A Pesti Jégbüfé Budapest

cukrászda, fagyizó, kávézó - kávéház, pékség
A Pesti Jégbüfé Budapest

Portobello Hotel Esztergom

A Pesti Jégbüfé Budapest vélemények

2076
Átlagos 2019. december 29.a párjával járt itt
Nem tudom, miért nem írtam erről, talán elfelejtettem. De sebaj, ma mozi után betértünk ide, mármint nem a régibe, hanem a túloldalra szorultba, és hát tél van, akkor nem fagylalt, hanem valami süti ürügyén. Találtam is magamnak - ha jól emlékszem - maracuja-mangós sütit, a mai árakhoz képest meg a frekventált helyhez képest nem volt drága, 700 valamennyi, meg a nejem is lelt egy pohárnyi somlói galuskát.
A Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Átlagos 2017. március 9.barátokkal járt itt
Barátnőmmel egy kicsit nosztalgiázni akartunk, névnapi kávézásra ültünk be a régen kedvelt Jégbüfébe. Csalódtunk benne, nem erre számítottunk! A régi helyérő átköltöztetett cukrászda meg sem közelíti a régi hangulatát. A sütik szépek ugyan, de drágák, a kiszolgálók lassúak és mogorvák.
A Pesti Jégbüfé Budapest - Külső képA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. november 21.egyedül járt itt
A nagy csinnadrattával beharangozott bezárást és az ezer fórumon történt hangzatos elsiratást követően nem sokkal később, szinte észrevétlenül újra megnyitott a Jégbüfé, a korábbi helyszíntől kb. 20 méter távolságra. A bejárat most már nem a Ferenciek teréről nyílik, hanem a Petófi Sándor utca másik oldaláról, de ha az építkezésen átverekedi magát az ember, akkor nem lehet nem észrevenni.
A Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Étel/italA Pesti Jégbüfé Budapest - Külső képA Pesti Jégbüfé Budapest - Külső képA Pesti Jégbüfé Budapest - Külső képA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - Külső képA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - BelsőA Pesti Jégbüfé Budapest - Külső képA Pesti Jégbüfé Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. március 21.a párjával járt itt
A 80-as években egyetemi éveim alatt nagyon kedveltük a helyet, télen egész Budapesten itt lehetett egyedül fagylaltot kapni. Nosztalgiából néha benézek, ha erre járok, a hely nem sokat változott, csak az árak lettek drágábbak, és télen nem árulnak fagylaltot. A kiszolgálás a szocializmusban megszokott gépies, hivatalszerű, a sütemények átlagosak, a fagylalt viszont finom, amikor van.
Gyenge 2014. február 18.barátokkal járt itt
A híre miatt magasra tettem a lécet, talán ezért is nem jött be annyira. Mikor először ettem itt, finom volt a süti meg a forró csoki is, viszont pl. a flódnijuk eléggé jellegtelen, szerintem kissé túl drága is a hely, ráadásul a pultosok örökké savanyúak és fogalmuk sincs a tortákról, amiket árulnak.
Szörnyű 2014. január 18.a párjával járt itt
Az eladó bunkó volt. A lúdláb krémjével a falba szöget lehetett volna verni, ehetetlen túlédes műanyag vajtömbnek nevezném, a mű meggy a tetején hozzá képest finom volt. A diós nutellás torta jó lett lett volna, ha meg nem kóstolom külön a dióhabot, benne a romlott tej(szín?)nel... Ehetetlen volt mindkettő, soha többé...
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Gyönyörű,mozgalmas helyen van a belváros szívében. Egy pár perc kikapcsolódás a rohanó napban,egy finom süti mellett. Egyszerűen kellemes,pillanatoknak lehet részese az ember ha erre jár és szán egy kis időt,pláne ha van hozzá egy jó barát is. . . Én egy korábbi kolléganőmmel pihentem meg itt egy éve és nagyon tetszett mindkettőnknek. Franciakrémesüket ajánlom figyelmetekbe:)
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. április 17.egyedül járt itt
A Jégbüfé kiváló helyen található, a Ferenciek terén. A buszmegállóval szemben pont a gofrist látja az ember, amint süti a finomságokat. Rendelés után rögtön el lehet vinni a finom falatokat. Lehet választani csoki és vaníliapudingos változatot is.
Egyszer sütizni is betértem ide, a Lúdláb finom volt, de mivel nincs ülőhely, így nem fog a kedvenc helyeim közé tartozni. Egy gofriért viszont bármikor szívesen járok erre.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Átlagos 2013. március 29.barátokkal járt itt
Amikor a Ferenciek terén a buszt vártam, mindig ácsingóztam egy jó sütiért, hiszen a Jégbüfében mindig áll valaki a kirakati pultoknál és nassol. Ki kellett próbálnom, hiszen Budapesten ez egy kultikus hely. Nem nyűgözött le annyira, mint azt remélem. Lehet, hogy a süti sem volt a legjobb választás. . .