Gerbeaud Ház - Cukrászda & Kávéház Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Gerbeaud Ház - Cukrászda & Kávéház Budapest
Buda Budapest, Vörösmarty tér 7-8.

Gerbeaud Ház - Cukrászda & Kávéház Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Gerbeaud Ház - Cukrászda & Kávéház Budapest vélemények

Yossarian TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
Egy hagyományos hangulatú, szépen berendezett cukrászda, nagyon magas árakkal. A cukrászsüteményeken kívül van egy-két fogás az étlapon, például szendvics, saláta. Minden nagyon jó ízű, de ennyiért ez el is várható. Egy sima presszó kávé is ezer forint felett van, egy szelet süti 2000 forint, stb. Ehhez hasonló hangulatú helyek vannak még a városban [moderálva - a szerk.

ádica TOP szállásértékelő
ádica TOP étteremértékelő
ádica TOP egyébhely értékelő
ádica TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Külföldi barátnőkkel volt randink egy szép nyári délután a Zserbóban. Hova is mehettünk volna velük Budapesten, mint a messze földön híres Gerbeaud Házba, a Cukiba. Nem is kellett szégyenkeznünk semmiért, méltó a hírnevéhez. A szép környezetben még szebb berendezésekkel ellátott termek, gyönyörű csillárok, függönyök, tükrök, sütikölteményekkel díszített pultok!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt a tipikus példa arra, hogy a hely hírnevét és történelmét kell megfizetni. Semmi extra, de tényleg. Az árakból ízelítő (mindenki üljön le!) 1 SZELET zserbó vagy más süti 2200 ft!!!! egy espresso -kapaszkodás - 1150 ft!! hát nem tudom, lehet hogy aranyport is raknak bele, de ez azért már erősen túlzás..

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Főiskolás koromban gyakran többször is megfordultam a kávéházba, aztán később amikor Pesten jártam szintén. Lányom, és feleségem még nem volt ebben a híres cukrászdában, és gondoltam elviszem őket oda, igaz én is már jó régen voltam. A cukrászda nagyon szép, az alkalmazottak kedvesek, a WC tényleg kicsi. Az árak viszont felháborítottak, pedig nem tartozunk a szegény családok közé.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
Év ugy 30 éve járok kávézni a Gerbeaud-ba ha BP-en vagyok, úgy évente kétszer. Számomra a nyugalom szigete a nagy nyüzsgés közepette. Kávé, süti,viz, vagy egy pohár sör. Augusztus 28-án iszonyú hőség volt de egy ilyen prominens helyen, múlttal rendelkező kávézó, fagyizó, nem használ hűtött poharakat,a fagyikehely kifogástalan volt az izharmóniája tökéketes,de mire kihozták, már csak lötty volt.
Szolnok

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 20.
Bár csaknem 40 éve élek a fővárosban, ezen belül 15 éve a Belvárosban, még csak egyetlen egyszer ültem benn a Gerbeaud cukrászdában, ez sem saját ötletem volt, hanem egy Budapesten járó külföldi barátom szeretett volna feltétlenül betérni ide, én pedig szívesen elkísértem. Egyrészt elvitelre vásároltunk dobozos marcipánt és bonbonokat, ami valóban fantasztikusan finom volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, spa részleg használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2017.03.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.15. - 2017.03.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, éjszakai fürdőzéssel, családi fotózással, húsvéti bállal, gyerekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Tó Wellness Hotel Budapest
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)
Tóparti húsvét (min. 2 éj)

Gerbeaud Ház - Cukrászda & Kávéház BudapestX