Gourmand Cafe Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Gourmand Cafe Budapest
1052 Budapest, Semmelweis u. 2.

Gourmand Cafe Budapest a térképen

Gourmand Cafe Budapest értékelése:

kávézó - kávéház
magyar, nemzetközi
nincs

Gourmand Cafe Budapest képei

Gourmand Cafe Budapest vélemények

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
Nagyon szuper hangulatos a hely, nem értek egyet az előttem szólókkal, az ár fel van tűntetve az itallapon, és véleményem szerint a 10%-os szervíz teljesen normális, sőt magától értetődő, főleg egy ilyen helyen. Aztán meg más kávézóban [moderálva - a szerk. ] 1500ért egy kávét menő inni,amikor ülőhely sincs. Nekem nagyon tetszett és csak ajánlani tudom :)

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 12.
az árakat sehol nem látni, itallapot nem adnak. egy kávé és egy forró csoki 1850 forint! ! hát ezért. a 10% borravalót azonnal a számlában felszámolják, ami baj, mert nem adtam volna. hiába köszönünk a felszolgálónak, aki teljes bizonyossággal nem vendéglátós, látványosan nem köszön. ruhatár nincs, télen a kabátot sehova nem lehet lerakni.
Cegléd
Szolnok
Zalaegerszeg

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gyerekekkel rendszeresen járunk a szomszédos Puskin Moziba különböző gyerekprogramokra. A bábszínház vagy koncert után mindig itt szoktunk fagyit venni. A mostani szezonban végig akciós a fagylalt, 1 gombóc 150 Ft, igaz, hogy 4 dkg-osnak írják, de nekem ránézésre egy teljesen normál, átlagos méretű gombócnak tűnik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Full Moon Design Hostel
Akár 1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő vagy bor bekészítéssel, buszos városnézéssel, dunai hajókázással, Morrisons VIP belépővel, internet elérhetőséggel
2016.10.07. - 2017.03.31.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutánonként süteménnyel, teával és forró csokoládéval
2016.10.15. - 2017.04.30.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-5 éjszaka 6.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness belépővel, borkóstoló jeggyel, tandem kerékpározással, húsvéti programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.12. - 2017.04.19.

Szállodák Budapest környékén
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hétköznapi szieszta (3 éjszaka)
Bálint nap a Kavicsban (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Gourmand Cafe BudapestX