vicky79: Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni! - Gastland Bisztró Oktogon Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Ősz >>  |  Tél >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>

Gastland Bisztró Oktogon Budapest értékelése

Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni!

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 6. - 16 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni!
Az Oktogon svédasztalos bisztróban kellemesen csalódtunk. Először amikor megnyitott akkor jártunk ott, hát nagyon nem voltunk vele megelégedve, 20 percet álltunk sorba a helyért, holott időpontra volt lefoglalva az asztalunk, csak a nagy kavarban ők sem tudták hová ültessenek. Az ételek egytől egyik hidegek voltak, és a rendelt üdítőnket akkor kaptuk meg, amikor már megvacsoráztunk. Akkor úgy gondoltuk ide soha többet.
Majd egy barátunk 2013. februárjában meghívott ide minket. Húztunk a szánkat, de végülis elmentünk. ÉS még szerencse, mert kellemesen csalódtunk. Egyből megkaptuk az asztalt, az ételek melegek voltak, és a felszolgálók is kedvesek. Szerinem történt egy személyzetváltás, mert többen panaszkodhattak. 2013. februárja óta már ötször voltunk ott ebédelni vacsorázni, és szerencsére minden szuper volt. Így már megéri az árát! :-) Mindenkinek ajánlom, aki megfizethető áron egy jót szeretne ebédelni-vacsorázni.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni vicky79 felhasználót?    Igen

1067 Budapest
Teréz körút 23.

2016. november 29.
Ennyi pénzért, ekkora választékot, mennyiséget sehol nem lehet kapni. Az ételek finomak, széles választék. A pincérek lehetnének kedvesebbek, kicsi jobban odafigyelhetnének az asztalok tisztaságára.

2016. november 1.
Mar tobbszor voltam itt csaladdal es baratokkal is. Mindig ugyanazt a szinvonalas es minosegi etelkinalatot kaptuk. Az etelek nagyon izletesek, finomak. Nagy valasztek lehetove teszi, hogy akar a gluten es tejerzekenysegben szenvedok is valogathassanak a kinalatbol. Mindenkinek ajanlom aki...

2016. október 25.
OLcsó hely, alacsony szolgáltatás,azonban éhesen nem távozik az ember innen. Jó tapasztalatom, hogy széles a kínálat, a szalontüdő nagyon finom volt. Rossz tapasztalataim, hogy a pincérek helyfoglalásnál nem segítenek, azonban, amikor választottam asztalt, átültetnek, akár már ételt fogyasztva...