Lidi Mama Konyhája Budapest

Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Lidi Mama Konyhája Budapest vélemények

Gyenge 2017. február 26.a párjával járt itt
Régóta járunk ebben az étteremben és nem tudjuk,hogy mi történhetett? Meglepődve tapasztaltuk,hogy jelentősen romlott az ételek minősége! Ezenkívül kisebbek lettek az adagok és magasabbak az árak. Azóta több ismerőssel is beszéltük róla akik régóta ismerik a helyet és ugyanez a véleményük nekik is.
Szörnyű 2016. szeptember 26.családjával járt itt
Rendszeresen megfordulunk itt, bár semmi különös nincs a helyben. Legnagyobb előnye, hogy a vonzáskörzetében nincs ellenfél, vagy konkurencia, amik régen voltak bezártak. Az ételek és a kiszolgálás olyan mint máshol, se több se kevesebb. Ami most a címet ihlette a szerviz díj bevezetése, amiről sehol előre nem láttam tájékoztatást.
Kiváló 2016. szeptember 22.a párjával járt itt
Már nem először járunk itt, nagyon szeretjük a helyet.
Kedves kiszolgálás, kellemes hangult, hatalmas adagok, kedvező ár.
És nem utolsó sorban teljesen megfelel a mi ízlésünknek, egyszóval finom :)
Minden tulajdonsággal rendelkezik ami egy sikeres étteremhez kell.
Az étlap kellően bő, de nem túl bő ahhoz, hogy ne friss alapanyagokat használjanak.
Hét végén érdemes előre megkérdezni, hogy van-e szabad helyük.
Kiváló 2016. április 29.családjával járt itt
Több alkalommal jártunk már itt ebédelni és vacsorázni is. Sőt egy alkalommal házhozszállitást is kértünk. Minden esetben tökéletesen elégedettek voltunk az ételek választékával, elkészitésével és felszolgálásával. Valóban nagyon családias étterem, nyáron kellemes kerthelység is van, télen pedig barátságos kisvendéglő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
17. kerületben lakunk párommal, éttermi felfedezőutunk egyik állomása volt Lidi mama konyhája. Kissé szkeptikusan léptünk be, mert akadtak már rossz tapasztalataink az ilyen kisebb városszéli éttermekkel, holott éppen az efféle vidékies, rusztikus helyeket preferálnánk.
Lidi Mama Konyhája Budapest - Külső képLidi Mama Konyhája Budapest - Étel/italLidi Mama Konyhája Budapest - Étel/ital