Black Cab Burger - Rákóczi út Budapest

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Black Cab Burger - Rákóczi út Budapest vélemények

2017. május 29., kollégákkal járt itt
A Mester utcai, elsőként megnyílt egységük a múlt héten nem igazán hozott lázba, de úgy alakult, hogy itt a Rákóczi úton hamarabb voltam, még márciusban, ez könnyebben megközelíthető, a belváros forgalmas ütőerének számító Rákóczi úton, az Uránia Mozi mellett.
Black Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étlap/itallapBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - BelsőBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - MosdóBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étel/italBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étel/italBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - MosdóBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - BelsőBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étlap/itallapBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étlap/itallapBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étlap/itallapBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étlap/itallapBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - BelsőBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 8.a párjával járt itt
Összességében tetszett a hely, nagyon szép, tiszta, modern és fiatalos. Budapesti árakhoz viszonyítva mondhatjuk, hogy reális, de mint vidéki ember, nekünk kissé drága volt. Viszont nagyon nagy pozitívum, hogy szinte mindent magadnak választasz meg a hamburgeredben, a mérettől elkezdve a húspogácsa, feltétek stb. tehát tényleg a saját ízlésünknek megfelelőt kapjuk és ehetjük.
2015. december 23.barátokkal járt itt
A Black Cab Burger Mester utcai egységét, a kézműves hamburgerek egyik előfutárát régebben néztük meg, most - nem sokkal a nyitás után - eljutottunk a Rákóczi útiba is. Az ember rendel, fizet, kap egy sorszámot, aminek a kijelzőn való megjelenését kell figyelnie, amennyiben nem akarja, hogy a hamburger a pulton kihűljön.
Black Cab Burger - Rákóczi út Budapest - BelsőBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - BelsőBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étlap/itallapBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étel/italBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - EgyébBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étel/italBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étel/italBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Étel/italBlack Cab Burger - Rákóczi út Budapest - Belső