vicky79: Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni! - Gastland Bisztró Oktogon Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>

Gastland Bisztró Oktogon Budapest értékelése

Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni!

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 6. - 16 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni!
Az Oktogon svédasztalos bisztróban kellemesen csalódtunk. Először amikor megnyitott akkor jártunk ott, hát nagyon nem voltunk vele megelégedve, 20 percet álltunk sorba a helyért, holott időpontra volt lefoglalva az asztalunk, csak a nagy kavarban ők sem tudták hová ültessenek. Az ételek egytől egyik hidegek voltak, és a rendelt üdítőnket akkor kaptuk meg, amikor már megvacsoráztunk. Akkor úgy gondoltuk ide soha többet.
Majd egy barátunk 2013. februárjában meghívott ide minket. Húztunk a szánkat, de végülis elmentünk. ÉS még szerencse, mert kellemesen csalódtunk. Egyből megkaptuk az asztalt, az ételek melegek voltak, és a felszolgálók is kedvesek. Szerinem történt egy személyzetváltás, mert többen panaszkodhattak. 2013. februárja óta már ötször voltunk ott ebédelni vacsorázni, és szerencsére minden szuper volt. Így már megéri az árát! :-) Mindenkinek ajánlom, aki megfizethető áron egy jót szeretne ebédelni-vacsorázni.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni vicky79 felhasználót?    Igen

1067 Budapest
Teréz körút 23.

2016. december 8.
Budapest! Rohanó város, mégis megállt az idő, mikor Itt Jártam! Elfelejtettem a külvilágot! Megszűnt az létezni mert egy modern létet kaptam minden velejárójával! ÉLMÉNYT! Amit nehéz Budapest nagy forgatagában átélni, inkább csak hallani lehet! Minden elismerésem a csapaté! Placctól a back-ig!...

2016. december 8.
Kifejezetten jó tapasztalat volt ezúttal a hely. Korábban már jártunk itt a családdal, de akkor hagyott némi kívánnivalót maga után a hely. Most újra esélyt adtunk a helynek és nem csalódtunk. A választék széles és az ételek többsége (legalábbis amelyeket mi kóstoltunk) finomak voltak. Olvasva...

2016. november 29.
Ennyi pénzért, ekkora választékot, mennyiséget sehol nem lehet kapni. Az ételek finomak, széles választék. A pincérek lehetnének kedvesebbek, kicsi jobban odafigyelhetnének az asztalok tisztaságára.