Déryné Bisztró Budapest

Déryné Bisztró Budapest
Déryné Bisztró BudapestDéryné Bisztró Budapest
Déryné Bisztró BudapestDéryné Bisztró Budapest

Déryné Bisztró Budapest bemutatkozása

Hosszan elnyújtott hétvégi reggelik, ellopott órák egy délutáni kávéra, süteményre, zongora hallgatásra, egy késő esti vacsorára, egy jó swing koncertre, egy vasárnapi ebédre a város első klasszikus és legrégibb hagyományokkal rendelkező bisztrójában.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Déryné Bisztró Budapest vélemények

Átlagos 2023. május 11.a párjával járt itt
A kiszolgálás hibátlan. Az ételek finomak. Szép a tálalás. Jó a hely hangulata. Ami nagyon sokat rontott az ott töltött idő minőségén az az élvezhetetlenül hangos zene, torzító basszussal. Szívem szerint felálltam volna és elmentem volna az első 5 percben, annyira zavaró volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2023. február 8.családjával járt itt
Kétségtelenül egyedi hangulata van a helynek, nekem kifejezetten tetszik a dizájn. Kicsit bohém, elegáns, kényelmes, otthonos, nem kényelmetlenül giccses. Vendéglátásból csillagos ötöst érdemelnek. Az ételek rendelése előtt a felszolgáló egy nagy fa tálcán kihozta megmutatni a steak húsokat, mindegyikről mondott pár szót, így könnyebb volt választani.
Déryné Bisztró Budapest - BelsőDéryné Bisztró Budapest - Étel/italDéryné Bisztró Budapest - Étel/italDéryné Bisztró Budapest - Étel/ital
Kiváló 2021. szeptember 21.egyedül járt itt
50 éve nem jártam ebben a patinás volt cukrászdában. Gyönyörűen felújították, de már nem cukrászda ,hanem étterem. Az árak őrűlten magasak, hiába a szép környezet, ha egy kávét is horror áron lehet venni. Érdekes, hogy egy bódét is üzemeltetnek, Friss kenyér névvel , ami elveszi a kilátást a teraszon ülők elől.
Déryné Bisztró Budapest - Egyéb
Kiváló 2021. február 9.a párjával járt itt
A felújítás óta még nem voltunk, de már nagyon várjuk hogy újra eljuthassunk ide! Az étterem nagyon színvonalas, izgalmas kompozíciókkal (modern-klasszikus keveréke). A kiszolgálás is nagyon kellemes. A pincérek profik! Amit eddig kóstoltunk itt minden ízlett! A kiváló jazz zene nagyon kellemes nagymamám kora hangulatot idéz.
A reggeli specialitások nekünk nagyon bejönnek.
Kiváló 2020. augusztus 22.egyedül járt itt
Az elmúlt napokban kijutott nekem a jóból, naponta több 5 pontos helyet is sikerült meglátogatni. Ezek egy részébe véletlenül akadtam bele. A Dérynébe nem. Ott már megfordultam sok évvel ezelőtt, nagyon tetszett, biztos voltam benne, hogy ezúttal is kiváló élmény lesz. S lőn.
Déryné Bisztró Budapest - Külső képDéryné Bisztró Budapest - Étlap/itallapDéryné Bisztró Budapest - Étel/italDéryné Bisztró Budapest - Étel/italDéryné Bisztró Budapest - Étel/italDéryné Bisztró Budapest - BelsőDéryné Bisztró Budapest - Külső képDéryné Bisztró Budapest - Belső
2019. január 30.családjával járt itt
Egy zenekart követve találtunk a Déryné bisztróra. Nem tetszett hogy a telefonos egyeztetés ellenére nem oda kaptunk asztalt ahol a zenekar játszott hanem az alagsorba. Az adagok a "fine dining" szellemében nem terhelték meg a gyomrunkat így a vaddisznó paprikás után még desszertet is rendeltünk. Ilyen csodás túrógombócot még nem ettem, aki teheti próbálja ki!
Kiváló 2019. január 2.gyerekekkel járt itt
Rendkívül udvarias kiszolgálás. Nagyon finom ételek, hangulatos környezetben. Pontos nyitás délelőtt 11-kor. Nagyon sok volt a vendég. A mosdók megkopottak, és elhasználtak voltak, de összességében még elfogadhatóak voltak. Gyerekekkel voltunk, akik egy külön kis asztalnál játszhattak, rajzolhattak!
Átlagos 2018. december 27.a párjával járt itt
Annyi jót hallottunk már a helyről, hogy egyszer ki kellett próbálni. Nem kellett volna! El kellett volna hinnem a sok elmarasztaló kritikát! Az étlap nagykképű volt, de gondolom a törzsközönségnek éppen ez tetszik. Azt, hogy "Soupe du jour"-t egyszerűbb helyeken napi levesnek hívják, érti a gasztronómiai máveltséggel megáldott bíráló.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. október 23.családjával járt itt
Remek kiszolgálás és design, tökéletes bisztró atmoszféra . . . . , sajnos ugyanez az ételekről nem elmondható.
A cézársaláta egyenesen siralmas, a kiszolgálás és a teríték 10 pont, viszont a felszolgált étel 0, konkrétan az ország legborzalmasabb cézársalátája készül itt. Ez az, amire sajnos nincs mentség! Kár, hogy a konyha ennyire 0, sok hühó a semmiért!
Átlagos 2018. február 16.a párjával járt itt
Hely szép, hangulatos, különleges. Ételek finomat de sokat kell várni. Borok nagyon drágák. Zene elviselhetetlenül hangos. Lehet ez csak azért volt mert épp a hangszóró mellé kerültünk. Kiszolgálás átlagos. Ételek esztétikusan vannak elkészítve. Asztal nagyon kicsi volt és a kanapé kényelmetlen. Névtábla ami az asztalon várt kedves gesztus volt.
Déryné Bisztró Budapest a térképen
1013 BudapestKrisztina tér 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS-P
Szo
V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: jazz, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, swing, bárzongora
Gépzene: dance, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, rhythm&blues, rock&roll
Különtermek
kandalló terem - max. 30 fő