Café Analóg Budapest

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Café Analóg Budapest vélemények

Kiváló 2017. február 25.barátokkal járt itt
Az Analóg kávézó már csak azért is rokonszenves, mert szeretek mindent, ami egy régebbi, megélt időszakot hoz vissza. Szeretem a tárcsás magnót, a kazettás magnót a bakelit-lemezjátszót. S bár elég keveset fotóztam filmes géppel, szeretem, hogy vannak akik még ma is ezzel foglalkoznak, mint például az Analógot üzemeltető fiatal csapat.
Café Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - Étel/italCafé Analóg Budapest - Külső kép
2017. január 12.egyedül járt itt
A Kazinczy utcában található kis hely érdekes egyvelege egy fotólabornak, fényképezőgép boltnak és kávézónak. Régi, analóg fotómasinákat és ezek tartozékait, kiegészítőit árusítják mindazoknak, akiket a digitalizáció még nem szippantott be teljesen magába. A kávé mellé itt lehet az egyik legolcsóbb áron croissant-hoz jutni, mindössze 10 Ft-ért.
Café Analóg Budapest - Külső képCafé Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - BelsőCafé Analóg Budapest - Külső képCafé Analóg Budapest - Étlap/itallapCafé Analóg Budapest - Külső kép