Szomjas Csuka Bélapátfalva

Szomjas Csuka Bélapátfalva
Szomjas Csuka BélapátfalvaSzomjas Csuka Bélapátfalva
Szomjas Csuka BélapátfalvaSzomjas Csuka Bélapátfalva

Szomjas Csuka Bélapátfalva bemutatkozása

Vendéglőnk házias ételekkel várja kedves vendégeit az év minden napján.
Erzsébet-utalványt és OTP-s SZÉP Kártyát elfogadunk.
Ballagási ebédet, osztálytalálkozót, születésnapi, névnapi bulikat vállalunk!

Hegyi Panzió Szilvásvárad - Akciós ajánlat - reggelivel
Akciós ajánlat - reggelivel
2025.03.14-ig
Hegyi Panzió Szilvásvárad
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Szomjas Csuka Bélapátfalva vélemények

Szörnyű 2023. október 28.a párjával járt itt
A vendéglátós szakma megcsúfolása. Az én köreimben ez a felejtős szint. Udvariatlan, szakmaiatlan személyzet, középszintet alig elérő ételek, silány választék. Lehet, hogy nekünk voltak irreálisak az elvárásaink egy tóparti kisvendéglőtől, de 10- 12 évvel ezelőtt nem ilyen kiszolgálásban volt részünk e helyen.
Nem ajánlom.
Kiváló 2021. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen van az étterem,egy kirándulás során ebédeltünk itt.Egyszerű,kockásabroszos hely,hagyományos a tálalás is,de nagyon finom! Nyáron érdemes előre asztalt foglalni,mert nem biztos,hogy lesz hely.Egy negatívumot tudnék írni: jó lenne a kinti asztalon kávézni a tó mellett..ez sajnos most nincs engedélyezve.
Szörnyű 2020. augusztus 28.családjával járt itt
Bementünk éhesen 6 fővel, 2 terhes kismamával. Bemenetelnél még köszönni se akartak. Leültünk az étlapot megkaptuk, meg se kérdezték iszunk e addig valamit míg választunk. . kiválasztottuk a a rendeléseket (leves, főétel, italok) de senki nem jön felvenni a rendelést. 15-20 perc várakozás után felketünk és eljöttünk. .
Kiváló 2019. augusztus 28.családjával járt itt
Nagyon meg voltam elégedve mindennel kedvenc éttermem lett. Az ételek nagyon finomak voltak, a pincérek is nagyon kedvesek, embercentrikusak, mindig van egy egy jó szavuk az emberhez.
Kiváló 2019. augusztus 16.egyedül járt itt
Nagyon finom, kiadós adagok barátságos tiszta környezetben, előzékeny kiszolgálás... Mindenkinek ajánlom aki Eger környékén jár...
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2019. július 13.a párjával járt itt
Már amikor megérkeztünk, eldöntöttük, hogy a tótól induló kirándulás után ott helyben ebédelünk meg. Az útról visszatérve, az étteremben szemben, a tó partjára kihelyezett asztalokat választottuk. Bementem megkérdezni, hogy kinn ehetünk-e. Ekkor jött a meglepő válasz, hogy műanyag tálból, műanyag étkészlettel igen.
Szomjas Csuka Bélapátfalva - Külső képSzomjas Csuka Bélapátfalva - Külső kép
2019. június 4.barátokkal járt itt
Nagyon szép helyen van az étterem, voltam már korábban is a tónál, de akkor nem ettem az étteremben. Most baráti társasággal tértünk be és úgy döntöttünk, hogy megebédelünk vasárnap kora délután. Meglepően sokan voltak a vendégek, ezért egy kicsit el voltak havazva a felszolgálók, de nem nem volt kibírhatatlan a várakozás, az ételek finomak és elégséges mennyiségűek voltak.
Kiváló 2019. március 15.családjával járt itt
A hangulat jó, nagyon szép helyen található az étterem. A pincérek nagyon segítőkészek, jo fejek a kaja nagyon finom és szépen felszolgált. Gyors kiszolgálás.
Szomjas Csuka Bélapátfalva - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. szeptember 12.a párjával járt itt
Augusztus végén töltöttünk el pár napot Bélapátfalván. Gyönyörű környezetben található az étterem. Az apátsági kirándulásunk után szerettünk volna megvacsorázni itt. Sajnos későn érkeztünk. . . 19 óra 05 perckor értünk oda és kértük az étlapot. A pincér közölte velünk, hogy a konyha csak 19 óráig üzemel, már nem tud adni semmit, de eliszogathatunk ott.
Kiváló 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Családi ebéd volt, kis ünneplés része. Kellemes hangulatban telt. Az ételek finomak és ízlésesen tálalva kerültek az asztalunkra. Az italok is a melegben kellemesen, de ihatóan hűvösek voltak. Érkezésünkkor nem volt nagy tömeg így hamar kis is lettünk szolgálva. A felszolgáló udvarias és segítőkész volt.
Szomjas Csuka Bélapátfalva - Étel/italSzomjas Csuka Bélapátfalva - Étel/ital
Szomjas Csuka Bélapátfalva a térképen
3346 BélapátfalvaLak-völgyi tó
• parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus
hagyományos magyar fogások
Zene
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
1600 Ft (kb. ár)
Borsodi