Budaörs
Budaörs - Bleyer Jakab Helytörténeti GyűjteményBudaörs - Városi Régészeti Kiállítás
Budaörs - Budaörsi KopárokBudaörs - Csíki-hegyek

Budaörs bemutatása

Budapest nyugati kapujának is nevezik a fővárosi agglomerációhoz tartozó Budaörsöt. A Pest megyei település a XI. kerülettől nyugatra helyezkedik el, és mellette fut el az M7 és M1 autópályák közös szakasza is.
A két világháború között Budaörs híres lett az őszibarack-termesztésről, amely tevékenység szép jövedelmet biztosított lakosainak.

Budaörs és környéke legfrissebb értékelései

2024.04.20egyedül
Miután a Lábaskában ettem valamit Budaörsön, felmerült, hogy járnék az Auchan felé is, és ott talán innék rá valamit meg kávéznék is... Ezekről a Starbucks-okról elég változó a véleményem, hol jobban kedvelem, hol nem annyira. Ma éppen jobb napja volt a kávézónak is, meg nekem is. Már...
2024.04.16a párjával
Fantasztikus én régen soha nem ismertem a Don Pepét de ismerősein ajánlották és megszerettem a kedvencem az hogy jó kiadós finom ételeik vannak mert én aztán nagyon szeretek enni.
2024.04.10egyedül
Hát ez tényleg nem egy nagyon mesélni való eset, tulajdonképpen semmi. Mikor eljöttem három újdonsült kínai barátnőmtől a Kincs Sziget stb. gyorsétteremből, akkor vásárolni mentem a budaörsi Auchanba. És itt rámjött, hogy nem is ittam semmit az ebédhez. Hát akkor itt az ideje. Az Auchan déli...

Budaörs és környéke kedvelt szállásai

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
06.13-01.01.
Garden Home Törökbálint
03.01-06.16.
05.24-12.22.
Kirándulnál Budaörs környékén?
Nézd meg válogatásunkat a környékről!
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Budaörs és környékén

Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
9 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 19.760 Ft/fő/éj ártól
192 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 24.012 Ft/fő/éj ártól
138 értékelés
Budaörs a térképen