Bujdosó Székely Vendéglő Budapest

2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Bujdosó Székely Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2023. december 7.családjával járt itt
A férjemmel és az anyukámmal tértünk be a vendéglőbe. 2*2 személyes vegyestálat rendeltünk, amiből csak egyet tudtunk megenni mert olyan bőséges volt. Nagyon ízletes volt minden. A Csiki sör nagyon finom de persze a többi ital is. Nagyon klassz volt a zene. Nagyon jól éreztük magunkat. Sokan táncoltak az élőzenére.
Gyenge 2022. június 10.a párjával járt itt
Nemrég jártam ott a feleségemmel. A szomszéd asztalnál szintén egy házaspár ült. Nekik a bakancslistájukon volt ez a vendéglő. A pincért kérték, hogy ajánljon egy eredeti székely fogást. A pincér a miccset is eredeti székely ételként ajánlotta. Ez nem igaz! Aki Erdélyben született, az tudja, hogy a miccs egy balkáni eredetű étel.
Kiváló 2022. május 1.családjával járt itt
Mindenkinek szívből ajánlom .Ballagast unnepeltunk családias hangulatú elő zenével gyors figyelmes kiszolgálás.Gyertek es elvezzétek a hely sajátosság eĺőnyeit parkolas megoldott
Kiváló 2019. május 23.családjával járt itt
Hirtelen ötletként ültünk be egy családi vacsorára. Kedvesek voltak és igazi székely izekkel vártak...
Kiváló 2018. július 25.gyerekekkel járt itt
Nemrégiben férjem születésnapját ünnepeltük családi körben. Azelőtt többször is megfordultunk már itt, mindig készséges kiszolgálást tapasztaltunk. Az ételek is kifogástalanok voltak, mind minőségben, mind mennyiségben, ezért szerettük volna az ünnepet is itt megülni. Mivel az ételek frissen készülnek, előzetesen egyeztettem a tulajdonossal, ki mit szeretne fogyasztani.
Kiváló 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
A Bujdosó székely vendéglőben a 2014-es választás napján voltunk először, ide szerveztem a baráti köröm eredményváróját. Ettünk mindenfélét, a hely hagyományos konyhát visz. A beltér és a terasz tele van szívet melengető magyar szimbólumokkal, képekkel, festményekkel a csíksomlyói búcsútól a székely zászlón át a történelmi Magyarország térképéig.
Bujdosó Székely Vendéglő Budapest - Külső képBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étel/italBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Külső képBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - BelsőBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étlap/itallapBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A lányom születésnapján kerültünk ide, előre tervezve,hogy megnézzük. A környék,nem annyira frekventált, úgy hogy kerestük, de a reklámtábla útbaigazított. A miliő, hamisítatlan hangulatot sugallt, nem is volt csalódás. Az ételek jók voltak,és a hargitai ásványvíz is remek ízű volt. Persze, bor is volt hozzá.
Bujdosó Székely Vendéglő Budapest - Külső képBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Külső képBujdosó Székely Vendéglő Budapest - EgyébBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Étel/italBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Külső képBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Külső képBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Külső képBujdosó Székely Vendéglő Budapest - Belső
Átlagos 2016. augusztus 16., kollégákkal járt itt
Lehet, hogy nem a megfelelő időpontban találtuk meg egymást az étteremmel, de sajnos nem tudok egyértelműen pozitív tapasztalatot írni. Asztalfoglalással érkeztünk érettségi bankettre. Kapásból azzal kezdték, hogy megpróbáltak minket lebeszélni az általunk jóelőre lefoglalt (kinti) asztaltól azzal a címszóval, hogy egy másik társaság beült oda, de nyugodtan beülhetünk a belső helyiségbe, ott nem fognak minket zavarni.
Átlagos 2016. július 19.családjával járt itt
Sokkal többet vártunk a helytől, mint amit kaptunk. Kevesen voltak a vendéglőben, nem kellett sokat várnunk, de nem volt valami lelkes a kiszolgálás. Az ételektől is sokkal többet vártunk, különlegesebb ízvilágot. Az igényes honlapon és az étlapon szereplő változatos ételnevek mögött nem rejlettek különleges fogások.
Szörnyű 2016. május 16.gyerekekkel járt itt
Asztalfoglalással érkeztünk az étterembe. Sem a telefonban,sem érkezéskor nem közölték,hogy rendezvény van,emiatt késhet az ebéd tálalása. 1 és 3/4 órát vártunk az ebédünkre. közben úgy kellett személyzetet vadásznunk,hogy legalább inni kapjunk. Még ekkor sem közölték,hogy nagy a várakozási idő.