Manna Lounge & Étterem Budapest

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Manna Lounge & Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2018. szeptember 11.a párjával járt itt
Egy új telefonos kuponos alkalmazás kedvezményét felhasználva töltöttünk el egy csodás estét a vár tövében , az alagút felett.

Mindhárom fogás szenzációs volt, a levesek, a főételek és a desszertek is mind elnyerték az asztaltársaság tetszését, egyedül az esti csúcsforgalom erősebb zaja , őrült motorosok életveszélyes száguldása miatti zajszennyezés lehet egyedül negatívumként megemlíteni, de erről természetesen nem az étterem tehet, nagyon kellemees időt tudtunk eltölteni itt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. július 3.barátokkal járt itt
3 fogásos nyárköszöntő menüt kipróbálni érkeztünk az étterembe, mellyel kapcsolatban az Étteremhéten elért 1. helyezésével kapcsolatban magas elvárásaim voltak. Tényleg az alagút tetején van az étterem (ha tömegközlekedéssel érkezünk az Alagút utca felől, akkor egy nagyobbacska lépcsősor tetején), ami egyrészt exkluzív, másrészt viszont akad a városban hangulatosabb kerthelyiség/tetőterasz is, mint az Alagút forgalmára, budai háztetőkre néző kilátású.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2016. április 11.családjával járt itt
A család meglepett egy névnapi ebéddel e kellemes helyen. Vasárnap lévén korlátlan étel-ital fogyasztás volt. Az ételek finomak voltak, a pincérek lesték, hogy éppen mi van kifogyóban, és megpróbálták azonnal feltölteni. Jól éreztük magunkat, ezt egy kissé beárnyékolta, hogy fizetéskor derült csak ki, hogy kártyával nem tudtunk fizetni. Ennek ellenére, tervbe van véve, hogy visszatérünk.
Manna Lounge & Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2016. április 10.családjával járt itt
Ma délben egy kiváló vasárnapi ebédre tért be családunk az étterembe. Udvarias fogadtatás már belépéskor, ami az étkezésnél végig megmaradt. Nagyon ízletes és változatos ételek sorakoztak a pultnál. Különleges és finom fogásokat fogyaszthattunk. Végig figyelmes és segítőkész kiszolgálásban volt részünk, a tányérokat időben leszedték és az elfogyasztott italokat is gyorsan pótolták. Szép és ízlésesen kialakított étterem, szuper környezetben.
Kiváló 2016. március 6.barátokkal járt itt
Kiváló étterem, nagyon hangulatos, gyönyörű terasszal. Személyzet mosolygós, barátságos, segítőkész kiszolgálás gyors. Nagyon meg voltunk elégedve. Az ételek változatosak, ízletesek, minden nagyon finom volt.
Igényes hely bárkinek csak ajánlani tudom aki egy nyugodt szép helyen kíván ebédelni.
2015. november 10.egyedül járt itt
A 2015. őszi étterem hét során a Manna Lounge nyerte el az első díjat a vendégek értékelése alapján a 3300 Ft-os kategóriában, s ennek örömére novemberben még egy héten át meg lehetett kóstolni a győztes menüt.
Manna Lounge & Étterem Budapest - Külső képManna Lounge & Étterem Budapest - Külső képManna Lounge & Étterem Budapest - MosdóManna Lounge & Étterem Budapest - Étel/italManna Lounge & Étterem Budapest - Étel/italManna Lounge & Étterem Budapest - Étel/italManna Lounge & Étterem Budapest - BelsőManna Lounge & Étterem Budapest - BelsőManna Lounge & Étterem Budapest - Étlap/itallapManna Lounge & Étterem Budapest - BelsőManna Lounge & Étterem Budapest - Étlap/itallapManna Lounge & Étterem Budapest - Egyéb
2013. április 11.egyedül járt itt
Három kultikus borász, a szomolyai Kaló Imre és Vámos Attila és Ráspi, akinek az ételei is szerepeltek a vacsorán találkozott itt az Alagút fölött remek környezetben. Nagyon igényes a berendezés, egy hangulatos zárt sátorterasz. És a borok meg az ételek egyszerűen fenségesek, nem véletlenül lett Kaló Imre 2012-ben a Borászok Ásza, ilyen borokat csak a legnagyobbak készítenek.