme, a pici tv-készülék zavaró.
Tó Wellness Hotel Bánk a térképen
2653 BánkPetőfi út 73.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem