2,4

Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Gabriella Eszpresszó Battonya vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Gyenge 2017. február 20.egyedül járt itt
A Gabriella eszpresszó Battonya megmaradt kocsmának egyike. (A városkában tett tavaly novemberi látogatásunk alkalmával emlékezetem szerint négy bezárt kocsmát számoltunk össze. )
Szombaton délben meglepően nagy élet volt idén januárban megejtett battonyai utam alkalmából, pedig a hely erre nem különösebben szolgál rá: hangulata érdektelen, az árak kedvezőek, akárcsak a többi helybeli kocsmában, a választék pedig szokásosan kommersz.
Gabriella Eszpresszó Battonya - Külső képGabriella Eszpresszó Battonya - Külső képGabriella Eszpresszó Battonya - Külső képGabriella Eszpresszó Battonya - Egyéb