Tömegtermelés az Oktogonnál

Gastland Bistro - Oktogon BudapestGastland Bistro - Oktogon Budapest a térképen

Átlagos 2014. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2014. június 12.
Itt az ittjartam.hu-n olvastam erről az étteremről, ahol a Trófea lánchoz hasonlóan egy fix összeg befizetésével - hétköznap 1.190 Ft/ hétvégén 1.390 Ft-ért - a svédasztalról korlátlan mennyiségben lehet enni, azzal a különbséggel, hogy itt az italokért pluszban kell fizetni, de még így is nagyságrendekkel olcsóbb, mint a másik említett étterem. 2 óra körül hétköznap néztem be, elég sokan voltak, de még volt a földszinten is néhány szabad asztal, a galérián pedig kb. félház volt, de az ételeket csak a földszinten lehet begyűjteni, így ha valaki nem szeret sokat lépcsőzni, akkor jobban jár a földszinttel.
Nekem senki sem mondta meg, hová üljek, a pincéreket csak később láttam meg, így italért is magam mentem el a bárpulthoz. Ami nem tetszett, csak kis üveges (2,5 dl-es) üdítők és vizek voltak, 360 Ft-ért, nagyobb kiszerelésben csak Perrier víz volt (0,33 l) 660 Ft-ért, egy "kissé" túlárazott szerintem.
A grill pultnál 4 féle pácolt hús volt, amelyeket frissen sütnek, én ezek közül választottam 2-t: tandori csirkét és currys csirkét. Nem voltak rosszak, de semmi közük nem volt egyik étel "eredeti" verziójához sem. Itt a grillpultban még frissen sütött pizzát lehet kérni.
A svédasztalos pultnak az 1/3-át savanyúságok foglalták el, de pl. csemege uborkát vagy paradicsom salátát nem találtam.
3 féle leves volt: húsleves zöldségekkel és tésztával, gulyás és kolbászos zöldbableves, én ez utóbbit kóstoltam. Ízre finom volt, tejfölös, de a kolbász nagyon olcsó, nem minőségi áru volt.
Elég sokféle köret volt: sült és petrezselymes krumpli, főtt sima és zöldséges rizs, párolt zöldség, többféle tésztaétel szószokkal, túrós tészta, rántott karfiol, pörkölt, brassói aprópecsenye. A rántott csirkét egy külön tálban hozta egy pincér, na azt azonnal elkapkodták. Rántott hekk volt még, azt ettem 1 szeletet, illetve rántott karfiolt.
6 féle főzelék is volt, szerintem ez nagyon jó ötlet, bár ahogy láttam, ez sajnos alig fogyott, én a lencsefőzeléket kóstoltam, az finom volt.
A hűtőben volt 6-7 féle sütiszelet, de nekem ezek nem voltak túl szimpatikusak, a színezett vajas krémes piskótalapos sütik nem igazán nyerték el a tetszésemet.
Mindent összevetve, 1.550 Ft-ért ár/érték arányban mindenképpen megérte, de kulináris élményekre, ételkülönlegességekre nem érdemes itt számítani.
A mosdó tiszta volt, a nagy forgalom ellenére szépen rendben tartják. A fizetéskor be kellett mondani az asztal számát, kártyával is lehetett fizetni. A hely előnye még, hogy éjfélig vannak nyitva minden nap. A bejárat előtt fagyit is árusítanak jelenleg.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Gastland Bistro - Oktogon Budapest - EgyébGastland Bistro - Oktogon Budapest - EgyébGastland Bistro - Oktogon Budapest - Külső képGastland Bistro - Oktogon Budapest - Külső képGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - MosdóGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - MosdóGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Belső

Gastland Bistro - Oktogon további értékelései

2019.03.28a párjával
A közelmúltban többször is volt szerencsénk itt ebédelni illetve vacsorázni . Nagy tömegben is kultúrált étkezést biztosít. Bőséges a választék . Levesek , főzelékek , főételek , desszertek. A pácolt csirkehúsokat frissen sütik kérésre .Vacsoraidőben kicsit nyugisabb , bátran ajánlom mindenkinek!
2018.03.28a párjával
A hely nagyon kellemes csalódás volt bár rengetegen járnak oda valahogy mégis eloszlik a galéria miatt és nem zavaró.A mintegy két óra alatt mindenki válogathat kedvére a bőséges kínálatból.Nekem eddig minden ízlett amit kóstoltam.Persze a minőség biztosan változó,de a nagy forgalom miatt gyorsan...
2017.08.13gyerekekkel
Fiammal ebédeltünk itt.Ismertük a helyet,mert már jártunk itt máskor is,és amikor még a Szél Kálmán téren is volt ilyen étterem ott is voltunk többször.A csirkeragu és gulyásleves finom volt,és sűrű.A rántott csirkeszárny petrezselymes krumpli és a zöldséges rizs is finom volt.A grillhús fűszeres...
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak