Café Dumas Étterem & Kávézó Budapest

Café Dumas Étterem & Kávézó BudapestCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Csobbanás a nyárba
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Café Dumas Étterem & Kávézó Budapest vélemények

Kiváló 2017. december 15.a párjával járt itt
Az ár/érték arányról nem tudok írni, mivel a gyerekektől kaptuk "A Bor Világa élmény katalógus"-t melyből választottuk ki a Café Dumas-t. Választásunk oka: nem ismerjük a francia borokat (a több magyar borvidék borát már inkább). A hely viszonylag kicsi és úgy tűnt több a törzsvendég mint a "betérő".
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2015. december 6.barátokkal járt itt
Egy étterem számára elég jó ajánlólevél, ha a Francia intézet keretén belül működik. Nem is volt kétségünk, hogy ha beülünk, nem fogunk csalódni. Barátságos a beltér, udvarias a kiszolgálást, hamar megértették, hogy nem jóllakni akarunk, hanem enni valamit, ketten kértünk egy menüt.
Café Dumas Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - BelsőCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - BelsőCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - BelsőCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapCafé Dumas Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 5.családjával járt itt
Nagyon tetszett. Kellemes környezet. Dunára néző terasz. Gyors, udvarias kiszolgálás. Kellemes ételek, bőséges adagok. Ketten ettünk egy gulyást és egy sajttálat. Finom kávé. Szívesen ajánlom.