Szöszi Cukrászda Budakeszi

Karácsony
12.23-27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Szöszi Cukrászda Budakeszi vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 1.barátokkal járt itt
Ételek, italok nem túlárazottak, főleg a minoseghez képest.
Retro ízvilág, friss sütemények.
Jó a hangulat.
Elég kicsi, de megéri. Választék közepes, de elég.
Szöszi Cukrászda Budakeszi - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
2023. szeptember 24. járt itt
Budakeszin kerestünk cukrászdát és ezt írta ki legközelebbinek. Előtte jó parkoló található. Belépve kicsi hely, egy kis asztalka valamint kint is. Az árak alacsonyak, ennek tudható be, hogy alig volt választék már sütikből. Nem is találtunk kedvünkre valót, pedig biztos finom, ha az előttünk rendelők egy nagy tálcával elvittek belőle. Legközelebb talán szerencsénk lesz
Szöszi Cukrászda Budakeszi - EgyébSzöszi Cukrászda Budakeszi - EgyébSzöszi Cukrászda Budakeszi - EgyébSzöszi Cukrászda Budakeszi - Egyéb
Átlagos 2017. január 1.egyedül járt itt
Nyáron Budakeszin járva ezúttal nem a többször kipróbált és elég népszerű Andrész Cukrászdába tértem be egy fagyira, hanem a szintén a Fő utón, de feljebb lévő, eldugottabb, nyugalmas Szöszi Cukrászdába. Családi vállalkozásnak tűnik, kertes lakóházból alakították ki a cukrászdát.
Szöszi Cukrászda Budakeszi - Külső képSzöszi Cukrászda Budakeszi - Külső képSzöszi Cukrászda Budakeszi - BelsőSzöszi Cukrászda Budakeszi - Külső képSzöszi Cukrászda Budakeszi - Belső
2016. március 31.a párjával járt itt
A Szöszi cukrászda Budakeszi Fő utcáján működik, nem messze a Spájz nevű étteremtől. Egyszerű a beltér, de kifejezetten kellemes a terasz, ahonnan szép kilátás nyílik a városra. Némi aprósüteményt kértünk meg egy kávét, korrekt átlagos szintet hoztak. A kiszolgálás kedves, az árak barátságosak.
Szöszi Cukrászda Budakeszi - Külső képSzöszi Cukrászda Budakeszi - EgyébSzöszi Cukrászda Budakeszi - Külső képSzöszi Cukrászda Budakeszi - Külső képSzöszi Cukrászda Budakeszi - EgyébSzöszi Cukrászda Budakeszi - BelsőSzöszi Cukrászda Budakeszi - Étel/italSzöszi Cukrászda Budakeszi - EgyébSzöszi Cukrászda Budakeszi - Étel/italSzöszi Cukrászda Budakeszi - Étel/ital