Best Pizza & Kebab Ételbár Bicske

Szépia Hotel Zsámbék

Best Pizza & Kebab Ételbár Bicske vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. július 22.a párjával járt itt
Néha betérünk menü ebédre, de lehet hogy nem sokáig. Azelőtt meg voltunk elégedve a menüvel, de mostanában! Tegnap Jókai bableves volt, elég sokat adtak, mindössze kettő kicsi hús volt benne. Utána a lángos hihetetlen kemény volt. Lehetett rá kérni tejfölt, sajtot, jéghidegen. Igaz, nagy volt a meleg, egyek hideg sajtot. Néha szoktam enni pizzát, mostanában azt is inkább mellőzöm.
Szörnyű 2017. május 8.a párjával járt itt
Pizza és főtt étel is kapható, leves második sütemény, sőt menüben is kapható. A kiírás szerint. Én speciel 15 percig álltam sorban, előttem ketten voltak, nem kértek sokat, de lassan haladt a sor ennek ellenére. Pont előttem úgy gondolta a kiszolgáló, hogy most mással fog foglalkozni, telefonált, ételt pakolt, stb.