János Étterem Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
János Étterem Budapest
1016 Budapest, Hegyalja út 23.

János Étterem Budapest a térképen

János Étterem Budapest értékelése:

magyar, nemzetközi
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
jazz, Jazzy
magyar, angol, francia, német, olasz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Bitburger, Gluténmentes sôr

János Étterem Budapest bemutatkozása

Az étterem, ahol a kellemes hangulat és a felséges ízek kombinációja tökéletes estét garantál.

A János Étterem nyugodt és meghitt környezettel, figyelmes és barátságos kiszolgálással, méltányos árakkal és mindenekfelett első osztályú konyhával várja kedves vendégeit, de nem csak a turistákat. Ezt mindenkinek ki kell próbálnia!

Mi nem titokzatoskodunk. Aki arra is kíváncsi, hogyan készülnek el számára a finom falatok, az beleshet az üvegfallal elválasztott konyhába, hogy a szakácsok titkait kilesse.

A híres, hagyományos, fogásokon kívül nálunk különleges helyi recepteket is megkóstolhat, s ha már étlapunkról mindent kipróbált, választhat akár napi vagy heti ajánlatunkból is.

Itt valódi különlegességekkel találkozhat, és a legjobb magyar borokat kortyolhatja melléjük. Nézze meg étlapunkat, kóstolja meg előételként például a libamájhabot gyömbéres kalácson, majd rendeljen remek borsos bélszín érméket sült baconnel és tejszínes parajjal, tojásban sült bagetten. Utána válasszon desszertspecialitásaink közül (melyek sokak szerint messze lekörözik a cukrászdákban készült süteményeket is), például a chilis csokoládéfelfújtat, málnavelővel és vaníliafagylalttal.

Éttermünk rendezvények megszervezésében is a vendégek rendelkezésére áll. Mi levesszük válláról a szervezéssel járó terheket, s odafigyelünk az olyan "apróságokra" is, mint a friss vágott virág az asztalon vagy a mini tűzijáték az ünnepi tortában.

Szeretne meghitten, szűk körben ünnepelni, mulatni? Asztalát kérésére spanyolfallal takarjuk el vagy választhatja 35 fős különtermünket is.

Éttermünkben vezeték nélküli internet áll a vendégek rendelkezésére.

János Étterem Budapest képei

János Étterem Budapest vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom ételek, színvonalas, hangulatos hely. Profi és kedves felszolgálás. Minden pontosan olyan, ahogyan az ember elvárná, nem tolakodó, nem sürgető, de nem is megvárató. Tiszta, ízléses tányérok, kellemes hangerejű zene. Igazán jól éreztük magunkat, máskor is szívesen mennénk. A vargánya erőleves isteni, maradandó emlék!

mandrea70 TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves ajándék utalványt kaptam,igy kerültünk ide a családdal vacsorázni. Mindenki megtalálta megfelelő ételt. A személyzet a pincérek nagyon kézségesek,kedvesek,figyelmesek. Bőséges választék az étlapon,és pont olyan is szerepelt ami a fiam már régóta köröz és úgy elkészitve ahogy ő szereti. KIVÁLÓ( ára is)de legalább jót evett belőle.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma délután 6 orakor tértünkbe ide mert korában nyertem ide egy 5000 forintos kupont. Beültünk. Rendeltünk egy Királyrákos spaghettit és egy paradicsomos tésztát. A kiszolgálás kedves, fiatalos volt és humoros is. 15-20 perc mulva hozták az ételt. A tésztak amit ettünk elképeztően finom volt nem mellesleg nagy adag és érezni rajtuk hogy minőségi alap anyagból dolgoznak.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Előre elhatároztam, hogy elfogult leszek, mármint jó értelemben. Elnéző, kedélyes és derűs, az apró hiányosságok felett szemet hunyó. Végül is az Itt jártam – nyeremény jóvoltából próbálhattuk ki az éttermet, és ennek igazán örültünk. Ezzel együtt sem tudok három csillagnál többet adni.

Nelly81 TOP étteremértékelő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utcában sétálgatva nem gondolná az ember, hogy milyen hangulatos éttermet rejt az épület. Kreatív fali díszek, meghitt atmoszféra fogadott minket, kellemes halk zenével, az asztalon hangulatos mécsessel. Az ételek finomak voltak, igényesen tálalva, mennyiségre viszonylag kevés,de vacsorára tökéletes.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy barátommal tértünk be egy szombati ebédre. Az akciós pisztrángra esett a választásunk. Leírhatatlanul finom volt. A köret kellemes választás volt, csak ajánlani tudom. Desszertnek a pincérhölgy ajánlására túrógombócot kértünk. Szép befejezése volt egy nem ünnepinek szánt finom ebédnek. A kiszolgálás pedig kiemelkedően profi és udvarias volt.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étteremről egy nyereménykupon segítségével kaptunk benyomásokat, személy szerint nagyon örültem neki, mert a kedvesemet így meg tudtam lepni egy romantikus vacsorával. Az értékelők azon csoportjával értek egyet, hogy látszik a kiszolgáláson a profizmus, ahogy beléptünk már érezni lehetett a pincérek hozzáállásán, hogy foglalkozni fognak velünk, hogy egy olyan hely, ahová szeretnék, ha máskor is visszatérnénk.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 5.
A nyereménykupon beváltása végett tértünk be az étterembe, aminek nagyon-nagyon örültünk és vártuk is hogy kipróbálhassuk az éttermet, mert még nem hallottunk róla, pedig jó helyen van. Asztalt foglaltunk előre, de érkezéskor kicsit kétségbe estünk, mert senki nem segített, hogy akkor mégis hol a mi helyünk.

Gitta01 TOP szállásértékelő
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 4. - 7 látogató hasznosnak vélte
Bár nyereménykupon felhasználásával tértünk be és csak jókat akartam írni az étteremről, mert nagyon örültünk és rettentően hálásak voltunk a nyereményért, egy kicsit keserű szájízzel jöttünk el onnan. Talán a kiszolgálásnak köszönhetően, mi legfőképp ezért nem voltunk elégedettek.

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nem tudok rosszat mondani róla.
Speciális ételek amik nagyon finomak, annyira kellemes környezet és hangulat hogy azt nem tudom részletezni, és mindezek függvényében nem mondanám hogy magasak az árak.

János Étterem Budapest Facebook oldala

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/ 2 éjszaka 13.550,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.04.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, sport- és wellness programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.23. - 2017.05.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
2-4 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, biliárd és csocsó asztal használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.28. - 2017.06.01.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot, csónak vagy kerékpár kölcsönzéssel, télen sószoba használattal, zsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.05.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással
2017.03.24. - 2017.05.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és jégkrémmel, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.02. - 2017.08.20.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.12.23.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Hotel Honti
Akár 1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.

Szállodák Budapest környékén
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Hétköznapi szieszta (3 éjszaka)
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)

János Étterem BudapestX