Corso Gourmet Budapest

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Corso Gourmet Budapest vélemények

Kiváló 2018. június 12., kollégákkal járt itt
Oktatáson vettünk részt a Váci utcában. Az oktatónk javaslatára kerestük fel az éttermet. Nagyon szép látvány fogadott minket, az árakhoz képest meglepően szép a berendezése az étteremnek. A menzás ételosztást leszámítva, bőséges választékból tudtunk választani. A a kívánt mennyiséget tették tányérra és mi sétáltunk át a kasszához.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 79 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 990 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
A Váci utcában sétálva figyeltünk fel az étteremre, ami egy CBA üzlet felett van a 2. emeleten. A kialakítása szép és ízléses, a tisztaságra nagy súlyt fektetnek. 990 Ft-ért lehetett menüt enni, amit két féle levesből és 7-8 féle főételből lehetett összeállítani. 1500 Ft-ért a főételből emelt adagot adnak, de a normál adag sem kicsi.
Corso Gourmet Budapest - Külső képCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - Étel/italCorso Gourmet Budapest - Étel/ital
2016. szeptember 11.egyedül járt itt
Az előttem szólók már frappánsan megfogalmazták, mit tud és mit nem tud ez a hely, én is teljes mértékben egyetértek velük. Aki nem ismerős, az itt esetleg másra számíthat. Ez ugyanis nem egy gourmet, pláne nem egy fine dining étterem, hanem elsősorban külföldi - vékonyabb pénztárcás - külföldiekre specializálódott gyorsétterem.
Corso Gourmet Budapest - Külső képCorso Gourmet Budapest - Étel/italCorso Gourmet Budapest - Étel/italCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - Étel/italCorso Gourmet Budapest - Étel/italCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - Külső képCorso Gourmet Budapest - Külső képCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - Külső képCorso Gourmet Budapest - BelsőCorso Gourmet Budapest - Külső képCorso Gourmet Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. január 16.egyedül járt itt
A Gourmet kifejezést, ha vendéglőm vagy gyorsbüfém lenne, csak indokolt esetben használnám, akkor, ha valóban képes lennék olyan produkciót az asztalra tenni, ami erre a megjelölésre méltó.
Corso Gourmet Budapest - Étel/italCorso Gourmet Budapest - Külső képCorso Gourmet Budapest - Egyéb