Crust Budapest

Pihenő napok
2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Crust Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Kiváló 2018. február 15.gyerekekkel járt itt
A Crust nevű helyre akkor lettünk figyelmesek, amikor a hajdani Régi Sipos halászcsárda helyén nyílt Semmi extrába igyekeztünk. Mondtam a lányoknak, hogy ha van egy kis türelmük, akkor itt rendelek egy szendvicset, s lőn. Közben elbeszélgetem a tulajjal, aki egyben üzletvezető is, meg pultos a chilikről meg a vendéglátásról, az is hamar kiderült, hogy földik vagyunk.
Crust Budapest - BelsőCrust Budapest - Étel/italCrust Budapest - BelsőCrust Budapest - Étel/italCrust Budapest - Külső kép
2017. február 26.egyedül járt itt
A Crust egy modern bisztrós hangulatú, amolyan újhullámos szendvicsező és levesező. A kínálat ennek megfelelően rövid, de izgalmas. Naponta változó 4 féle leves, pl. borscs, marha csorba, zellerkrém, hagymakrém, sült répakrém, tormás krumplileves, fehérboros csirkehúsleves (490-690 Ft), papírpohárban tálalva.
Crust Budapest - BelsőCrust Budapest - BelsőCrust Budapest - Étlap/itallapCrust Budapest - BelsőCrust Budapest - BelsőCrust Budapest - Étel/italCrust Budapest - Külső képCrust Budapest - Külső képCrust Budapest - EgyébCrust Budapest - Külső kép