fehdor: Buda legjobb lángosa - Lángos Szaküzlet Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Ősz >>  |  Tél >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>

Lángos Szaküzlet Budapest értékelése
1929. helyezett a 3718 budapesti étterem közül

Buda legjobb lángosa

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 5. - 9 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már régóta hallottam erről a helyről, de még eddig nem merészkedtünk a közelébe sem. Egy szombaton nem volt kedvem főzni és rávettem a páromat, próbáljuk ki a "Szaküzletet". Kívülről nagyon jól illik a környezetébe, villamos remíz mellett található. Talponálló, de a lángosozásban pont ez a legjobb... Kiváncsian vártam, milyen az a lángos, amit annyian dícsértek... És nem csalódtam! Meg kell mondjam, valóban Buda legjobb lángosozója, de szerintem egész Budapesté. A lángos tésztája nagyon finom, kellően vastag, középen vékonyabb... A tészta a sülés közben külsőleg ropos kérget kap, ezért nem is szívja magát tele olajjal. Majdnem, hogy könnyű volt! Utána nem volt az a szokott "órákigteleahasam" érzés. Tényleg mennyei! Javaslatom: Mindenki legyen bátor, egy próbát biztos megér, de az első próbát még nagyon sok fogja követni, mert rengeteg félét árulnak.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló