Coyote Coffee & Deli Budapest

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Coyote Coffee & Deli Budapest vélemények

2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42606 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 11.egyedül járt itt
Ma ez volt az esőhelyem, a Batthyány téren andalogtam, amikor az inni, talán kávét érzés megrohant. A sarki templomból jöttem ki, meg valami minisztérium is van ebben a háztömbben, ahol talán dolgoztam is, tehát tegyük hozzá, hogy hatótávolságon belül volt, így talán érthető a hajdani idejárás oka. A Coyote-ról mindig jó véleményem volt.
Coyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/ital
Kiváló 2021. június 20.egyedül járt itt
A járványhelyzet oldódása után az első helyek egyike volt a Coyote, ahová ismét betértem, a védettségi igazolványnak köszönhetően már bent is le tudtam ülni, bár van egy kellemes és elég nagy teraszuk a sarkon. Nagyon jó minőségű és egészséges, prémium kategóriás alapanyagokból készült szendvicseket, süteményeket, krémeket kínálnak, és a kávé is nagyon finom náluk.
Coyote Coffee & Deli Budapest - MosdóCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - EgyébCoyote Coffee & Deli Budapest - MosdóCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - MosdóCoyote Coffee & Deli Budapest - MosdóCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - MosdóCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. október 22.egyedül járt itt
Legutóbbi látogatásom óta, amiről itt be is számoltam, voltam még egy alkalommal a Coyote-ban, akkor is kézműves sört ittam, konkrétan a Monyótól. A minap ismét arra vetett az utam, innen ittam reggel egy kávét, ami nagyon-nagyon jó volt. Körbenézve nem sok változott itt, de nincs is minek, ez a hely úgy jó, ahogy van.
Coyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Külső képCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/italCoyote Coffee & Deli Budapest - BelsőCoyote Coffee & Deli Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. február 27., kollégákkal járt itt
A Coyote már 2008 óta működik a Batthyány csarnok mellett. Akkor még újszerű volt ez a bisztrós-deli típusú vendéglátó egység, de az elmúlt években már sok követőjük akadt. Remek, minőségi kávé, válogatott termőhelyekről, 100% Arabica, melyet Bécsben pörkölnek. Reggel már 7. 30-kor nyitnak.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. február 13.barátokkal járt itt
A barátnőm névnapját mentünk ünnepelni és nagyon meg voltunk elégedve. Sajttortát és áfonyás mandulatortát ettünk, ilyen finomat még sose ettem. Maximálisan meg voltunk elégedve a kiszolgálással is. A toalett tiszta. A kávézó könnyen megközelíthető. A kiszolgálás gyors és kedves. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2016. október 20.egyedül járt itt
A Coyote nevű helyen nagyon régen voltam, akkor nem tett rám különösebb benyomást. Azóta több helyen olvastam, hogy ez mennyire jó vendéglátóipari egység, hogy jók az ételek, jó a kávé, ezutóbbi szempontot emelik ki a legtöbben. Itt indítottam egy több állomásos esti kocsmakörutat a minap.