KOLBice - Kálvin tér Budapest

2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

KOLBice - Kálvin tér Budapest vélemények

Átlagos 2017. április 14.egyedül járt itt
Egyik délután kipróbáltam egy Róma nevű hot dogot. Sorba állni nem kellett, én voltam az egyetlen vevő, jó hangosan kellett ráköszönni az eladóra, hogy jöjjön kiszolgálni. Sokszor járok a környéken, miután a közelben lakom, de vevőt nagyon ritkán látok. A magas árak riaszthatják el az embereket, az általam választott hot dog 690 Ft , és kettőtől sem lehetne jóllakni.
2016. szeptember 5.egyedül járt itt
Aluljáróban csak időszűkében szoktam enni, de ha már így alakul, szerencsés, ha valami jobb fajta ételt sikerül elcsípni. A magyar találmány, a Kolbice lánc ételei kétségtelenül ezek közé tartozik, bár a Piarista közben volt egy nagyon negatív élményem, de nem az étel minősége, hanem a személyzet stílusa miatt.
KOLBice - Kálvin tér Budapest - BelsőKOLBice - Kálvin tér Budapest - BelsőKOLBice - Kálvin tér Budapest - Külső képKOLBice - Kálvin tér Budapest - Külső képKOLBice - Kálvin tér Budapest - BelsőKOLBice - Kálvin tér Budapest - Étlap/itallapKOLBice - Kálvin tér Budapest - BelsőKOLBice - Kálvin tér Budapest - Külső képKOLBice - Kálvin tér Budapest - Belső
2016. augusztus 16.egyedül járt itt
A Kolbice Kálvin kifejezetten jó élményem volt. Miután ez egy elég laza franchise hálózat, nyiván nem garantálható az azonos szintű kiszolgálás. Tény, hogy több jó élményem volt a Kolbice-okkal, mint rossz. Legjobb a Hold utcaiban, de a Kálvin téri aluljáró is ezek közé soroltatik.
KOLBice - Kálvin tér Budapest - Külső képKOLBice - Kálvin tér Budapest - EgyébKOLBice - Kálvin tér Budapest - BelsőKOLBice - Kálvin tér Budapest - Étlap/itallapKOLBice - Kálvin tér Budapest - Étel/italKOLBice - Kálvin tér Budapest - EgyébKOLBice - Kálvin tér Budapest - Étel/italKOLBice - Kálvin tér Budapest - Étel/ital