La-Guna Étterem & Pizzéria - Kispest Budapest

4,3
étterem, pizzéria
La-Guna Étterem & Pizzéria - Kispest Budapest
La-Guna Étterem & Pizzéria - Kispest BudapestLa-Guna Étterem & Pizzéria - Kispest Budapest

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

La-Guna Étterem & Pizzéria - Kispest Budapest vélemények

2019. szeptember 23.barátokkal járt itt
Még az év elején voltunk ebben a kispesti étterem-pizzázóban, de nagyon finomakat és forró friss ételeket ettünk,amelyeket rövid időn belül kihoztak. Ár-érték arány kiváló. Udvariasak és gyorsak voltak, a hangulat is kitűnő volt. Igaz ez egy lakótelep szélén van, de a belső hangulat, és a jó parkolási lehetőség, és tömegközlekedés egy percre van. Érdemes többször ellátogatni, szívesen tudom ajánlani.
2017. február 26.családjával járt itt
Nagyon jó az étterem elhelyezkedése. Kispest központjában, útban esik jövet-menet. Egész jó étterem, elég sok ételválasztékkal. Az ételek ízletesek. Többször rendelünk házhoz ebédet, de volt már, hogy beültünk hazafelé. Időnként elúsznak a kiszolgálással és a kiszállítással is, de többnyire bírják hajtást. Az étterem hangulata is különleges és az árak is megfelelőek.
Kiváló 2015. augusztus 17.családjával járt itt
Többször jártunk már itt és rendeltünk is nagyon jo hely az étel isteni olcsó is és a kiszolgálás is jó
La-Guna Étterem & Pizzéria - Kispest Budapest - Étel/ital
La-Guna Étterem & Pizzéria - Kispest Budapest a térképen
1191 BudapestFő út 1.
• légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, olasz