Mamma Sferico Budapest

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Mamma Sferico Budapest vélemények

2019. január 28.gyerekekkel járt itt
A Mamma Sferico nevű egységbe nem jutottunk el, míg a Múzeum körúton működött, de tavaly februárban családi körben megnéztük az új helyen a Kolosy téren. A kiszolgálás kedves, a beltér hangulatos, az árak korrektek, tetszett a választék is. Egy húsgombócos bagett-szendvicset kértünk, ami finom volt.
Mamma Sferico Budapest - BelsőMamma Sferico Budapest - Étlap/itallapMamma Sferico Budapest - Külső képMamma Sferico Budapest - Külső képMamma Sferico Budapest - Étel/italMamma Sferico Budapest - Étel/ital
2017. április 27.egyedül járt itt
A lakásunk alatt nyílt az ételbár, nyitás után ingyenes kóstolókkal hívták fel magukra a figyelmet. Miután nem vagyok nagy híve a tészta ételeknek, eltelt pár hónap, mire egy komplett adag erejéig kipróbáltam. Lazacos spagetti gombócot választottam francia sajtmártással, egyébként mintegy 5 ízben, 7-8 féle mártással kaphatók a gombócok, az 5 gombócos adag 1090, a 7 gombócos adag 1.
2017. január 12.egyedül járt itt
A Kálvin tér újabb kreatív fast food hellyel bővült tavaly decemberben, bár eddig is elég jól el volt már látva a környék különböző étkezési lehetőségekkel. Nagyon picike hely az Il Treno mellett, ha 2-3 vendég bemegy, gyakorlatilag meg is telik. A bal oldali falnál szűkös könyöklő, szemben a pult, ahol a rendelést kell leadni, s itt egyből látható is a választék: a gombócok.
Mamma Sferico Budapest - Külső képMamma Sferico Budapest - Belső