Bádog Gundel Budapest

06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Bádog Gundel Budapest vélemények

Kiváló 2021. november 6., üzleti partnerrel járt itt
A lwgjobb hely ha hagyományos ízeket akarsz! Szuper kaja még szuperebb viccek és nem tudsz csalódni semmiben. Ennél jobb helyet keresve sem találsz! ( nem nem fizetett hirdetés XD)
Szörnyű 2019. augusztus 26.egyedül járt itt
Direkt megnéztem, a gugli szerint nyitva. Elmentem, nem közelről, és full be van zárva. Amíg kerestem mást a környéken a telefonon, legalább 8-10 ember járt ugyanúgy mint én, lepattantak a nagy semmiről. Pedig gondoltam kipróbálom az egekig magasztalt óriás bécsit vagy gordont. Hát nem. . . De nem is jövök erre többet fölöslegesen.
Gyenge 2018. július 4.egyedül járt itt
Mivel nem esik túl messze tőlünk, gondoltam, megnézem már magamnak ezt a média (Borbás Marcsi, internet, stb. ) által agyonsztárolt helyet. Sok-sok éve a Garay téri piac környékén laktunk (nem tévesztendő össze a Garay téren jelenleg található modern piaccal), sokat jártam oda a piac falatozó sorára lángosért, rántotthúsért, sült hurkáért, stb.
Átlagos 2017. október 23.a párjával járt itt
Már többször hallottunk erről a helyről, ezért kerestük fel sok más emberhez hasonlóan. Az idő megállt ezen a helyen. A tisztaság nem erősségük az egészen bizonyos, de ettől a helytől nem is igazán várhat többet az ember. Az adag félelmetesen nagy. A pénztárcát pedig rettenetesen kíméli.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Annyit olvastam róla, végre ki tudtuk próbálni. Olyan volt, mint amit vártam. Egy adag rántott sertésszeletet ettünk a két kisfiammal, hozzá sült krumplit és paradicsom salátát. Eszem ágában nem volt a két gyereknek külön rendelni, így is hazavittük a maradékot dobozban. A hús íze, illata, teljesen a helyén van.
Bádog Gundel Budapest - Étel/ital
2017. február 13.egyedül járt itt
Annyi rossz kritikát olvastam a helyről,hogy felkeltette az érdeklődésemet, és amikor a közelben jártam, elmentem kipróbálni. A hely egy átlagos piaci kifőzde, talán szándékosan is árasztja a lepukkadt fílinget, maga a piac és egész Pestújhely 30-40 évvel ezelőtti hangulatot áraszt.
Gyenge 2016. december 27.egyedül járt itt
A Pléh Csárda avagy Bádog Gundel nevű talponálló büfé a 15. kerületi Kolozsvári utcai piac bódésorán található. Amikor az autóval leparkoltam az út szélén, ahol nem volt járda, viszont volt térdig érő gazos padka, akkor kicsit hitetlenkedve néztem, hogy biztosan jó helyen járok-e, de a cím stimmelt.
Bádog Gundel Budapest - BelsőBádog Gundel Budapest - Étel/italBádog Gundel Budapest - Külső képBádog Gundel Budapest - Külső képBádog Gundel Budapest - Külső képBádog Gundel Budapest - Étel/italBádog Gundel Budapest - Étel/italBádog Gundel Budapest - BelsőBádog Gundel Budapest - BelsőBádog Gundel Budapest - Étel/italBádog Gundel Budapest - Étel/ital
2016. november 22.barátokkal járt itt
Elképesztő utazást tettünk tavasszak az óriás húsok, a gigantikus ételadagok világába. Tény, hogy nem ajánlanánk mindenkinek a helyet, hiszen sokan koszosnak, visszataszítónak tarthatnák.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. október 26.a párjával járt itt
Lehet, hogy régen ez a hely tényleg jó volt, de ez már elmúlt. Mi még nem voltunk ott, gondoltuk kipróbáljuk. Kár volt. Egy kispiac szélén egy ásatag kő-bádog épületben üzemel, ahogy kinéz biztos már elég régen ott van. Ahhoz képest, hogy milyen híre van, és milyen forgalom van, igazán valamit költhetnének is rá [moderálva - a szerk.
2016. szeptember 11.egyedül járt itt
A Pléh csárdában jó régen voltam, ezért nem akartam írni róla addig amíg újra el nem megyek ide. A hangulatról írhattam volna, de a konyháról már kevésbé. Sejthető, hogy itt, ahol a remek “Szalontüdő” című kisfilmet is forgatták, nem sokat változik a konyha teljesítménye, de azért biztos, ami biztos, arról írok, amit látok, s nem arról amit évekkel ezelőtt tapasztaltam.
Bádog Gundel Budapest - Külső képBádog Gundel Budapest - BelsőBádog Gundel Budapest - BelsőBádog Gundel Budapest - BelsőBádog Gundel Budapest - Külső képBádog Gundel Budapest - Étel/ital