Gourmand Cafe Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Gourmand Cafe Budapest
1052 Budapest, Semmelweis u. 2.

Gourmand Cafe Budapest a térképen

Gourmand Cafe Budapest értékelése:

kávézó - kávéház
magyar, nemzetközi
nincs

Gourmand Cafe Budapest képei

Gourmand Cafe Budapest vélemények

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
Nagyon szuper hangulatos a hely, nem értek egyet az előttem szólókkal, az ár fel van tűntetve az itallapon, és véleményem szerint a 10%-os szervíz teljesen normális, sőt magától értetődő, főleg egy ilyen helyen. Aztán meg más kávézóban [moderálva - a szerk. ] 1500ért egy kávét menő inni,amikor ülőhely sincs. Nekem nagyon tetszett és csak ajánlani tudom :)

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 12.
az árakat sehol nem látni, itallapot nem adnak. egy kávé és egy forró csoki 1850 forint! ! hát ezért. a 10% borravalót azonnal a számlában felszámolják, ami baj, mert nem adtam volna. hiába köszönünk a felszolgálónak, aki teljes bizonyossággal nem vendéglátós, látványosan nem köszön. ruhatár nincs, télen a kabátot sehova nem lehet lerakni.
Szolnok

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gyerekekkel rendszeresen járunk a szomszédos Puskin Moziba különböző gyerekprogramokra. A bábszínház vagy koncert után mindig itt szoktunk fagyit venni. A mostani szezonban végig akciós a fagylalt, 1 gombóc 150 Ft, igaz, hogy 4 dkg-osnak írják, de nekem ránézésre egy teljesen normál, átlagos méretű gombócnak tűnik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan juice fogyasztással, üdvözlőitallal, kedvezményes étel- és italfogyasztással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Simon Panzió
Agárd
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.27.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Royal Club Hotel Budapest
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Nyár, vakáció - hív a Velencei-tó (min. 3 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)

Gourmand Cafe BudapestX