Bonne Chance Hotel étterme Bázakerettye

Bonne Chance Hotel étterme Bázakerettye
Bonne Chance Hotel étterme BázakerettyeBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye
Bonne Chance Hotel étterme BázakerettyeBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye

Bonne Chance Hotel étterme Bázakerettye bemutatkozása

Éttermünk Zala megyében, a horvát határhoz közel helyezkedik el. Konyhánkat a tiszta ízek, a hagyományőrző ételek modern változatai jellemzik. Nagy hangsúlyt fektetünk az alapanyag beszerzésre, igyekszünk környékbeli termelőktől beszerezni a friss alapanyagokat. Éttermünk saját, több száz töves fűszernövény-kerttel rendelkezik.

Rejtek Vendégház és Kisrejtek Apartmanház Lispeszentadorján - Napi ár önellátással
Napi ár önellátással
2024.11.01-ig
Rejtek Vendégház és Kisrejtek Apartmanház Lispeszentadorján
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Bonne Chance Hotel étterme Bázakerettye vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 31.egyedül járt itt
A település határában, az erdőszélen, mesebeli környezetben működő hotelt és éttermet 2010-ben alapították. A bejáratnál amfóra és festett fiókos szekrény. A beltér otthonos, meghitt, az asztalon élő virág. Az étkezőrész végében üvegajtós könyvesszekrény, rajta berámázott képek, gyertyatartók, vázák, hatalmas csigaház.
Bonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - EgyébBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - EgyébBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - EgyébBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - EgyébBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - EgyébBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - EgyébBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - EgyébBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Egyéb
Kiváló 2019. július 24.gyerekekkel járt itt
Régebben jártam ebben az étteremben, finom volt amit ettem. Júniusban voltam újra itt Majdnem unokámmal kettesben, közelben játunk Bánokszentgyörgyön 11:30-kor értünk ida egy 5p dologra. Utána indultunk erdei kis vasútazni, de mivel a fiatal úr éhes lett, elmentünk a közeli étteremben.
Kiváló 2019. május 3.barátokkal járt itt
Egy nagyon kedves ismerősömmel ez étteremben ünnepeltük a szülinapomat. Az asztalt előző este foglaltam le Facebook-on. Az étterem festői környezetben fekszik, erdők, dombok ölelésében. Az étterembe belépve halk, francia zene fogadott minket. A pincér lesegített rólunk a kabátot. Az étterem hangulata mesébe illő.
Bonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Párommal egy alkalommal vacsoráztunk az étteremben és alig várjuk, hogy visszatérjünk! Az ételek kifogástalanok, a személyzet kedves, a hely hangulata pedig leírhatatlan. Egy kis vintage feeling, csodálatos erdei környezetben. Remélem hamarosan visszatérünk, esetleg közelgő esküvőnket is itt tartjuk!
Kiváló 2016. március 26., kollégákkal járt itt
Amikor említettem egy zalaegerszegi származású ismerősömnek, hogy Nagykanizsára megyünk pár napos munkavégzésre, felhívta a figyelmemet a közeli Bázakerettyén található étteremre és szállodára, hasonlóképpen, a kanizsai kollégák is jó szívvel javasolták a Bonne Chance felkeresését.
Bonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - BelsőBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Étel/italBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Étel/italBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Étel/italBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Étel/italBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Étel/italBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Étel/italBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Étlap/itallapBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - BelsőBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - BelsőBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - BelsőBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - BelsőBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Külső képBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Külső képBonne Chance Hotel étterme Bázakerettye - Külső kép
Kiváló 2014. június 29.barátokkal járt itt
A kedvenc gasztroműsoromban mindenféle jót és hűhát hallottam az étteremről, ezért gondoltam, mindenképpen meglátogatom. A környezet nagyon szép, az étterem rendkívül tiszta, elegáns, a pincérek nagyon udvariasak, de nem tolakodóak. Az étlapon nincs sok étel, viszont látszik, hogy valami extrát, különlegeset szeretnének mutatni.
Kiváló 2013. július 25.egyedül járt itt
Sokat utazom, és mindig a régi , tiszta ízeket keresem, nem sok sikerrel. Egy olajipari munka miatt kerültem Bázakerettyére, ahol a faluban kérdeztem tudok-e valahol enni. Egy idős bácsi mondta, hogy van egy híres éttermük, ami még az újságban is benne volt. Nagy nehezen megtaláltam, mert a falu másik végén kerestem.
Kiváló 2013. július 15.barátokkal járt itt
A hétvégén jártam ebben a kis faluban. Barátainkkal egy újságban olvastunk az étteremről. Imádjuk a zalai konyhát, a tengerpartról Pest felé gondoltuk pihenünk, és jóllakottan megyünk haza. Előételnek, bár nem kértük padlizsánkrémet kaptunk, jó kezdet volt. Kicsit füstös, de friss és nem turmixolt, hanem késsel aprított.
Kiváló 2013. június 6.egyedül járt itt
Perfekt konyha, tökéletes tálalás és kiszolgálás. Csak a vacsora után tudtam meg, hogy Várvizi Péter a szakmai vezetőjük, ha ezt tudom, akkor már korábban jöttem volna ide. Az ember mindenre számít ebben az országban, de hófehér damaszt terítőre, virágra az asztalon, egy 800 fős faluban biztos nem.
Kiváló 2013. május 27.a párjával járt itt
Egy kis vidéki szálloda a zalai dombok közé bújva, aminek az étterme igazi meglepetés volt számunkra! Igazi kényeztetés a testnek és léleknek. Helyi jellegű ételek új formába bújtatva, ahol a saját fűszerkertből szedik a hozzávalókat és maguk készítik a savanyúságokat, lekvárokat, sőt még a mozzarellát is :)
Egy igazi gyöngyszem, amit mindenkinek ki kell próbálni.
Bonne Chance Hotel étterme Bázakerettye a térképen
8887 BázakerettyeFő út 72.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, modern magyar konyha