Medikus Kávézó és Söröző Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.22-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Medikus Kávézó és Söröző Budapest vélemények

2082
Átlagos 2023. június 26.egyedül járt itt
Megyek, mendegélek a Szigony utca vége felé a metrónál, meleg is van, szomjas is vagyok, hopp, ott van szemben a Medikus! Vagy 50 éve éppen itt dolgoztam a Radiológiai klinikán, nézzük, mi van ott szemben? Mi maradt abból? Háát, nem ugyanaz, de egy picit igen.
Medikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - EgyébMedikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - EgyébMedikus Kávézó és Söröző Budapest - EgyébMedikus Kávézó és Söröző Budapest - Étel/ital
Gyenge 2017. május 21.egyedül járt itt
A Klinikák metrómegállónál, az Üllői út párhuzamos oldalán található egyszerű kávézó, jellegtelen berendezéssel. Pont előttük megy át a zebra a másik oldalra. Hogy medikusok törzshelye-e, azt nem tudom, minden esetre hétköznap délelőtt jó pár vendégük volt - általában ilyenkor éppen kihaltak szoktak lenni az efféle ivók - az ifjabb és az idősebb generációból is, fiatalok a galériaszinten ejtőztek.
Medikus Kávézó és Söröző Budapest - Külső képMedikus Kávézó és Söröző Budapest - MosdóMedikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - Étlap/itallapMedikus Kávézó és Söröző Budapest - Étel/italMedikus Kávézó és Söröző Budapest - Étel/italMedikus Kávézó és Söröző Budapest - Étel/italMedikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - EgyébMedikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - BelsőMedikus Kávézó és Söröző Budapest - Egyéb