Gyradiko Budapest

Gyradiko Budapest
Gyradiko BudapestGyradiko Budapest
Gyradiko BudapestGyradiko Budapest

Gyradiko Budapest bemutatkozása

Tavernánk 1999 óta arra törekszik, hogy magas minőséget, elérhető árakon biztosítva szolgálja vendégeink igényeit. Reméljük, hogy fejlődésünk töretlen marad és további fejlesztéseinkkel is vendégeink számát gyarapíthatjuk. Célunk, hogy az eredeti görög gasztronómiai értékek eljuthassanak mindenkihez, aki megfordul nálunk.

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Gyradiko Budapest vélemények

Szörnyű 2022. április 22.barátokkal járt itt
Tegnap jártunk ott,hogy sok év után kipróbáljuk. Újabb csalódás. Száraz hús meg mikrózva,ki szárítva. Nem bírtam beleszúrni a villát a húsba olyan kemény száraz volt. A tzatziki nem volt rossz. Természetesen vissza vittük,hogy ezt így ebben a formában nem tudjuk megennyi nem kellett kifizetni,üdítőt megkaptuk ajándékba.
Kiváló 2019. október 11.gyerekekkel járt itt
Unokám kedvenc helye sokat jár ide, ezért engem is meghívott egy vacsorára a kedvenc helyére. A miliő engem is nagyon megragadott, ezért máskor is ellátogatok ide. Az adagok nagyok és nagyon finomak, a kiszolgálás gyors és barátságos. Este lévén tele volt vendéggel. A zene nagyon jó hangulatot teremt. Kellemes érzés így vacsorázni. Máskor is szívesen jövünk ide.
Gyradiko Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 27.a párjával járt itt
Nyári szabadságunk alatt jutottunk el a Pünkösdfürdőn lévő görög étkezdébe. Szerencsére pont jókor mentünk, mert nem volt a rendelőablaknál senki, többektől hallottam, hogy sokszor elég hosszú sor kígyózik náluk. A rendszer az, hogy a rendelőablaknál adhatja le az ember a rendelést, rögtön fizetni is kell, és megmondani a rendelő keresztnevét.
2017. május 4.egyedül járt itt
Óbuda, Pünkösdfürdő, autentikus görög gyros büfé, távol a belvárostól, közel a Dunához. Bár a Gyradikonak ez a legrégebbi, legismertebb egysége, gyakorlatilag innen indultak el immáron 18 éve, az újabb nyitású belvárosi G. Estiában már többször jártam, ide csak most sikerült eljutni.
Gyradiko Budapest - Külső képGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - Étlap/itallapGyradiko Budapest - Étlap/itallapGyradiko Budapest - Étlap/itallapGyradiko Budapest - Étlap/itallapGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - Étel/italGyradiko Budapest - Étel/italGyradiko Budapest - Külső képGyradiko Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. március 19., kollégákkal járt itt
Vasárnap délután elugrottunk a kollégákkal bekapni egy híres görög gyrost. Az ételben sosem lehet csalódni, szinte az eredetit tükrözi. Sajnos a kiszolgálás hagy némi kívánni valót maga után, azért sem a rugalmasságot sem a köszönést nem nagyon ismerik. Hiába szeretnéd hagyma nélkül vagy máshogyan kérni a gyrost meg sem kérdezik.
2017. január 24.a párjával járt itt
Amikor útba esik, soha nem hagyjuk ki ezt a helyet. Mindig betérünk egy ízletes gyroszra. Tálat is lehet rendelni és pitában is kérhető. Pozitívum, hogy van teljes kiőrlésű pita. Korábban még kukoricás is létezett, de mostanában csak teljes kiőrlésű szokott lenni a hagyományoson kívül. Örülünk neki, nem sok gyroszozóban van erre lehetőség.
Kiváló 2016. augusztus 7.családjával járt itt
A gyrostálak bőségesek és finomak voktak.
A bárányborda kiváló volt, ilyenrr vágytam már régen.
A grill mix supra minden igényt kielégített.
Desszertként bachlavát ettünk, ez is jó volt.
A nagy forgalom ellenére a kiszolgálás pörgős volt, nem sokat kellett várni az ételekre.
Ajánlom a helyet mindenkinek.
Gyradiko Budapest - Egyéb
Gyradiko válasza
Köszönjük az értékelését. Várjuk szeretettel, bármelyik Gyradiko-ban!
2016. augusztus 16., Gyradiko, Gyradiko
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. május 4., kollégákkal járt itt
Tavaly nyáron jártam itt kollégákkal. Az első, amivel szembesültünk, hogy hatalmas sor volt az egy darab rendelőpult felvevő előtt, úgy gondoltam, hogy nem gond, biztos okkal van így.
Gyradiko válasza
Azért , mert ez a legjobb görög gyrosos. Nincs Bárány Gyros. Sose volt. Sertés. Csirke girosz az shawarma és arab kaja. Azt ne a görögnél kérje! Miután rengetegen vannak, rengeteg étel rendelés van folyamatban. Ezért tart egy pár percig a várakozás. Nincs felszolgálás. Sose volt. De ez a hely sajátossága.
2016. augusztus 16., Gyradiko, PR manager
Szörnyű 2015. március 20., kollégákkal járt itt
A minap jártunk arra pár kollégánkkal, ebédidőben. Nagyon hosszú sor volt, ellenben csak egy ’’’’hölgyemény’’’’ áll a pult mögött, aki a rendeléseket veszi fel. A stílusa egy külön bejegyzést megérdemelne, nem is beszélve a megjelenéséről, ami nem kifejezetten étvágygerjesztő a szó mindennemű értelmében.
Tisztelt Hölgyem, Uram!
Visszafelé kezdeném a problémáira adandó válaszainkat. A dzadziki sosem tartalmazott majonézt. Lehet, hogy ahol Ön enni szokott azt tesznek bele, de mi eredeti , szűrt görög joghurttal dolgozunk. A 10 dkg 290 ft-os ár kifejezetten olcsó. Miután nem adagra adjuk, a vendég dönt mennyit kér!
2015. március 24., Gyradiko, PR manager
Szörnyű 2014. szeptember 9., csoporttal járt itt
A Gyradikoban a pitás gyros-t kóstoltuk meg. Az egyik legnagyobb csalódás volt. Ez a hely volt az első életemben, ahol felárat számoltak fel a csípősért (! ! ! ), ami náluk "extrának" számít. További hab a tortán, akarom mondani olaj a pitán. . Azon túl, hogy a tükörképünket láttuk a tenyerünkben az olajtól, a szagán is egyértelműen érezni lehetett az agyonhasznált olajat.
Gyradiko válasza
Köszönjük az építő kritikát. Máskor, ha szól, olaj nélkül sütjük meg önnek a pitát. Frissen sül. Nem mikrózott hulladék.
2016. augusztus 16., Gyradiko, Gyradiko
Gyradiko Budapest a térképen
1039 BudapestKirályok útja – Pünkösdfürdő utca
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • Minden csütörtökön élő görög zene. Taverna hangulat.
H
K-Sze