Maci Laci Büfé Budapest

Napi ár félpanzióval
2024.12.29-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Maci Laci Büfé Budapest vélemények

2016. június 7.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen eljártam a büfé előtt és feltűnt, hogy sok autó áll az egyébként igénytelen kinézetű hely előtt. A kíváncsiság győzött és hatodmagammal betértünk ebédelni. Hát belülről sem nevezhető mutatósnak, de a személyzet - önkiszolgáló rendszerben működik a büfé - nagyon türelmes volt míg sikerül eldönteni, hogy mit akarunk.
Kiváló 2014. március 17.a párjával járt itt
Kb. tavaly június körül jártunk itt. Véletlenül akadtam rá az interneten,mert volt Széchényi pihenő kártyám és olyan helyeket kerestem ahol elfogadják. Ez az étterem elsőként fogadta el informáciom szerint. Tulajdonképpen önkiszolgáló étterem, óriási választékkal és olcsó árakkal, nagy adagokkal.