Földes Józsi Vendéglője Budapest

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Földes Józsi Vendéglője Budapest vélemények

2019. május 31.gyerekekkel járt itt
Születésnapi meghívásra mentünk az óbudai vendéglőbe. Nekünk sem a pincérekkel, sem az ételekkel nem volt rossz tapasztalatunk, a kiszolgálás udvarias és gyors volt, és az ételek is jók. A raguleves és a maceszgombócleves kifejezetten finom volt, a pacal nem az a kirobbanóan finom, de megfelelő. Jó volt a rántott mangalicatarja is.
Szörnyű 2019. február 12.egyedül járt itt
A régi helyre, a Margit híd budai hídfő közelében véletlenül vetődtem és összességében tetszett, az ár-érték arány nagyon jó volt, így kíváncsi voltam az új helyszínükre is a Kolosy tér közelében, ahová 2018-ban költöztek át. Az épület egy kívülről nagyon szépen felújított tradicionális ház, a belső tér és berendezés viszont modern.
Földes Józsi Vendéglője Budapest - BelsőFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étlap/itallapFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étlap/itallapFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étlap/itallapFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étlap/itallapFöldes Józsi Vendéglője Budapest - BelsőFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étel/italFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étel/italFöldes Józsi Vendéglője Budapest - MosdóFöldes Józsi Vendéglője Budapest - MosdóFöldes Józsi Vendéglője Budapest - BelsőFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étlap/itallapFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étlap/itallapFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étlap/itallapFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étlap/itallapFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Külső képFöldes Józsi Vendéglője Budapest - BelsőFöldes Józsi Vendéglője Budapest - BelsőFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étlap/itallapFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étel/italFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Étel/italFöldes Józsi Vendéglője Budapest - BelsőFöldes Józsi Vendéglője Budapest - MosdóFöldes Józsi Vendéglője Budapest - Belső
2018. november 15.családjával járt itt
Születésnapomat ünnepeltük szűk családi körben Földes Józsi éttermében. Szívélyesen fogadtak minket, a felszolgáló végig türelmes és készséges volt. Ketten közülünk Földes bordát (fokhagymás-paradicsomos vajjal locsolva) ettek - nem győzték dicsérni. Finom ételeket ettünk, nagyon jó hangulatban töltöttük a délutánt. Köszönjük :))
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. május 9.a párjával járt itt
Nem értem mi történt. A mai napon sokkolt minket a vendéglő személyzetének viselkedése. Nem mondom, hogy minden héten ott vagyunk, de visszajárunk és eddig semmi kivetnivalónk nem volt. Befizettünk tematikus estékre is és kiválóan éreztük magunkat. Jókat ettünk, nem keveset fizettünk. Ma "csak" ebédelni szerettünk volna.
Kiváló 2018. január 27.barátokkal járt itt
Átköltöztek a Bécsi út 31-be! ! Itt se ártana kijavítani. . . :)

Ebédidőben voltunk, elég sokan voltak. Ennek ellenére flottul ment minden rendben volta kiszolgálás

Az ételek (végre)nem a minél nagyobb méretről szóltak, amit vagy ot hagy az embere, vagy becsomagoltat. Tudják, a minőség a fontosabb, nem a méret a lényeg.
Kiváló 2017. augusztus 31.a párjával járt itt
14 óra előtt 2 perccel érkeztünk (menü 14 óráig van) és menüt is kaptunk. Ilyen finom gyümölcslevest és még nem ettem, de a férjem húslevese is kiváló volt. A főfogás sertés sült parajjal kék sajttal
vegyes körettel ragyogó. Ízletes, finom és nagy adag. Mellé 1-1 pohár
sör vagy üdítő ingyen jár. A kiszolgálás gyors, udvarias.
2016. január 7.egyedül járt itt
A Menta Teraszra indultam volna eredetileg, de zárva volt, így kötöttem ki a közeli Földes Józsi Konyhájában. Hétköznap ebédidőben a normál étlap mellett kedvező árú 2 fogásos ebédmenüt kínálnak, amely mellé a napi desszert is jutányos áron (290 Ft) kérhető.
Átlagos 2015. január 14.családjával járt itt
Nagyobb csoporttal voltunk és a vélemények megoszlottak. A választék átlagos, nem túl bő. Sajnos a kihozott ételekről az étlaphoz képest pár dolog lemaradt, vagy nem a megfelelő körettel érkezett. Az ízre is inkább az átlagos a jellemző. A pincérek mindenesetre kedvesek voltak. Az ár Budapest belvárosához képest teljesen elfogadható.
Szörnyű 2014. augusztus 29.családjával járt itt
Az étterem üres de nem csoda.A választék szegényes a rendelt kacsamell rághatatlan a házias husleves nagyon közepes.Ráadásul az enyhén ittas pincérnő a számlára még három ételt amit nem fogyasztottunk rávezetett amit sürű bocsánatkérés mellett kijavitott.A hire jo volt azért választottuk a lányommal
Kiváló 2014. január 16.családjával járt itt
A fiam kedvenc helye. Gyakran jár ide ebédelni, mert nagyon finomak az ételek, gyors a kiszolgálás, udvariasak és az árak is megfelelőek. Már én is kipróbáltam! Így igaz! Különösen a menü ajánlat tetszik. Nagyon barátságos a hely, jól megközelíthető. Sok a törzsvendég, akik rendszeresen járnak ebbe a családias vendéglőbe.