Hangulatos, egyedi kávézó

Ahoy! Csokoládé & Limonádé Bár - Lázár utca BudapestAhoy! Csokoládé & Limonádé Bár - Lázár utca Budapest a térképen

2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 23.
Amikor azzal indít egy felszolgáló, midőn betérek valahová, hogy „segíthetünk?”, akkor nekem feláll a szőr a hátamon. Többnyire kéretlen vendéget vagy látogatót szoktak így üdvözölni. Az Ahoy nevű egységbe azért tértem be, mert az ELTE ÁJTK melletti első Ahoyt meglátogattam már és tetszett. Kifejezetten jó kávét főznek.
Az árak helyeként iszonyúan megszaladtak, számomra egyszerű elfoghatatlan, hogy a legolcsóbb limonádé 990 ft legyen, még akkor is, ha történetesen fél literről van szó.
A felszolgálók jól elvoltak egymással ottlétem idején, nem túl sűrűn néztek felém, így aztán oda kellett szólnom, hogy esetleg rendelnék valamit.
A kávé itt is jó volt és ára is abszolút rendben találtatott (350 ft ), a beltér megnyerő.
Lehet, hogy egyszer eszem itt egy gofrit is.
Addig is, míg ez megtörténik kávézóként jó szívvel ajánlom a helyet bárkinek, időközben talán a felszolgálók is beletanulnak a szakmába.
Kiszolgálás:Átlagos
Ahoy! Csokoládé & Limonádé Bár - Lázár utca Budapest - BelsőAhoy! Csokoládé & Limonádé Bár - Lázár utca Budapest - BelsőAhoy! Csokoládé & Limonádé Bár - Lázár utca Budapest - BelsőAhoy! Csokoládé & Limonádé Bár - Lázár utca Budapest - BelsőAhoy! Csokoládé & Limonádé Bár - Lázár utca Budapest - Étel/ital

Ahoy! Csokoládé & Limonádé Bár - Lázár utca további értékelései

2017.01.11egyedül
A Papnövelde utcai Ahoy! népszerűsége után tavaly decemberben nyitottak egy második egységet, szintén a Belvárosban, de ezúttal a Bazilika - Andrássy út - Opera - Bajcsy közelében, a viszonylag csendes Lázár utcában, amely az Operaház hátsó falához fut ki. A környező házak aljában többségében...
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz