3,8
az 1 bonnyai étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem BonnyaSomogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya

Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya bemutatkozása

A Somogy Kertje Üdülőfalu & Étterem Bonnyán, egy kicsiny somogyi zsákfaluban található, erdők és dombok veszik körül. Ha élményekkel teli, aktív kikapcsolódásra vágyik a természet harmóniájában, akkor ezt nálunk megtalálja!

Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya - Nyár Somogyban
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya vélemények

Kiváló 2016. május 28.a párjával járt itt
Az étterem magában nem is egy nagy különlegesség, de a felszolgáló Úr remekül értékesít :) A kiszolgálás azért nem minden esetben olyan gyors, de erre a helyre nem sietni megy az ember. A felszolgáló levett bennünket a lábunkról és ránézésre megmondta, hogy mit is kellene ennünk! Egyszer sem csalódtunk! Az étel mennyei volt!
2015. április 27.a párjával járt itt
A csend és falusias környezet vonzott ide minket, ezeket meg is kaptuk. Még messze nem volt teltház, a főépületben kaptunk helyet . Éjjel tényleg nem hallatszik semmiféle mozgás a környéken. Vacsorát étlapról lehetett rendelni,elég jó volt. A reggeli elegendő, jó minőségú volt. Egyetlen programlehetőség a még nem nyári időben átmenni Igalra, a fürdőbe.
Szörnyű 2015. február 22.a párjával járt itt
Torkos csütörtök alkalmából érkeztünk Önökhöz, és sajnos sok negagtív tapasztalattal kellett távoznunk. Először is az étterem honlapján nem található étlap, ezért sok utánajárás után, sikerült az éttermvezetővel beszélni, aki telefonon bemondta, hogy mire számíthatunk.
Kiváló 2015. február 11.a párjával járt itt
Csendes kis faluban eldugott kedves kis menedék! A szobák régies stílusúak, mégis modernek, valamint tágasak, jól felszereltek. A reggeli bőséges és tényleg vidékies jellegű, volt pl. tepertő! Az A'la cart-juk kiváló!
Takaros, tiszta környezet és kellemes természet várt ránk. Annak ajánlom mindenképpen, aki nyugalomra vágyik. Szóval érdemes ide egyszer eljönni!
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya - Egyéb
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Először azt hittük oda sem találunk, annyira eldugott kis zúg. De végül pont ezt szerettük meg benne. Csendes a környék, hangulatosak a szobák, jó az étterem. Jártunk már sok négycsillagos szállodában, de ez az első olyan hely, ahová még visszatérünk. Egyszerűen azért mert itt tudtunk a legjobban aludni,és egy egész napot barangoltunk anélkül, hogy egy lélekkel is találkoztunk volna.
Kiváló 2013. december 6.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, hogy maga a hely harmonikusan épült a természetes környezetébe, az épületk modern felszereltségükben is megőrizték autentikus parasztház jellegüket. Annak ellenére, hogy teljes holtszezonban voltunk, hétköznap, amikor a személyzet létszáma meghaladja a vendégekét, minden úgy működött ahogy kell,semmi nem volt spórolósra fogva.
Gyenge 2013. augusztus 10.a párjával járt itt
Ismerőseink ajánlása után, többszöri telefonos egyeztetésben kértük, hogy szobánk NE a "nagyház"-ban, de mindenképpen franciaágyas szobában legyen, melyre ígéretet kaptunk! A helyet nem ismerve, csak a szobánk elfoglalása után derült ki, hogy kérésünkből semmi nem teljesült, sőt, a szobában további negatív meglepetésekkel találkoztunk!
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Előszőr jártunk ezen a helyen. Többen ajánlották, hogy egy fantasztikus hely. Hát valóban így volt. A szoba kifogástalan volt. Tiszta rendezett és nagyon meleg. A kiszolgálás is nagyon rendben volt. Az ételekről nem is beszélve. Hatalmas adagok és nagyon finom. Biztosan visszatérünk még erre a helyre és másoknak is ajánlom.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem Bonnya a térképen
7281 BonnyaKossuth Lajos u. 90-92.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi