Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai utca 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, lounge, söröző, bár, vendéglő
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással. Amennyiben az egzotikus dzsungelre vágysz, rendkívüli zöld növények társaságában fogyaszthatod el a finom, különleges házi specialitásokat. Vár a kékség az Óceán teremben, ahol a hatalmas akvárium előtt igazán a tenger mélyén találod magad, a rendkívüli halételekkel megtetőzve az est fényét. A Kalóz teremben olyan érzésed lesz, mintha visszamentél volna az időben, és egy igazi kalózhajó fedélzetén ülnél a rettegett kalózkapitánnyal, hordókkal a háttérben. Ha kinézel a hajó kis
ablakain, megismerheted a tenger élővilágát is. Tökéletes egy romantikus randevúra, vagy egy hatalmas baráti vacsorára, akár egy szűk családi kellemes evésre, hisz az étterem pont olyan sok rétegnek ad helyet, mint amilyen változatos a dzsungel maga. Az étlap már maga felér egy mesével, hisz megkóstolhatod a Kék mélységet, a Foltos gepárd kedvencét, vagy az Egyenlítő remekét!
Hogy Te is részese legyél a felejthetetlen élménynek, a hét minden napján megejtheted a látogatásod 12:00-től 01:00 óráig. És hogy el ne keveredj Budapest dzsungelében, a pontos cím: 1065 Budapest, Jókai u. 30. Ezt az estét még sokáig emlegetni fogod!

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest képei

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14.
Hatalmas csalódás volt, szerelmes pároknak nem ajánlom! A képek alapján egy szép romantikus vacsorát terveztem el. Nem csúcs idoben mentünk elore foglaltam asztalt ennek ellenére a konyha melletti kis sarokban kaptunk helyet és az akvárium helyett a falban gyönyörködhettünk :(

A felszolgálás nagyjából korrekt de semmi extra figyelmesség vagy kedvesség.

Éhenkórász TOP étteremértékelő
Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Céges karácsonyi vacsorán jártunk itt. A kalóz teremben kaptunk helyet. A berendezés, dekoráció idejét múlt, lepukkant. Az étlap választék hatalmas, tele különleges alapanyagokkal, de sajnos elkészíteni nem tudják őket. Szinte minden étellel volt valami gond. Az én steak-em pl. olyan erős mustáros pácot kaphatott, hogy csak a mustár ízt lehetett érezni.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Nagyon jól éreztük magunkat tegnap este,a személyzet minden tagja kedves volt és segítőkész, az ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett sokat várni rá! A krémes, amit az egyik felszolgáló ajánlott 5*-os! ! ! Neki külön köszönjük a segítséget! Nem is értem a negatív kommenteket. . :( bátran ajánlom a helyet mindenkinek, mi is biztos visszatérünk még!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
Szomorúan olvastam néhány rossz értékelést, nem értek egyet ezekkel. Egy jó étteremben várni kell, szerintem a fél-egy óra belefér. Már meg se tudom számolni hányszor jártam ott, de még sose csalódtam, legutóbb szeptemberben voltunk ott párommal, nem mellesleg kuponnal és szó nem volt időkorlátról, rosszabb minőségű ételről vagy kiszolgálásról.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap voltunk ott, de soha többet. A lányom ragaszkodott hozzá, hogy oda menjünk, én már az első pillanatban láttam, hogy egy kamu hely. 5 órára mentünk vacsorázni. Előre szóltak, hogy csak 7-ig maradhatunk! Fél óra étlap böngészés, ital rendelés után megrendeltük a kaját. . . én megkérdeztem a lányt [moderálva - a szerk. ] (felszolgálónak nem nevezném), hogy kb.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Előzetes asztalfoglalásunk sem volt zökkenőmentes, csupán két órára tudtak asztalt biztosítani részünkre. Mivel - már belátom felelőtlenül - megígértük a gyerekeknek az étteremben történő ebédet, asztalt foglaltunk így is. Kedves felszolgáló fogadott, a hely, hangulatos, külön játszósarok van a gyerekeknek és itt véget is értek a pozitívumok.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Szeptemberben voltam családommal az étterem halas helységében. Még sosem voltunk itt, az utcáról nézve el sem tudtam képzelni milyen lesz lent a pincében. Kellemes a hangulat, kedvesek a dolgozók . Kicsit ugyan sötét volt, telefonnal kellett világítani, hogy az érdekes nevű ételekből választhassunk . Az ételek finomak és nagy adagok voltak .

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Az utcáról nézve nem is gondolná az ember,hogy mi lapul a pincében. 5 különböző terem,különböző tematikus hangulattal,a helyhez illő berendezéssel és állatokkal. A pitonok társaságában vacsoráztunk. Az étlap is beleillik az összképbe. Az árak átlagosak,az ételek finomak,igényesek. Sajnos a krémesük épp elfogyott,így arról nincs információm.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
2016 augusztus 10-én szerettük volna kipróbálni az éttermet, de nem sikerült. Reggel indultunk Budapestre és a honlapon megnéztük a nyitvatartási időt, amely 12-01-ig szólt. A vár megnézése után 14 órára értünk az étteremhez. Az ajtó nyitva, zárva tábla nem volt kihelyezve.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Családommal és baráti társasággal is ünnepeltünk már a Dzsungel étteremben. Az ételekkel mennyiségben és minőségben elégedettek voltunk. Az italválaszték megfelelt az elvárásunknak. Érdekessége az étteremnek, hogy mindegyik terme más hangulatot áraszt. Az ételek neve mosolyt csal a vendégek arcára. A kiszolgálás kedves, figyelmes.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, spa részleg használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2017.03.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-5 éjszaka 6.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness belépővel, borkóstoló jeggyel, tandem kerékpározással, húsvéti programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.12. - 2017.04.19.
Gastland M1 Hotel
Páty
2-3 éjszaka 9.090,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Jagelló Business Hotel
3 nap/ 2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, húsvéti menüvel
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázzsal, átékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2 - 4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, medence és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.30.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.170 - 14.671,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Húsvéti wellness (min. 3 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX