Koronakert Étterem Budapest

Koronakert Étterem Budapest
Koronakert Étterem BudapestKoronakert Étterem Budapest
Koronakert Étterem BudapestKoronakert Étterem Budapest

Koronakert Étterem Budapest bemutatkozása

A Koronakert Étterem Pest XVI. kerületében, kellemes zöldövezeti környezetben található. A visszafogottan elegáns környezet különleges színfoltja éttermünk télikertje. Étlapunkon a nemzetközi valamint a magyaros konyha ízei mellett a reformkonyha különlegességei is megtalálhatóak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Koronakert Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. március 26. járt itt
A XVI. kerület egyik lekedveltebb, évek óta töretlen népszerűségnek örvendő családias, magyaros étterme. Az ittjartam. hu-n is a Top100 budapesti étterem között szerepel stabilan, véleményem szerint megérdemelten. A beltér tágas, több teremből áll, sok asztal van, ennek ellenére hétvégén szinte esélytelen bejutni előzetes foglalás nélkül.
Koronakert Étterem Budapest - BelsőKoronakert Étterem Budapest - BelsőKoronakert Étterem Budapest - BelsőKoronakert Étterem Budapest - BelsőKoronakert Étterem Budapest - Étel/italKoronakert Étterem Budapest - Étel/italKoronakert Étterem Budapest - MosdóKoronakert Étterem Budapest - MosdóKoronakert Étterem Budapest - BelsőKoronakert Étterem Budapest - Étel/italKoronakert Étterem Budapest - Étel/italKoronakert Étterem Budapest - Étlap/itallapKoronakert Étterem Budapest - Étlap/itallapKoronakert Étterem Budapest - Étlap/itallapKoronakert Étterem Budapest - BelsőKoronakert Étterem Budapest - EgyébKoronakert Étterem Budapest - EgyébKoronakert Étterem Budapest - EgyébKoronakert Étterem Budapest - EgyébKoronakert Étterem Budapest - EgyébKoronakert Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. december 23.egyedül járt itt
Fantasztikus finom ízletes egyszerűen csodás ízhatású ételek gyarapították a karácsonyi asztalunkat.
Hálás köszönet a szakácsnak és a személyzetnek!
Boldog karácsonyt!
Kiváló 2022. február 18.gyerekekkel járt itt
Fiam születésnapját és a párjával való eljegyzést jöttünk megünnepelni vasárnap ebédre. A társaságban egy 8 hónapos baba és egy 3 éves kislány is velünk volt, szóval nehezített terep. Ahogy beléptünk az étterembe, az utolsó percig élveztük a megkülönböztetett figyelmet. A választott ételek gyorsan és forrón kerültek az asztalra.
Kiváló 2021. szeptember 16.a párjával járt itt
Hirtelen ötlet alapján sétáltunk el ebbe az étterembe közvetlenül a vészhelyzeti korlátozások feloldása után. Azt gondoltuk bőven lesz szabad asztal, és meglepődtünk mikor kiderült hogy tele vannak foglalással. Mivel negyed egykor értünk oda, felajánlottak egy két órára foglalt asztalt, biztosítottuk őket hogy megebédelünk addig bőven.
Kiváló 2020. március 9.a párjával járt itt
Nőnapi meglepetésként kaptam a páromtól a vacsorameghívást. Mind az ételekkel mind az italokkal maximálisan elégedettek voltunk. Rozé kacsamellet választottam sütőtökkel, brokkoli krokettel, ribizli mártással. . . . nagyon ízletes, és harmonikus volt. Desszertnek sajttortát kértem barackkal, ami szintén isteni finom volt.
Kiváló 2019. december 12., kollégákkal járt itt
Visszatérő vendégként, először az emeleti különteremben megbeszélésen, majd az étteremben korai vacsorán voltunk. Mindkét helyen kifogástalan kiszolgálásban részesültünk. Változatlanul finom, friss ételek, nagy adagok. Kényelmes, barátságos hely. Az ablakból úgy láttam, újítottak a kerthelyiségen. Magán-és céges rendezvényekre is kiváló.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. augusztus 1.a párjával járt itt
Párommal a teraszon kaptunk, egy kellemes kétfős kis asztalt.
A leves, főétel, desszert sorból semmiben nem találtunk kivetni valót, az ízek kellemesen harmonizáltak, az ételek jól készültek. Az adagok korrektek, páromnak csomagolni is kellett.
A kiszolgálás profi, udvarias, érdeklődő de nem tolakodó.
Ár/érték arányban kiváló a hely.
Pozitív élménnyel és a visszatérés gondolatával távoztunk.
2018. december 18., csoporttal járt itt
November 30-án voltunk délutáni megbeszélésen, majd ebéden. Az udvari különteremben kezdtünk, ahol eléggé fáztunk. Bár előre lefoglaltuk a helyet, nem igazán volt felfűtve. /Akkor kezdődtek a hűvös napok. / Az udvaron kellett a gyűlés után átmenni az étterembe. Ott sem volt túl meleg.
Átlagos 2018. június 30.családjával járt itt
A tavaszi spárgaszezonban voltunk legutóbb a Koronakertben. A környezet, a kiszolgálás továbbra is rendben van, az ételek most annyira nem jöttek be. A spárgakrémleves átlagos volt, viszont elkövettem azt a hibát, hogy a (meglehetősen húzós árú) spárgával körített rib-eye steaket kértem, ami nekem nem jött be.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2018. február 20.barátokkal járt itt
Hangulatos étterem egy csendes kis családi házas utcában. A pincérek kedvesek, udvariasak, gyorsak. Az ételek finomak, a választék elég nagy. A rendelésre nem kell sokat várni. Az árak hasonlóak, mint az ilyen színvonalú éttermekben általában. Már többször ebédeltünk ott, mindig tisztaság fogadott minket. Mindenkinek csak ajánlani tudom, király hely.
Koronakert Étterem Budapest a térképen
1161 BudapestSzent Korona u. 120.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi